Skoči na vsebino

Motoklub se uvoznik za Harley-Davidson?


rozi

Priporočene objave

Nameravam si nabaviti H-D, pa sem zasledil govorice, da bo Mihelic izgubil koncesijo za uvoznika H-D, ker baje ni denarja od naročil za motorje nakazal naprej v ZDA. Sedaj naj bi postal uvoznik Claas.

Zanima me, ali so to bolj skodozeljne govorice, ali je v njih kaj resnice. Nebi zelel metati stran tezko privarcevanega denarja (brez zlobnih pripomb prosim).

Ali obstaja se kak H-D dealer za Slovenijo?

LP,

Rozi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

........ja,prvi resni je menda v Zagrebu..........

lp.,

bmw

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nicesar ne narocaj pri Mihelicu. NICESAR!!!

jaz imam z njim zelo slabe izkusnje

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

........ja,prvi resni je menda v Zagrebu..........

lp.,

bmw

Na MOTOBOOM-u so se predstavili Zagrebčani,ki so trdili,da bodo imeli generalno zastopstvo tudi za Slovenijo.Zakaj......ker je bil Mihelič totalno neresen in je imenu H.... D..... dal slabšalni prizvok.

Koliko je pa to 100%.....pa sam bog ve......Mihelič je znan po tem,da vedno pristane na nogah,pa če ga še u tako lukno vržeš.

Klimbra..in Chupa Cups.....čisto oralno zadovoljstvo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Očitno je stanje glede uvoznika HDjev za Slovenijo nedefinirano. Tudi v Motoristu so žr nrkaj časa cene za HDje objavljene, naslova uvoznika (prodajalca) pa ni.

Brrrm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Ce mislis res nabaviti H-D, se obrni na Zavorni servis Hribar Janez na Tbilisijski ulici v Ljubljani, pa ti bo njegov lastnik (stari je biker, ima 3 H-D) vedel svetovati.

Tadej

Hvala. Ga bom nasel, sicer grem pa vsakic na faks mimo njegovega kombija pred eno delavnico (menda se Idrijska rece tisti ulici). Bom ze enkrat, ko bo tam potrkal in ga vprasal.

Najlepsa hvala se enkrat.

LP,

Simon

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:Nameravam si nabaviti H-D, pa sem zasledil govorice, da bo Mihelic izgubil koncesijo za uvoznika H-D, ker baje ni denarja od naročil za motorje nakazal naprej v ZDA. Sedaj naj bi postal uvoznik Claas.

Zanima me, ali so to bolj skodozeljne govorice, ali je v njih kaj resnice. Nebi zelel metati stran tezko privarcevanega denarja (brez zlobnih pripomb prosim).

Ali obstaja se kak H-D dealer za Slovenijo?

LP,

Rozi

Neki se govori, da nov uvoznik bo...

Še tole navintlamo, mal popokamo pa gremo...

Popravil/a - Chebi dne 10/06/2002 ob 14:37:26

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Tkole ti povem, nov uvoznik bo, ampak se je treba se z birokracijo ubadat. Bo pa pomoje zrihtan u enmu mescu. K bo zadeva za objavt, bom napisu, zdej pa se ne smem. Ampak ni panike, bom zihr zvedu ta prvu, kdaj se bo dal pr novmu uvozniku nov motor narocit.

Še tole navintlamo, mal popokamo pa gremo...

Coolsko. Nebi se namrec rad sam ubadal se z uvozom, carino in vsem ostalim. Raje placam mal vec, pa da mi ga dostavijo v Slovenijo.

LP,

Rozi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rozi, upoštevaj navodila Tadeja.

Hudiča, Tadej pol je pa tud mene mogoče učila, ampak slovenščino, ker nisem imel nemščine.

Popravil/a - MARJA dne 09/05/2002 ob 22:10:15

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aha, jaz tudi bil na vegovi, ampak samo prvi letnik, pol pa pfju v Pariz!

Glede Miheliča pa tole: Danes mi je še svež prletu v roke Motorist, kjer je objavljeno pismo Miheličevega odvetnika Jagerja, kot odgovor na Hribarjevo pisanje v prejšnji številki. Tip nabija sto na uro, kako da Motoklub še vedno ima zastopstvo, kar dokazujeta dva svetlobna panoja na štacuni. Baje da je Mihelič lastnik tudi zastopnika v Zagrebu in da imajo interni dogovor o ne-prodaji v sosednjo deželo. Pol pa še nabija o pravilih HOG-a in da nikogar ne odganjajo, pa tako naprej. Skratka zahteval je javno opravičilo Hribarja, sicer bo sprožil sodni postopek proti Motoristu zaradi širjenja neresnic in zaradi povzročene velike poslovne in moralne škode Motoklubu in njegovim zaposlenim.

Pazi zdej to! Odgovor se glasi: Z velikim veseljem se podjetju Motoclub d.o.o. ponižno opravičujeva za objavljen članek v reviji Motorist v upanju, da vam bo najino opravičilo poslovno koristilo. Podpisana Hribar in Črnologar.

K žajfasta nadaljevanka. We want more!

