Skoči na vsebino

Novi Marof 2006


jose

Priporočene objave

Gregs, bo mogoce dobit kak onboard Marof muvi? : Saj nebo zastonj.

Oj!

Bo, bo... samo moram stuhtati, kako to dati na strežnik, ker tako, kot mi je kolega svetoval, ni šlo... :D

Potem ko bo gor, boste pa dol povlekli, pa je... ;)

Še malo, še malo... potrpljenje je božja mast, samo revež tisti, kateri se z njo maže... :whistle: :whistle: :whistle: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

So kaki kandidati za prihajajoč petek ?

Je že kdo poklical Krešota, če bo odprto?

To soboto sva z Danijem vozila in nama je Krešo rekel da bo naslednjo soboto (22.07) mednarodna go kart dirka. V nedeljo pa imajo zakupljeno stezo za avtomobile tako da ne bo možno z motorji gor. Naslednja dva vikenda pa gre baje na dopust tako da steza ne bo odprta.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima, kakšne gume vozite na tem marofu ? Sodeč po slikah (in za razliko od Grobnika) ni skor nobenih slike-ic vidt ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima, kakšne gume vozite na tem marofu ? Sodeč po slikah (in za razliko od Grobnika) ni skor nobenih slike-ic vidt ?

Spredaj Bridgestone-ko, zadaj Dunlopko. :krneki: Se mi zdi. :hmm:

Drugače pa.. Kdaj se bo torej Krešo vrnil z dopusta?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A sam za vikend gre na dopust?? kako je pa kej med tednom za trenirat? se da?

No malce sem se mogoče nerodno izrazil. Hotel sem povedat da gre pol Krešo za 14 dni na dopust in tako gresta pol še dva vikenda mimo.

Med tednom pa je Krešo v službi, tak da mogoče samo popoldan. Potrebno ga je poklicat in se dogovoriti.

Ne me zdaj za vse jemat za besedo, vendar tako sem ga vsaj jaz tole soboto razumel.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No malce sem se mogoče nerodno izrazil. Hotel sem povedat da gre pol Krešo za 14 dni na dopust in tako gresta pol še dva vikenda mimo.

Med tednom pa je Krešo v službi, tak da mogoče samo popoldan. Potrebno ga je poklicat in se dogovoriti.

Ne me zdaj za vse jemat za besedo, vendar tako sem ga vsaj jaz tole soboto razumel.

No medtem, ko gre Krešo na dopust naj da jose-tu ključe. :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

So kaki kandidati za prihajajoč petek ?

Jaz sem za petek 21.7. takoj kandidat za žgat po Marofu... :yea2:

A sam za vikend gre na dopust?? kako je pa kej med tednom za trenirat? se da?

Krešo bo imel zaprto od 1. do 18. avgusta, mogoče tudi 19. in 20. avgusta. To mi je rekel prejšnjič, ko sva se pogovarjala. Lahko pa se še kaj spremeni, je rekel, vendar je to zaenkrat 99%. Toliko v vednost.

jaz sem kandidat za prvi teden v avgustu

Takrat bo zaprto... :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Krešo bo imel zaprto od 1. do 18. avgusta, mogoče tudi 19. in 20. avgusta. To mi je rekel prejšnjič, ko sva se pogovarjala. Lahko pa se še kaj spremeni, je rekel, vendar je to zaenkrat 99%. Toliko v vednost.

Takrat bo zaprto... :(

u jebemti pa glih takrat sem frej....kaj pa 28.7 bi se pa lahko mogoč zmenil :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No medtem, ko gre Krešo na dopust naj da jose-tu ključe. :naughty:

saj ni treba, da dá ključe, se bomo že not prešvercali O:-) naj samo dovoli uporabo steze :whistle: :D

..mimogrede muvi by Red je narejen, samo ga je skup 1.6 Gb v nestisnjeni obliki :o :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

saj ni treba, da dá ključe, se bomo že not prešvercali O:-) naj samo dovoli uporabo steze :whistle: :D

..mimogrede muvi by Red je narejen, samo ga je skup 1.6 Gb v nestisnjeni obliki :o :wacko:

S XviD codec-om še samo 597MB, komprimiran na visoki kvaliteti.

Any wishes ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Montaža fantje, skrajšat kdo bo 600MB dol vleku - razen če je Cindy Crawford naga notr? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dečki, danes ne bom bral, ampak jutri popoldne pridem nazaj... če se zmenite za petek, mene štejte zraven. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

S XviD codec-om še samo 597MB, komprimiran na visoki kvaliteti.

Any wishes ?

Če lahko na kaki FTP vržeš gor bi bilo najboljše. :OK:

Montaža fantje, skrajšat kdo bo 600MB dol vleku - razen če je Cindy Crawford naga notr? :hmm:

Ni problem tolko dol vlečt, če pa je še kaka NagaBaba notri pa lahko fajl še povečate :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Red vidim, da imaš podobno stojalo za kamero kot jaz (na tanku). meni je na Grobniku ful tumač vibriral - tebi?

Se mi zdi, da je kar mirno vsefküp :ninja: :hmm: , slika je lepa....le pobegne tu pa tam kdo. :D

....parkrat se je obrnila kamera, izgleda da je kriv prekratek navoj-vijak za pritrditev kamere na stojalu :hmm:

Jaz sem za petek 21.7. takoj kandidat za žgat po Marofu... :yea2:

Gregs, če bote žgali v petek, se lahko pridete osvežit in malo prespat v naše konce,

Marof sekcija in ostali :yea2: .

Pri Gajševskem jezeru blizu Križevec/Ljutomeru je srečanje motoristov.

.... če bi kdo želel kopijo DVD-a (neobdelano), ni blem, za prešanje in ostalo pa vidim, da zlo ažurno skrbita dva mojstra :OK: , jaz pač nisem za to :blush:

Popravljeno . Popravil Red
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se mi zdi, da je kar mirno vsefküp :ninja: :hmm: , slika je lepa....le pobegne tu pa tam kdo. :D

....parkrat se je obrnila kamera, izgleda da je kriv prekratek navoj-vijak za pritrditev kamere na stojalu :hmm:

Ni prekratek ampak predolg in se zadane v dno kamere pa ne zategne dost - pr meni je blo tut tako.

Skrajšaj šrauf za 3mm pa bo ok.

Zdej moja šus - poglej pannonia ring video.

Gregs, če bote žgali v petek, se lahko pridete osvežit in malo prespat v naše konce,

Marof sekcija in ostali :yea2: .

Pri Gajševskem jezeru blizu Križevec/Ljutomeru je srečanje motoristov.

.... če bi kdo želel kopijo DVD-a (neobdelano), ni blem, za prešanje in ostalo pa vidim, da zlo ažurno skrbita dva mojstra :OK: , jaz pač nisem za to :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fantje a je na marofu kej štroma za grelce gum?

bom jest svoj agregat prpelu s sabo, k me bota starca do lublane zategnila k greta glih na morje ;) tko da bos lahko greu svoje slicke :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

em ... glih kar sem klical g.Krešota in je reku da ta petek ni mogoče it dol trenirat, čez vikend pa tudi ne, ker ima karting dirke :( .... reku je da šele naslednjo soboto bi se dalo ... a pa saj kdo ve če bi se dalo iti v ponedeljek na trening ker sm ga to pozabu prašat :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Montaža fantje, skrajšat kdo bo 600MB dol vleku

s katerim programom ti te zadeve 'skup packaš' :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!