Skoči na vsebino

Novi Marof 2006


jose

Priporočene objave

Objavljeno (popravljeno)

Red: "Gledi Gregs, nabavia sen nove gume dunlop superultrasport edišn, a se vdarima na stezi, pa da vidima keri je bojši?"

Gregs: "Dej nehi no Red, a ne vidš, da mam kramparce gor montirane, sem včeraj mal offroad vozu."

:P :lol1:

post-2583-1152470955_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil jose
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..kot je že bilo napisano, včeraj se je tudi snemalo....eni so imeli profi pripomočke, drugi so mal improvizirali :)

post-2583-1152473029_thumb.jpg

post-2583-1152473044_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja gregs kje si pa to čelado staknu? :slap:

Red vidim, da imaš podobno stojalo za kamero kot jaz (na tanku). meni je na Grobniku ful tumač vibriral - tebi?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:OK: Priprave v boksih.

Zadni pogled na pisto,potem pa ...... gasaaaaaaa:OK:

post-743-1152513077_thumb.jpg

post-743-1152513308_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja v soboto se nas je kar nekaj nagnetlo na pistico kar je verjetno bil tudi vzrok za nekaj zdrsov.

No največkrat je bil na tleh Jose, vendar samo s fotoaparatom :OK: .

Upam, da boste vsaj nekateri, ki ste slikali, dali slike na kakšen "image hosting" server, da še sebe kje na kaki sliki najdem. Zaenkrat sem na teh slikah našel samo moj motorček.

Sem pa v soboto bil prvič z motorjem na prikolici doli in moram rečt da se je prav fajn vračat se domov v avtomobilu brez prešvicanega kombinezona na sebi :OK: . Hvala Dani.

No naslednjič bi bilo mogoče pametno vzet sabo se kakšen prenosni tuš :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..da še sebe kje na kaki sliki najdem. Zaenkrat sem na teh slikah našel samo moj motorček.

..kdo sta ta dva pozerja :hmm: :P

post-2583-1152517851_thumb.jpg

post-2583-1152517865_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola!

Evo, še par slikc ki sem jih našel v mojem fototu :hmm: (namreč jst nisem na pisti nič slikal :D )

In lahko samo potrdim: bilo je res... marofistično :P

post-163-1152528347_thumb.jpg

post-163-1152528510_thumb.jpg

post-163-1152528538_thumb.jpg

post-163-1152528549_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil suzuki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vsaka vam čast :worship: dobro ste žgali :OK:

p.s. na slikah še nekaj poznanih obrazov, ne z motosveta :grrr

Popravljeno . Popravil Ventil
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vidim da ste res uživali no saj tudi jaz sem naredil nekaj km ampak s trikolenikom in tole štručko :OK: :OK:

Popravljeno . Popravil gregc01
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čestitam, Grega. :OK: :OK: Je to Ona ali On?

Ker je jamranje kako vam zavidam, neperspektivno in ker se mi kaže ena časovna varianta, bom vprašal:

Bi šel kdo ta petek 14.julija? Mogoče kdo ve, če je pista prosta na ta dan? Omenili ste, da morajo priti vsaj 4 mopedi, da Krešo odpre...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja gregs kje si pa to čelado staknu?

:blink: :blink: :blink:

Pa to je moja uradna čelada v SM prvenstvu... A ne vidiš nalepke?! :whistle: Čaki, ti dam sliko... .)

Ko bi ti vedel, kako se lepo diha pri 30+ stopinjah v tej čeladi... :grim Ne zmanjka zraka, ko ga najbolj potrebuješ...

post-53-1152726892_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bi šel kdo ta petek 14.julija? Mogoče kdo ve, če je pista prosta na ta dan? Omenili ste, da morajo priti vsaj 4 mopedi, da Krešo odpre...

Jaz jutri ne grem, drugače pa je Krešo rekel, da odpre za vsaj 4 motorje, drugače pa običajno ne. Stvar klica na +385 91 3733 698. Lp in srečno! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jutri bova DenisR in jaz doli od nekje 13h dalje. Kreso potrjuje, da bo pista odprta od 11h do 17h. Najavljena je skupina za karting samo je rekel, da ni problema. Se bomo organizirali. :OK: Pride se kdo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz jutri ne grem, drugače pa je Krešo rekel, da odpre za vsaj 4 motorje, drugače pa običajno ne. Stvar klica na +385 91 3733 698. Lp in srečno! :OK:

"Danes žal steza ni odprta, jutri (sobota) pa bo, sicer bo nek karting, u medjuvremenu pa se bo dalo vozit" je razkril klic na navedeno številko. :cry:

Hm, najti sem moral nadomestno turo, jutri (brez mene) pa boste verjetno na Marofu drugi, ki se užitkarsko vozite in se nasploh lepo imejte. :D :D .

Moj naslednji poskus pa sledi avgusta. :yea1: :yea1: :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!