Skoči na vsebino

IMOT 2006


Zoolo

Priporočene objave

Meni je bilo super! :) Nabavil ene par malenkosti. večina stvari sicer znižana ke do 20%, nekatere tudi nič, vendar se kljub temu najde določene artikle, ki so zeloooooooo ugodni. Kupil eno poletno tekstilno jakno na Polotovem štantu, dve Louisovi podkapi in dve tanktorbi, eno magnetno in eno navadno. Videl ogromno motociklov in ostalega stuffa. Edino kar me je motilo, je bilo resno pomanjkanje hostes. :( Po sejmu smo se odpravili še u center po trgovinah (Louis, Polo, Hein Gericke) in še tam malo zapravljali. Splačalo se je kaj kupit predvsem v Polotu, saj so na sejmu talali kupončke z 20% popustom za v njihovo trgovino :)

Splošen vtis je zelo pozitiven in prepričan sem, da se Guzzistom pridružim tudi drugo leto, če bo le čas.

Družba je bila super! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mi smo se meli fajn, škoda,da Dančija ni blo z nami,meni osebno se je edino zadeva zdela malo majhna,našel nisem nič kaj pametnega zase,cene tudi niso bile tako nizke,kot sem pričakoval,sem pa lahko vsaj sedel na nekaterih motorjih,ki so mi všeč. V glavnem vse skupaj je bilo vseeno super :OK:

Edina slaba stvar,kolone avtomobilov najprej zjtraj proti Munchnu in nazaj grede na avto cesti proti Salzburgu.Na srečo na je dr-big+navigacija popeljala mimo teh kolon po stranskih cestah,tako,da ni blo neke panike.

post-5882-1140334761_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vse slike so super :OK: , sam čez ta zadnjo je pa ni :yea1: :worship: :P

A.M.E.N. :yea2:

Popravljeno . Popravil pirrulz
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pir je bil v redu, nočna vožnja bolj počasna, ker se je sneg utrgal (StarTrek efekt), Becherovka in pir sta bila v redu, vem kje je BMW servis v Monakovem, hostes ni bilo, na KTMu dosežem do tal, imam iste hlače kot pol Slovenije, Bayern je fajn, znani obrazi so bili.

Na kratko, če ne bi imeli toliko tistih šankov, bi halo 3 videl do konca.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:hmm:

Triumph

me zanima, ali so hoteli preprečiti množično usedanje na njihove izdelke, ali pa so pričakovali takšno gužvo, da motorjev ne bi bilo možno videti drugače, kot da so napopani na steno :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:hmm:

Triumph

me zanima, ali so hoteli preprečiti množično usedanje na njihove izdelke, ali pa so pričakovali takšno gužvo, da motorjev ne bi bilo možno videti drugače, kot da so napopani na steno :krneki:

Zdaj ne vem, mogoče te napačno razumem :? , ampak Triumph je imel svoj prostor v 1.nadstropju in si lahko čisto komot sedal na vse njihove mašince, pa še kako njihovo jakno si lahko nabavil .) .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hvala dr.bigu, vuk76u in pripadajočim nižjim polovicam za vse prejete kataloge!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdaj ne vem, mogoče te napačno razumem :?

post-5600-1140340593_thumb.jpg

tole poglej, videti je bila dobra reklama....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja to si mislo :slap: ! Je bla pa dobra fora.

:grim in :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

redki razgled na sejmu kjer je bila samo ena hostesa :BUA: :nono:

no ta je "amaterka" in glede na strukturo obiskovalcev skoraj ziher slovenka :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, jest moram tudi povedat, da sem bil kar malce razočaran in da sem pričakoval več, več motorjev, več hostes (ni bilo namreč nobene - mogoče sem preveč gledal motorje :blush: ), več opreme, večji prostor..... :angry2: Evo še dve slikci :OK:

post-9108-1140462267_thumb.jpgpost-9108-1140462336_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No..pa še te jaz….Nisem bil tako navdušen kot v Padovi…predvsem nad cenami…..sem mislu,da bo bolj kao razprodaja…ful ugodno…ali kaj čmo…??'

… sem pa vseeno našel dokaj ugodne nove čizme….nekako me več ne mika,da bi še 1x šel tja….

pač šli smo,videli smo…in to je to…lušno je blo,spet neki novi km-novi kraji..nažalost ne na motorju…

LP.

post-6275-1140464584_thumb.jpg

post-6275-1140464619_thumb.jpg

post-6275-1140464646_thumb.jpg

post-6275-1140464689_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja, pa pozabu sem pohvalit Matevža za organizacijo prevoza in pa za sam prevoz do tam in nazaj :OK: .

Vsaka čast!!!!! :worship: post-9108-1140540102_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim, da je to moj 6. IMOT

Zaradi hostes se nisem in se ne mislim do Munchena vozit

Žensk, bab, deklet, hostes pa mate ja dovolj v SLO; boljših, dostopnejših in neprofesionalnih :P

Vsakokrat sem na sejmu videl, dobil (če ne na sejmu pa v trgovinah) tisto kar sem iskal

Zato :?

:worship: organizaciji in Matevžu kot liderju ! :worship:

korektno, na nivoju, opetivno

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 mesecev pozneje...

Jaz imam namen do naslednje sezone zamenjat kombinezon. Kupil bi kakega s streefighter izgledom. Menjal bi ga že zdaj, vendar pa bi raje počakal na posezonske popuste v trgovinah ali na sejem IMOT. A se mi splača it v Munchen februarja, ali naj kupim kombinezon pri nas, ko se začnejo popusti?Kako je pa s popusti v avstrijskih trgovinah, do koliko pa znižajo kombinezone? Kdaj pa se začnejo popusti?

Uf.. dost vprašanj za en post. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja jaz bi tud rad sal v Koln...ce nebo drugega pac z letalom

IMOT NI ENAKO INTERMOT. Imot = bolšjak v Minkenu, Intermot = salon v Koelnu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz imam namen do naslednje sezone zamenjat kombinezon. Kupil bi kakega s streefighter izgledom. Menjal bi ga že zdaj, vendar pa bi raje počakal na posezonske popuste v trgovinah ali na sejem IMOT. A se mi splača it v Munchen februarja, ali naj kupim kombinezon pri nas, ko se začnejo popusti?Kako je pa s popusti v avstrijskih trgovinah, do koliko pa znižajo kombinezone? Kdaj pa se začnejo popusti?

Uf.. dost vprašanj za en post. :)

Kakšnih vrtoglavih znižanj ne pričakuj na imotu.. Res je da je robe tam zelo veliko in veliko je tudi cenejših stvari, ampak kar se pa tiče bolj uveljavljenih znamk, pa popusti na tem sejmu niso nič večji kakor po raznih moto salonih/prodajalnah ob koncu sezone. Se ti pa splača počakat na imot v primeru, da bi rad kaj nabavljal v kateri izmed trgovin Louis/Polo/Hein gericke, ker omenjene trgovine tisti vikend v času sejma pripravijo še posebne popuste.. Npr dodatno 10-20% znižanje, talanje kuponov za popuste na samem sejmu in podobne zadeve :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!