Skoči na vsebino

Novi Marof 2006


jose

Priporočene objave

Ehehehehe.... saj veš, da se samo malo šalim... ;)

MimogredE: še vedno nimam odgovora: glede na to, da ste bili med tednom, a je Krešo odprl samo za vas 3? Ali so bili še kakšni dirkači?

:) Gregs, hec mora bit. Na Marofu pa je bilo tako: Johan je Krešota poklical in ta mu je povedal :"Nema frke dečki." Ko smo prišli dol so končali snemanje reklam za neko Škodo RS. Dogovor z Krešotom pa je bil, da smo lahko po 20 minut na pisti, z 20 minutnimi pavzami, ko vozijo karti. Z motorji smo bili na pisti štirje.

Eh stari, pusti žabarje - za mestno gospodo je idol moškega metroseksualec. :D :devil: :grim :grrr

Metroseksualec? Oseba, ki poseksa metro? :fredy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Metroseksualec? Oseba, ki poseksa metro?

Kdo je metroseksualec?

Metroseksualec je sociološko ime za moškega, ki po svojem videzu posnema Davida Beckhama, Brada Pitta in ostalo druščino poženščenih lepotcev. Spice Boy je na vrhu piramide metroseksualcev, ki so zagledani sami vase, hkrati pa poskušajo s svojim videzom očarati tudi ostale, ne glede na spol. James Bond vedno dobi dekle. Njegov žametno uglajen videz je zanimiv za oglaševalce, zaradi česar je Ford obnovil povezavo britanskega vohuna z Astonom Martinom. Ampak Bond ni Beckham. Ko si David uredi lase v čop ali se sam ovije v sarong ali pa po Victorijinem naročilu obleče tangice, s tem pošlje močno sporočilo novemu moškemu, ki ga na veliko oglašujejo reklamne agencije - in ga še bodo oglaševali. Ta nova tržna niša je "metroseksualec", ime, ki se je pred leti začelo uporabljati za heteroseksualnega moškega, ki uživa v nakupovanju in uporabi lepotilnih izdelkov. V moških revijah je pojav večkrat opisan kot "dovolj gej, da dobi bejbe".

kr dobra razlaga kar sm nasu.. v bistvu je to tip k se rad rihta k bejba(sam v mejah :P )

Drgac sm pa sam hotu vprasat kdaj se še gre kej na Marof ? da vidim to čudo... Decaf po grobniku grema tja!? :D

Popravljeno . Popravil SpyCraft
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Spy, če se bo kej hodilo ta vikend, bi znal js uletet z vama tja dol. Če bo vreme seveda. Smo na vezi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene tudi zanima, če bo kdo v soboto ali nedeljo.... odvisno od vremena, bi jaz tudi en dan dol prileto... Hektor ????

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene tudi zanima, če bo kdo v soboto ali nedeljo.... odvisno od vremena, bi jaz tudi en dan dol prileto... Hektor ????

Hektor je do sobote na službeni poti, je mene zadolžil za spremljanje teme. :D Če bo v nedeljo lepo vreme in fraj pista lahko gremo. Ampak vremenska napoved ni nič kaj obetavna... :BUA:

Lp, Jure

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jutri bi pa znalo bit primerno za drsanje.

Mislim, da bova z dancijem kar sla.

Se kdo pridruzi ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se kdo pridruzi ?

..bi se znalo zgodit, da se vidimo dol :) pa upam, da bo brez nenadnih vremenskih sprememb, ke nas je letos že dvakrat doli 'opralo' :glare:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bo vreme, pridemo tudi Bistričani..... Zaenkrat kaže dobro. A je že kdo klical Kreša?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri nas vreme zgleda OK, Krešo pa pravi, da 'kod nas pada kisa i to fest jako'....

Radarska slika padavin tega sicer ne kaže:

[attachmentid=72434] [attachmentid=72435]

Morda pa se Krešotu pač 'ne da'? A lahko kdo preveri vreme pri kakšnem znancu v bližini Marofa?

D.

post-2208-1150007448_thumb.jpg

post-2208-1150007638_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj zdaj, a se je danes kdo preganjal kaj po pisti :hmm:

Mia dva nisma sla, je Kreso se popoldne rekel da fejst kisa pada pri njih...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, zakaj pa ne.. me prav zanima to cudo :)

Saj ni nobeno čudo ampak gokart pista... :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kreso pravi:

Cez vikend je pista prosta od 11:00-17:00

Mislim, da bi bila nedelja kar primerna :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kreso pravi:

Cez vikend je pista prosta od 11:00-17:00

Mislim, da bi bila nedelja kar primerna :grim

Južni sosedje pa kar nadaljujejo tradicijo:

IPB Slika

IPB Slika

motori.hr

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Južni sosedje pa kar nadaljujejo tradicijo:

:o ....bo treba spet razmišljat kaj v smeri zakupa steze oz. it med tednom dol, ko ni tam 'kamikaz' :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:o ....bo treba spet razmišljat kaj v smeri zakupa steze oz. it med tednom dol, ko ni tam 'kamikaz' :whistle:

:grim, ker kakšna taka kamikaza te na marofu hiter čez travo v naslednjem ovinku sname... :eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..se mi zdi, da je ta R6-ka, ki po zraku leti od onega iz VŽ, ki je lani bil kao hiter, dokler mu Red ni pokazal, kako se vozi :hmm: :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..se mi zdi, da je ta R6-ka, ki po zraku leti od onega iz VŽ, ki je lani bil kao hiter, dokler mu Red ni pokazal, kako se vozi :hmm: :rolleyes:

Men tudi... :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čez pol ure krenema z Gody-em iz MB. Je pa Krešo povedal, da je danes samo do 14:30, ker so potem napovedani 'pljuskovi'. Aja, pa Hrvaška reprezentanca igra na svetovnem. :rolleyes:

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!