Skoči na vsebino

Igor Akrapovič


bLuZoNdEr

Priporočene objave

super je blo :)

sm res navdušen, nad samim g.Igorjem ki je praktično iz nič naredil firmo, katere produkti se prodajajo v 37 državah

kapo dol :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

super je blo :)

sm res navdušen, nad samim g.Igorjem ki je praktično iz nič naredil firmo, katere produkti se prodajajo v 37 državah

kapo dol :worship:

se podpišem pod to.

Njegov govor je biv zelo zanimiv in sm kar dosti lepih stvari odnesel od njega.spoštovanja vreden človek.vsaka mu čast!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se podpišem pod to.

Njegov govor je biv zelo zanimiv in sm kar dosti lepih stvari odnesel od njega.spoštovanja vreden človek.vsaka mu čast!

Tudi jaz bil tam :grim Res vsaka mu čast. Drugače pa na takemu predavanju, vidiš da pravo učenje se za nas začne šele po faksu. Zej je sam neko blesavo igračkanje z enačbicami in teorijo (bolj ali manj) :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jaz bil tam :grim Res vsaka mu čast. Drugače pa na takemu predavanju, vidiš da pravo učenje se za nas začne šele po faksu. Zej je sam neko blesavo igračkanje z enačbicami in teorijo (bolj ali manj) :)

aja ? kje si pa sedu? ja to je res.ma sj tko na faxh bi res mogl met več prakse an,tko k je reku

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je kdo kej posnel ??? :unsure: On je pa res redek primer, da bi držal govor in pomladku razlagal . . . . . . . upam, da je kdo kej dokumentiral :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja ? kje si pa sedu? ja to je res.ma sj tko na faxh bi res mogl met več prakse an,tko k je reku

Sedel sem v predzadnji vrsti na levi strani (zraven edine predstavnice nežnejšega spola na predavanju :D) Praksa bi bla fain ja .... nevem kako je pri vas ... jaz sem iz FE ... in je vsaj na uniju praksa bolj boga. Če hočeš kaj narest je potrebna samoiniciativa, pol ti pa že priskočijo profesorji/firme na pomoč (če si dovolj tečen :grim ). Vsaj nekateri no. Jaz imam zaenkrat same dobre izkušnje.

Je kdo kej posnel ??? :unsure: On je pa res redek primer, da bi držal govor in pomladku razlagal . . . . . . . upam, da je kdo kej dokumentiral :closedeyes:

Nekaj je slikal en model iz študentskega sveta FS. Jaz ga ne poznam, bom pa probal izbrskati njegove slike.

Pred kakšnim mesecem nazaj je na našmu faksu predaval tudi Ivo Boscarol z svojim Pipistrel-om. Tja pa na žalost nisem imel časa it :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekaj je slikal en model iz študentskega sveta FS. Jaz ga ne poznam, bom pa probal izbrskati njegove slike.

Pred kakšnim mesecem nazaj je na našmu faksu predaval tudi Ivo Boscarol z svojim Pipistrel-om. Tja pa na žalost nisem imel časa it :(

Ja takšne ikone je potrebno posnet (če ne video, pa vsaj audio), vsaj jst sem določene prfokse na fax-u, ki so se mi zdeli pomembni posnel, kar z

mobilcem, in se perfektno sliši .) , slike v tem primeru. žal nič ne povedo :photo: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sedel sem v predzadnji vrsti na levi strani (zraven edine predstavnice nežnejšega spola na predavanju :D)

A pa fak no ne se zajbavat :lol: js sm pa zravn tebe sedu :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: dj nehi,z j3rnejm sva si zic delila :lol1 redč pulovr sm mev.

Joj če bi preh vedu.. jao

Mah glede prsakse pravjo da je baje kle tut bl tko no,js sm šše 1. letnik tko da ne vem,bomo poj vidl.

L.P!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A pa fak no ne se zajbavat :lol: js sm pa zravn tebe sedu :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: dj nehi,z j3rnejm sva si zic delila :lol1 redč pulovr sm mev.

Joj če bi preh vedu.. jao

Mah glede prsakse pravjo da je baje kle tut bl tko no,js sm šše 1. letnik tko da ne vem,bomo poj vidl.

L.P!

heh svet je pa res majhen :D No ja sicer je bla pa tista predavalnica tudi bolj mini tako da je bil skoraj vsak vsakemu sosed :D Če bi blo poletje bi ziher oba prišla z motorjem in bi se že hitro kaj pomenla :naughty: Bo pa treba drugič it na :beer2: , če bo še kakšno predavanje tam.

