Skoči na vsebino

Svetovno supermoto prvenstvo


batzajla

Priporočene objave

  • 3 tedne pozneje...
  • 4 tedne pozneje...

Toooooooooo :OK: :OK: BAJS :OK: :OK: :OK:

:010 :010 :grupni: :hooray: :grupni: :010 :010

Čestitke za lepo uvrstitev :OK: :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...
  • 2 tedne pozneje...

Aleš Hlad je danes dosegu 4. cajt in jutri vozi superpole ... štarta pa zihr v 1. vrsti. Bo dirka za pogledat na TV, po mojem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aleš Hlad je danes dosegu 4. cajt in jutri vozi superpole ... štarta pa zihr v 1. vrsti. Bo dirka za pogledat na TV, po mojem.

Tooo! Hladko trga gate zadnje cajte :yea1: Dejmo Aleš, pokaž jim, kaj zmorejo Slovenčki :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aleš Hlad je danes dosegu 4. cajt in jutri vozi superpole ... štarta pa zihr v 1. vrsti. Bo dirka za pogledat na TV, po mojem.

Saj ne, da dlakocepim...ampak, če sem prav videl rezultate ima Aleš 5. in Mare 13. čas...al se motim? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj ne, da dlakocepim...ampak, če sem prav videl rezultate ima Aleš 5. in Mare 13. čas...al se motim? :hmm:

Sem tudi jaz gledal na uradni strani! Hlad 5. čas, Škarja 13.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:OK: dejmo fanta po pamet na fullllll.....že navijamo.... :OK: :OK: :OK: :worship: :worship: :worship: :yea1: :yea1: :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jutri je prenos SP supermota v grčiji na kanalu Sport Italija od 14.30 do 16 ure.

A ta program je na Siol tv??

Drgač je pa nek posnetek na Eurosport 2 ob 15.45 do 16.45

Če kdo ve na kerem programu na Siol tvju bo prenos (če sploh) naj prosim pove.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sport Italija je nekodiran kanal ki deluje na hotbirdu 13˙E na frekvenci 11373000 simbolrate 27500000 poliralizacija horizontalno , fec 2/3. Edino kar je potrebno imeti je digitalni sat sprejemnik in lnb obrnjen na hotbird.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1. vožnja S1 v Grčiji je končana Hlad drugi, Škarja deveti... :grupni: :grupni:

Popravljeno . Popravil gidl
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj ne, da dlakocepim...ampak, če sem prav videl rezultate ima Aleš 5. in Mare 13. čas...al se motim? :hmm:

Hja, ne vem, Hlad mi je poslal tak SMS ... če se je zatipku al pa če je hotu pa namerno lagat, pa jst za to nism kriv. Ako je on lagao mene, ja sam lagao vas.

No, sam da mu je ratal eno hudo oštro vožnjo skp spravit. Zdj pa, ako še eno ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!