Skoči na vsebino

Novi Marof 2006


jose

Priporočene objave

..bilo kaj 'prometa' danes na pisti :hmm: :rolleyes:

Ne prav dosti... Tja sva prišla malo pred 13h, plačala za eno uro (z možnostjo podaljšanja) - vendar je bilo tako vroče, da nama je po uri in pol blo dovolj.

Trenirali so trije z SM ter en z Gixxer 1000 - slednji pa je kmalu padel in si odlomil ročico menjalnika - tako da je zanj bilo konec.

A kdo mybi ve kolk je best lap time na Marofu?

Kolk pa je dolga sploh ta proga?

lp

Čisto uradnega best lap time-a sicer ne vem, je pa nekje okrog 1:15.xx - 1:16.xx za 'dolgi krog'. SuperMoto se pa vozi v skrajšani varianti, tako da so časi precej boljši.

Dolgi krog je 1600m, krajši pa 1300m.

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danči, gume so dobro držale v tej vročini :?

So... Niti ga nisem tak žgal danes, je blo že samo po sebi prevroče. :lol1:

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oj banda!

Najprej nekaj odgovorov, ker nimate natančnih številk... ;) Kdo pa je boljši za številke kot Gregs?! :naughty:

1. dolgi krog je dolg natanko 1.680 m (glej skico)

2. najboljši slovenec ima čas 1:14,7xx za veliki krog (Štrafela na SM 450), drugi najboljši je zaenkrat, kolikor mi je znano, Tapajner (Suzuki GSX 1000 R) z 1:15,3xx

Potem pa tole:

če bodo zvezde sijale z vso svojo močjo, potem grem v petek na Marof. Pravite, da sta sobota in nedelja prosta dneva za treninge? Je Krešo potrdil za oba dneva? Mogoče ostanem še kakšen dan tam... :whistle:

post-53-1150723917_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanimivo je tole drsališče, vidim da se kar dogaja :).

..... dobre slike :hmm:, tudi štajerca pridno izvajata treninge :naughty:

...pa še Gregs prihaja .....:yea1:

Časi so malce drugačni, Tapajner je šel pod 1.15 po štoparici, tudi 1.14 naj bi šla hitra Slovenka ...ni pa uradno :grrr in jih Gregs verjetno ne bo dal na seznam :D

Če zasebna drka bo, bo kmalu tudi kak zanimiv trening :grim

Se vidimo kaj, LP!

Popravljeno . Popravil Red
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Opa Red, ti imaš potem bolj sveže podatke... ;)

Da je šel Tapajner pod 1:15, me ne čudi... da je šla pa Slovenka pod 1:15, moraš pa povedati, katera... ;)

Z veseljem pa dam uradne in neuradne čase... saj Štrafela je bil neuradni čas na štoparico... ;)

Upam, da se vidimo kmalu na Marofu... :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdo si lasti milleR :kva2:

:kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :kva2:

Kdo mi ga predstavi, da si bolje pogledam RSV-jko.... dam za pir!

Lp Burnout

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj če se zmenimo za en termin ter zakupimo pisto :)

..mislim da ma Gregs izkušnje s handlanjem glede cene za najem steze :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..mislim da ma Gregs izkušnje s handlanjem glede cene za najem steze

Eheheheh... tako je... :grim

Mimogrede: to soboto se nas bo nekaj nateplo na Marof. Pride še kdo? Jaz ne bom bral do sobote zvečer, ampak zagotovo pridem... :grim :yea2:.... prasička si že želi boja z Marofom... :OK:

Jose, če te še ima za čez teden kaj pogledat dl, se javi, nas je ene par kandidatov......

Jaz sem tudi za čez teden kandidat... :yea2: Samo povejte, kdaj! Sicer drugi teden bolj švoh, ampak po tistem tednu pa kar navali narod! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mimogrede: to soboto se nas bo nekaj nateplo na Marof. Pride še kdo?

Hmmmmm :hmm:

Plani za vikend izlet na morje so se nekaj vsul... mogoče se pride kam drugam kune zapravljat.. :P sam še elektriko mal pogledam, ker me neki j... (temaregler.press) :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Maxo, očitno so se plani izšli drugače zate, ampak jaz sem pa gnal prasičko po stezi.... :OK: :OK: :OK:

Bilo je fino, spoznal 3 nove motosvetovce in gospodično enega od njih, se malo pošalil s Krešotom in Kristijanom, pa še nazaj grede sta mi Danci in Gody pomagala nabasati prikolico za odhod domov (hvala še enkrat :worship: ).... Dan bil je lep.... bi se reklo.... :yea2:

(edino gume bo treba menjati za boljši oprijem... :whistle: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gregs, vas je blo veliko včeraj dol : so ble spet kake 'kamikaze' na stezi

Včeraj je imel Moto Puls test SM motorjev do 15, ampak jaz sem prišel ob 12 in sem se vozil brez težav... potem so prišli še DenisR, Loyo in Dane, pa 3 skuteristi, tako da smo se na 15 min menjavali z Moto Pulsom. Od 15 dalje do 17 pa prosta žganica samo 4 cestakov slovenskih barv... ;) Torej nobene kamikaze... :yea2: Super slovenski dan na Marofu.... :OK: Ob 16 sta piršla še Danci in Gody pogledat, ampak na pisto nista šla... očitno sta se letos že toliko navozila, da imata dosti... :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Super je bilo. Petnajst minutni intervali so bili ravno prav, kajti vročina je bila ubijalska.

Loyo vrzi kako sliko gor, za filmčke pa se bova že zmenla.

Fajn je bilo, da sem spoznal še druge motosvetovce. Gregs mi je dal tudi nekaj napotkov za stezo. Hvala.

Žal včeraj na poti domov nisem imel časa, da bi se na kaki pijači ustavli. V Središču je ena fajn gostilna z veliko teraso v senci.

BTW: Če se boste še kdaj vračali po isti poti nazaj, lahko zavijete levo tam kjer sva zavila z Loyo-tom. Se pot kar skrajša.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vceraj na Marofu enkraten dan. Malce prevroc, samo smo obcasno nasli senco.

Pa fantje na skuterjih- vsaka cast.

Na sliki majster Gregs daje koristne nasvete, kar smo pol prenesli v prakso :OK:

post-1330-1151243225_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hej ho, ja blo je vroce :photo:

lp Loyo

P.S. kdor si je vsec na keri sliki, je Barbari dolzan pivo. No ona ne pije piva, torej meni ;)

[attachmentid=73830][attachmentid=73823][attachmentid=73824][attachmentid=73825][attachmentid=73827][attachmentid=73828][attachmentid=73829]

post-571-1151264352_thumb.jpg

post-571-1151264400_thumb.jpg

post-571-1151264411_thumb.jpg

post-571-1151264452_thumb.jpg

post-571-1151264463_thumb.jpg

post-571-1151264474_thumb.jpg

post-571-1151264672_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

BTW: Če se boste še kdaj vračali po isti poti nazaj, lahko zavijete levo tam kjer sva zavila z Loyo-tom. Se pot kar skrajša.

Denis, ja, to sem ugotavljal že prejšnjič... ampak vedno so me lokalci vozili, pa nikoli pokazali te bližnjice... ;)

Naslednjič jo uberem... :grim

Drugače pa ni panike: vedno rad pomagam z nasveti... da se imamo vsi še bolje... :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!