LP

Urban

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Ja ma res smo bli najbl nagužvani,ampak zdel smo pa še vsee1 hehehe. ja itaaak .bo že še kakšna priložnost pršla al se pa zapeljeva z motorji na ogled fabrke uni grejo pa z busm ,če bojo organiziral :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nič slabega o tehnologiji, vendar tudi gazele odpuščajo delavce.

Jebiga (vse povezave z Zdrawcem in Predsednikom so popolnoma izključene in ne podlegajo zahtevkom po pijači ali podobnim nadomestilom).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mogl bi napisat Akrapovič odpušča lenuhe

Verjetno vseh 27 osebno poznaš in natanko veš, da je temu tako.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim da pri Akrapoviču lenuhov niti ne zaposlijo, oziroma jih odslovijo po 3 mesecih.

Na POP tv so naredil članek kot, da je Akrapovič načrtno odpustil tisto bogo mami, ki se samoranilka zato

da ji bo zjebal zivljenje.

Kretenska TV, prekaša jih samo še Stet na A.

Lahko bi tud povedal da so odpusčanja pač nujna in nekdo se mora odločit kga se odpusti, zal sm bil tu že sam parkrat ta in ni

prav nič fino...

Aja a kdo ve kolk mater samohranilk je med tistimi, ki so bili zaposleni v podjetjih , ki propadajo?

Brez veze...

Sam da se enga javno jebe pa so vsi gledalci srečni :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na POP tv so naredil članek kot, da je Akrapovič načrtno odpustil tisto bogo mami, ki se samoranilka zato

da ji bo zjebal zivljenje.

. . . ne glej resnici tako kot se kaže :naughty: , lahko je mati samohranilka samo po statusu, ker ne bi bilo prvič . . . :whistle: (pomočbozihrvelika)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bi pa ljudje na tem prekletem svetu gledali še na kaj drugega in ne samo na denar, bi pa samohranilka lahko še naprej delala za 500 EUR na mesec, nekdo bi pa ne menjal avtomobila ali motorja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jz sm pa ravno razmišljal, da bi povprašal kak je kaj z novimi zaposlitvami pri Akrapoviču :( ajej, prepozn sm, bo treba na kaj drugega razmišljat. Edin če kriza ravno mine, ko jz dokončam študij, pa je juhuhu :)

ajd

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

suhi - Malo boš prepozen, za leto 2012 napovedujejo konec sveta. :)

:kva1: :kva2: :kva2: :kva2:

kje pa bo ta konc sveta? Bi ga ful šou slikat, to bojo lepe fotke :photo: hehe.

Pa do 2012 bi blo pa res lepo če bi doštudiru, tak da kak tedn bi pa že lahko okusil kak se zadevi pri Akrapoviču streže....sam kaj ko recesija nadebudnih fizikov ne podpira :wacko: hehe

ajd

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jz sm pa ravno razmišljal, da bi povprašal kak je kaj z novimi zaposlitvami pri Akrapoviču :( ajej, prepozn sm, bo treba na kaj drugega razmišljat. Edin če kriza ravno mine, ko jz dokončam študij, pa je juhuhu :)

ajd

Če maš pogoje,potrebuje--klik

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če maš pogoje,potrebuje--klik

Šment k je kr velik pogojev, pa bo očitno treba še magisterij iz organizacije naredit pa še ene 2 leti na šiht v neko drugo firmo, pol me bo pa morda želel :) Sej se ne sliši tako slabo, samo 2012 bo prej prišlo tako da zakaj bi se učili - daj gremo na :beer2:

ajd

P.S.: Sesir, ali imaš morda kakšne povezave z Akrapovičem, ali si samo slučajno opazil internetno stran z njegovim oglasom? Hvala za odgovor

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

suhi - Malo boš prepozen, za leto 2012 napovedujejo konec sveta. :)

A res? :hmm: Na kateri datum? :? Da se ga prej še enkrat usujemo! :010 :010

Popravljeno . Popravil moto rider
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sesir, ali imaš morda kakšne povezave z Akrapovičem, ali si samo slučajno opazil internetno stran z njegovim oglasom?

Vsake toliko pogledam kaj se nudi od služb!Je ena drugje še bolj zanimiva sam je pogoj 5let izkušenj :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A res? :hmm: Na kateri datum? :? Da se ga prej še enkrat usujemo! :010 :010

21.12.2012 tak da panike še ni :) pa se ga dejmo vseen za zihr že kr dans!!! :naughty:

ajd

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!