Skoči na vsebino

Novi Marof 2006


jose

Priporočene objave

Drugače pa ni panike: vedno rad pomagam z nasveti... da se imamo vsi še bolje... :grim

Se bomo imeli ta vikend še bolje?

Gre kdo dol?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se bomo imeli ta vikend še bolje?

Gre kdo dol?

Loyo gre na morje :kva2: Burja zge :kva2:

Drugac pa uzivajte in se vidimo ASAP

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včerajšnji vikend sem dirkal, prihajajoči vikend sem najbrž v Bovcu... planiram pa priti drugi teden med tednom na Marof... če je kakšen kandidat za med tednom, naj se mi javi! Krešo rabi vsaj 4 motoriste, da odpre pisto. Bladzo in jaz sva za, še 2... pa gremo žgat! :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včerajšnji vikend sem dirkal, prihajajoči vikend sem najbrž v Bovcu... planiram pa priti drugi teden med tednom na Marof... če je kakšen kandidat za med tednom, naj se mi javi! Krešo rabi vsaj 4 motoriste, da odpre pisto. Bladzo in jaz sva za, še 2... pa gremo žgat! :yea2:

Kje v Bovcu boš, če bo lepo vreme pridem gor v nedeljo. PM-i mi mobi, da se z-organizirava za eno pivo. ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... planiram pa priti drugi teden med tednom na Marof... če je kakšen kandidat za med tednom, naj se mi javi! Krešo rabi vsaj 4 motoriste, da odpre pisto. Bladzo in jaz sva za, še 2... pa gremo žgat! :yea2:

evo jaz sem tretji kandidat :rolleyes: .....bi pa šel dol že tudi ta teden, tam v četrtek, petek, tako da če je še kakšen interesent :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo jaz sem tretji kandidat :rolleyes: .....bi pa šel dol že tudi ta teden, tam v četrtek, petek, tako da če je še kakšen interesent :unsure:

jaz in še mogoče kdo... ta petek? Vreme zgleda bo!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz in še mogoče kdo... ta petek? Vreme zgleda bo!

može v petek :yes: ...bom še jaz probal par 'cestnih dirkačev' nagovorit, pa da na pisti pokažejo kako 'polagajo' :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

U lepo... samo malo prave vabe, pa "ribe" takoj primejo... :lol1:

Ma če bo prasička sposobna, bi prišel tudi ta petek pogledat... je pa od njenega zdravja odvisno, ali bo dihala po Marofu ali ne.... :hmm: Smo na zvezi...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bistričana sva za petek dopoldan vsaj dva, popoldan pa še sigurno kdo pride....

A je že kdo kaj vprašal Kreša?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobra novica: prasička diha s polnimi pljuči in frišno zategnjenimi križi, tako da pride v petek pogledat na Marof. Torej štejte Gregsa zraven, mogoče še Bladza...

Jose, boš klical Krešota? ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Preden ga kličeš - dajmo se zmenit za približno uro..... iz Bistrice sva dva kandidata za "prej", verjetno pride kdo še popoldan.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolko bi nas blo za soboto popoldan ali pa nedeljo?Da pokličem krešota.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobra novica: prasička diha s polnimi pljuči in frišno zategnjenimi križi, tako da pride v petek pogledat na Marof. Torej štejte Gregsa zraven, mogoče še Bladza...

Jose, boš klical Krešota? ;)

Preden ga kličeš - dajmo se zmenit za približno uro..... iz Bistrice sva dva kandidata za "prej", verjetno pride kdo še popoldan.

bom poklical :yes:

..dajte povedat, kdaj bi radi začeli vozit....a je ob recimo 11-ih dovolj zgodaj :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..sem klical Krešota in nič ne bo v petek, ker majo cel dan neka snemanja na stezi :( niti ni možnosti, da bi vmes vozili v recimo polurnih intervalih, ker so si tile modeli snemanje rezervirali že mesec dni prej :angry:

..v soboto je pa steza fraj :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eh klinac za petek... :(

No, pa drugič... mogoče bi lahko tudi sobota bila v igri... :D

Če gre kdo, sem tudi za soboto...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče bi v Soboto tudi jaz prišel! Da naredim vašemu husotu mal konkurence :grim

Bom še kakšnega Gorenjca poskusil naštimat.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!