Skoči na vsebino

Svetovno supermoto prvenstvo


batzajla

Priporočene objave

Matr,slovenci ratujemo motoristična velesila :OK: ,ko bi nam kter mandlc še pisto naredu,bi pa tko vsaka vas pr nas mela enga prvaka :grrr .jest bi bil recimo prvak Posavja,v klasi serija naked. :grrr :grim :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem včeri pisal na RTVSLO, ker me je tok razkurl, ker niti rezultatov niso povedal, samo tak vem da iz tega ne bo nč ker so pravi cigani. :angry2: :angry2: :angry2:

PS: Najbrš nisem edini, ki jim je pisal kej podobnega

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

stari si jim pa pokazal hudiča,sam tko (al pa še bolš :naughty: ) naprej :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem včeri pisal na RTVSLO, ker me je tok razkurl, ker niti rezultatov niso povedal, samo tak vem da iz tega ne bo nč ker so pravi cigani. :angry2: :angry2: :angry2:

PS: Najbrš nisem edini, ki jim je pisal kej podobnega

Če nebi bilo motosveta in revije motorist, bi bil odrezan od sveta! Tako pa vsaj vem, kaj se dogaja.

P.S.:Pri šport so povedal rezultate za rally in moto gp, potem pa sem čakal supermoto - in dočakal: " v nadeljevanju pa se bomo posvetili bolj nogometu" !?!?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tukile mam pa js eno pripombo kar se Motorista tiče, lani niso o CHD-ju poročali prav ničesar in sem enkrat že povedu, da si imena Motorist ne zaslužjo. Po moje so lahko bolj Čoperist al pa Krosist!

Upam, da bo zdej, ko je SymRu zraven stanje boljše, kar se hitrostnega motociklizma tiče. zadnje številke že kažejo rezultate.

:OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tukile mam pa js eno pripombo kar se Motorista tiče, lani niso o CHD-ju poročali prav ničesar in sem enkrat že povedu, da si imena Motorist ne zaslužjo. Po moje so lahko bolj Čoperist al pa Krosist!

Upam, da bo zdej, ko je SymRu zraven stanje boljše, kar se hitrostnega motociklizma tiče. zadnje številke že kažejo rezultate.

:OK:

Se strinjam s tabo. Če je že moto revija naj bodo poročani tudi vsi motošporti in ni treba delat izjem, pa čeprav sem sam motokrosist. Treba je skup držat motoristi :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja nč druzga kot samo kapo dol lahko rečemo :worship: :worship:

Sm prepričan, da bomo mel Slovenci kmal Svetovnega prvaka v Supermotu :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tukile mam pa js eno pripombo kar se Motorista tiče, lani niso o CHD-ju poročali prav ničesar in sem enkrat že povedu, da si imena Motorist ne zaslužjo. Po moje so lahko bolj Čoperist al pa Krosist!

Upam, da bo zdej, ko je SymRu zraven stanje boljše, kar se hitrostnega motociklizma tiče. zadnje številke že kažejo rezultate.

:OK:

To o motoristu, sem mislil kar je novic o motocrossu in supermotu.Kar je bilo pa CHD-ja, je pa bilo vse na eni strani ( s slikami ) - v bistvu samo rezultati.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ravn na Abmoteurs zadnja dirka k je biu Hlad 3. in 6. :) Celo pokazal ga je.

PS: A so pelal sploh kej offroad :? Ker vidt ni nč dab offroad vozil :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ravn na Abmoteurs zadnja dirka k je biu Hlad 3. in 6. :) Celo pokazal ga je.

PS: A so pelal sploh kej offroad :? Ker vidt ni nč dab offroad vozil :hmm:

Off road je noč pred dirko razmočil in poškodoval dež. Zato so se odločili, da bo dirka potekala samo po asfaltu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Dans na eurosport2, bo supermoto iz Avstrije ob 16:00. Če ima kdo program, je ogled priporočljiv.

PS:Jaz ga nimam :BUA: :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dans na eurosport2, bo supermoto iz Avstrije ob 16:00. Če ima kdo program, je ogled priporočljiv.

PS:Jaz ga nimam :BUA: :(

Supermotard se je u gostilni Kaval (pri Tacnu) zmenu, da bomo lahk to pogledal na big screenu, tko da če je kdo interesent naj uleti v Kavala :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker je bila 1. dirka le posnetek in Hlada ni bilo med tekmovalci mislim, da je odstopil. Na drugi dirki pa je dosegel odlično 10. mesto. Štartal pa je z 21. mesta.

Bravo Hladko! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker je bila 1. dirka le posnetek in Hlada ni bilo med tekmovalci mislim, da je odstopil. Na drugi dirki pa je dosegel odlično 10. mesto. Štartal pa je z 21. mesta.

Bravo Hladko! :OK:

dobr je, vsa cast... se ene par let pa bo med najboljsimi :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Malo sem zamudil, pa je bilo kar hitro konec :( , pol so bili pa že karti. Bravo Bajs :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V prvi dirki je imel težave z elektriko, zato je moral odstopiti.

Čestitke za drugo uvrstitev. :OK:

Popravljeno . Popravil jezdec
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jebemti štrom <_< bravo drgač,dobr naprej rine. dab šlo drugič še bolš :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja danes smo bli priča hudim bojem za najboljša mesta in senco vroče je bilo za znoret ....

BRAVO BAJS

:yea1: :yea1: :yea1:

post-1747-1151268329_thumb.jpg

post-1747-1151268380_thumb.jpg

post-1747-1151268439_thumb.jpg

post-1747-1151268675_thumb.jpg

post-1747-1151268728_thumb.jpg

post-1747-1151268803_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lepo,čestitke za uvrstitev.Je pa lep tale poligon uporaben za marsikaj,prav tak kot si ga želimo pri nas ,pa ga kot kaže ne bomo še dolgo videli.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!