Skoči na vsebino

Novi (evropski) obrazec vozniškega dovoljenja


jose

Priporočene objave

glede na to, da so vsaj GB in SI UE povezane (konkretno: za podaljsanje vozniske) bi rekel, da velja enako tudi za druge drzave. stricu ta teden ni bilo dano podaljsati slovenskega VD v LJ, ker ima tudi anglesko in to je teta videla v svojem carunalniku.

(vEUsamoenoVDpoosebipress)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evropski sistem vozniških bi pa znal počasi postati vse bolj dodelan, strog, z boljšim spominom

ampak mislim, če se prav spomnim, da se v 2 letih prekrški brišejo iz kartotek ?

kolikor vem velja v slovenski kvazipravni državi neko določilo, da se uradne evidence o državljanih smejo voditi le za določen čas in pod določenimi pogoji.. če sem malo naiven - dvomim, da bo na novih mikročipkarticeVDjih vsa moja divja zgodovina... O:-)

drugače pa pozdravljam pozdravljam pozdravljam obvezne oko-fizio-mejbipsiho teste na vsake tolko let... kar se fizičnih motoričnih in senzualnih sposobnosti predvsem starejših in ostarelih tiče... no comment... vozniško pa do 80ga leta brez pregledov... :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 let pozneje...

Najbolj primerne bi bile vozniške v velikosti bančne kartice. Kdaj bodo? Verjetno, ko poide zaloga sedanjih...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pred parimi dnevi sem hotel na upravni enoti v Nm dvigniti novo vozniško in mi je uslužbenka odsvetovala rekla mi je naj počakam,da bodo šele po volitvh začeli z sprejemanjem zakona in nato bodo začeli izdajati nove vozniške.

Vsa sreča,da mi vozniško še par mesece velja upam,da do takrat začnejo z izdajo novih vozniških dovoljenj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 6 mesecev pozneje...

A je že kaj novega v zvezi z novimi vozniškimi dovoljenji? Zdaj ko je treba spet na cesto z motorjem, je treba stalno bekslat vozniško. A je kakšna možnost, da kar kopijo ali pa duplikat s seboj nosiš?? Ha, mogoče pa ne bi bilo slabo kar dvojnik naročit pa je.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni je bilo že nekajkrat s strani policije rečeno, da ni noben problem če imaš s seboj fotokopijo vozniške in ne originala. In do sedaj še nisem imel težav.

Seveda pa to ne pomeni, da ti kaka zatežena policajka, ki ga ni fasala že cel let ne napiše kazni. No ja, ta bi ti verjetno napisala kazen v vsakem primeru ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!