Skoči na vsebino

Novi Marof 2006


jose

Priporočene objave

Tudi jaz sem kandidat za v soboto. Upam da ne bo dez. :hmm:

Jaz sem tudi zaenkrat v soboto fraj. Bi pa se tokrat mogoče na tvoji prikolici šlepal - gume niso ravno več street legal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem tudi zaenkrat v soboto fraj. Bi pa se tokrat mogoče na tvoji prikolici šlepal - gume niso ravno več street legal.

Ni problema, v soboto dopoldan pridem nalagat .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola!

Midva z lubico sva planirala za tale vikend sicer bolj hribovsko usmeritev, ampak če bo tam dež bi se pa znal zgodit Marof... bomo na vezi, OK?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola!

Midva z lubico sva planirala za tale vikend sicer bolj hribovsko usmeritev, ampak če bo tam dež bi se pa znal zgodit Marof... bomo na vezi, OK?

Imam prosto mesto na prikolici.... pomaga kaj k odločitvi?! :naughty:

Mimogrede: za delitev stroškov sem vedno za, če gredo trije motorji na prikolico... :whistle: Ker en izlet na Marof in nazaj stane cca. 15.000 SIT... pa trije pomeni, da pride ceneje kot z motorjem, da ne štejemo možnih padcev in utrujenosti nazaj... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v soboto odpade., ni nič :(

Kaj odpade tebi al odpade na spljoh????

Ob kateri uri nameravate v soboto začet brusit kolena?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Klical Krešota ravnokar in je rekel, da ni problema za soboto, edino jutri se slišiva, da pove zaradi vremena in to je to. Skrakta: gremo žgat... :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola Gregs!

ne samo na zahodu (in pri nas), zdaj še tle... če to ni ena yeba...

post-163-1152185162_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eh, daj daj, Suzuki... pa menda ne boš verjel temu, da bo scalo cel dan... ;)

Kakšna plohica pa ja ni težava... :whistle: Jaz jutri pokličem Krešota tekom dneva, da pove vreme in potem pičimo v soboto žgat... :grim Ti pa pridi, pa naprikoličiva tvojo lubico in pičiva... .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gregs pol samo javi, kdaj Krešo odpira v soboto, pa se vidimo dol

To mi deliiii.... :yea2: Sporočim sem na forum, ko ga pokličem... :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za jutri so napovedane "djelomične kišice uz sunčana razdoblja", tako da bom zjutraj poklical Krešota še enkrat za natančno vremensko poročilo. Drugače pa je danes rekel, da ni nobenih težav, da bo odprto, samo da ne bo padalo kot iz škafa. Ma jaz bom šel, samo če reče, da ne odpre zaradi dežja, potem bom spal doma.. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za jutri so napovedane "djelomične kišice uz sunčana razdoblja", tako da bom zjutraj poklical Krešota še enkrat za natančno vremensko poročilo. Drugače pa je danes rekel, da ni nobenih težav, da bo odprto, samo da ne bo padalo kot iz škafa. Ma jaz bom šel, samo če reče, da ne odpre zaradi dežja, potem bom spal doma.. :D

Eh, proga se posusi v 45-60 minutah ob teh temperaturah.

Tako da ne bi smelo biti problematicno, ce kaksna plohica malo zmoci.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eh, proga se posusi v 45-60 minutah ob teh temperaturah.

Tako da ne bi smelo biti problematicno, ce kaksna plohica malo zmoci.

To je res... saj za to pa pravim, da napakiram... ;) Vidva prideta?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..z našega konca pridemo trije ziher....Gregs pripravi se prihaja tudi Red s svojo besno ninđo :naughty: :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..z našega konca pridemo trije ziher....Gregs pripravi se prihaja tudi Red s svojo besno ninđo :naughty: :P

U, mati mila... to bo pa fajt... :lol1: :naughty: Samo vseeno mislim, da kdaj drugič... ko bodo gume zamenjane... zaenkrat je še ogrevanje... ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..torej, ker je Gregs pozabil napisat....Krešo odpira ob 11-ih, tako da.... navali narode :yea1: ...eni so že na poti za Marof, drugi bomo pa v kratkem odrinili :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..pravkar nazaj z Marofa, bla gužva dol, vreme je vzdržalo, blo svinjsko vroče :BUA: po dolgem času videl par motosvetovcev :OK:

..je pa bilo danes razmeroma veliko padcev :( ki pa so se na srečo končali samo z razbito/podrsano plastiko :trance_33_sleep:

..fotografov je bilo kar nekaj, tako da fotke sledijo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na Marofu je bilo danes zelo pestro. Po udelezbi pravi "slovenski dan" na Marofu. :OK: Skoda le za 3 padce. :(

Upam da pridejo kake slikce ali bliznjice do slik in muvijev. :photo:

Lp Dani

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Suzuki in Gregs sta tudi že nazaj in vsaj jaz že naspan... :OK:

Bilo je krasno, tokrat prvič precej motorjev, da bi bilo potrebno delati že razpored, nekaj drsalnih neprijetnosti, a na srečo brez velikih telesnih poškodb... vseeno pa lep dan in nekaj novo spoznanih ljudi... :D Prasička je rekla, da hoče čimprej nove gume, da bova naslednjič bolj konkurenčna na stezi, tako da menjava pride kmalu... :grim Potem se pa ponovno vidimo na stezi... :yea2:

Aha, slikce in muviji... :whistle: Pridejo, pridejo... :grim (sicer od mene samo muviji)...

PS: Probike, naslednjič pa, da prideš s KLEjem... da vidimo 140... ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!