Burn to be wild

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hahahaha... kaj ko bi dal jest dva svetlobna napisa na bajto, da se tu oddaja dnar za davkarijo...

Tud če bi hotl kej tožit imam dokaze: svetlobna napisa....

Swashta!

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Glede Miheliča pa tole: Danes mi je ąe sveľ prletu v roke Motorist, kjer je objavljeno pismo Miheličevega odvetnika Jagerja, kot odgovor na Hribarjevo pisanje v prejąnji ątevilki. Tip nabija sto na uro, kako da Motoklub ąe vedno ima zastopstvo, kar dokazujeta dva svetlobna panoja na ątacuni. Baje da je Mihelič lastnik tudi zastopnika v Zagrebu in da imajo interni dogovor o ne-prodaji v sosednjo deľelo. Pol pa ąe nabija o pravilih HOG-a in da nikogar ne odganjajo, pa tako naprej. Skratka zahteval je javno opravičilo Hribarja, sicer bo sproľil sodni postopek proti Motoristu zaradi ąirjenja neresnic in zaradi povzročene velike poslovne in moralne ąkode Motoklubu in njegovim zaposlenim.

Pazi zdej to! Odgovor se glasi: Z velikim veseljem se podjetju Motoclub d.o.o. poniľno opravičujeva za objavljen članek v reviji Motorist v upanju, da vam bo najino opravičilo poslovno koristilo. Podpisana Hribar in Črnologar.

K ľajfasta nadaljevanka. We want more!

Burn to be wild

To sta morala Hribar in Crnologar napisati, ker bi jih v nasprotnem primeru Mihelic tozil, zaradi clanka objevljenega v reviji Motorist dve stevilki nazaj (Hribarja je Miheliceva zena napodila iz salona, ker je bil v delavskem kombinezonu, ta isti Hribar je pri njej kupit 3 H-D + mnogo dodatne opreme. Tak je pac njihov odnost do strank)

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lucky, ko že imaš novega Motorista v rokah, poglej še v cenik motociklov na koncu, če je pri HDjih kot uvoznik zopet zapisan Motoklub.

V podobnem ceniku v Avtomagazinu je.

Brrrm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

To sta morala Hribar in Crnologar napisati, ker bi jih v nasprotnem primeru Mihelic tozil, zaradi clanka objevljenega v reviji Motorist dve stevilki nazaj (Hribarja je Miheliceva zena napodila iz salona, ker je bil v delavskem kombinezonu, ta isti Hribar je pri njej kupit 3 H-D + mnogo dodatne opreme. Tak je pac njihov odnost do strank)

Tadej

"Eno je človek in drugo je mona" pravi Mlakar.

Tvrdo pa živi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Lucky, ko že imaš novega Motorista v rokah, poglej še v cenik motociklov na koncu, če je pri HDjih kot uvoznik zopet zapisan Motoklub.

V podobnem ceniku v Avtomagazinu je.

Brrrm

Ma sem trikrat prelistal pa nikjer ne duha ne sluha o uvozniku. Sicer pa pri tem niso povsem dosledni, ker ga tudi za BMW-je in Honde ni.

Burn to be wild

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:Tip nabija sto na uro, kako da Motoklub še vedno ima zastopstvo, kar dokazujeta dva svetlobna panoja na štacuni. Baje da je Mihelič lastnik tudi zastopnika v Zagrebu in da imajo interni dogovor o ne-prodaji v sosednjo deželo.

Khm, khm. Zgoraj napisano pomoje ne drzi, sploh to ne, da je mihelič lastnik zastopstva v zagrebu!? Nč slišo o tem.

Še tole navintlamo, mal popokamo pa gremo...

Popravil/a - Chebi dne 10/06/2002 ob 14:38:30

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Khm, khm. Zgoraj napisano 100% ne drzi, sploh to ne, da je mihelič lastnik zastopstva v zagrebu!? O internem dogovoru pa cez slab mesec, k se pojav novi zastopnik...

Obvesti nas v forum, ko bodo novice manj skrivnostne glede novega zastopnika.

LP,

Simon

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nov uvoznik bo neka hcerinska firma od classa, se ne vem tocno katera. mihelic pa sigurno ne vec. sicer pa bo baje kmalu vse javno objavljeno.

SUPPORT YOUR LOCAL PERVERT!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V novem Motoristu je objavljeno pismo od odvetnika g.Miheliča,ki zahteva opravičilo glede "kao"članka oziroma neresničnega pisanja Janeza Hribarja v prejšni številki Motorista.Hribar naj bi s pisanjem fffuuuuulllll prizadel poslovanje podjetja Miheliča.To pismo me je pošteno raskurilo kajti tudi po mojih izkušnjah so v trgovini zelo brezobrazni do strank,verjetno če bi direkt uletela tja s kufrom eurov bi bilo zadeva drugačna al pa tud ne.Skratka če mi dajo Harleya 50%cenej ga tam nebi kupila.In če sem prav razumela sploh ne sprejemajo več naročil,kot kaže bo počas šlo v maloro.Ampak to me sploh ne gane.Japonci so itak zakon:)

sanda LIVE TO RIDE

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!