Skoči na vsebino

Novi Marof 2006


jose

Priporočene objave

Ne gre vec :(

res ne...

rabim bandwidth še za kaj drugega.. :doze:

Sicer pa je bil online 2 dni, potegnjen 49x, povprečno @ 78k/s

Kdor si ga ni cuknil, si je sam kriv.

LP, El B.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

res ne...

rabim bandwidth še za kaj drugega.. :doze:

Sicer pa je bil online 2 dni, potegnjen 49x, povprečno @ 78k/s

Kdor si ga ni cuknil, si je sam kriv.

LP, El B.

Sej sem si ga vleko dol,...sam kaj ko se mi je racunalnik resetiro :angry:

V soboto se mogoce tudi jaz pridruzim,ce najdem kako zrtev da gre zravn,pa da pozna pot....sej bote sprejel eno 125ko medse,pa malo razlozli ce pridem :?

Popravljeno . Popravil justaboy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če v soboto ne grem na morje ti pridem konkurenco delat, pa bova lahk mela 125 race :)

Poznas pot?Pa ce bo vse po sreci zapuscam 125ke oz vsaj mojo aprilio za en cajt,ker bo sla verjetno od hise,ce pa se ne gre do takrat pa se da vse zmenit da bi so na marof....malo robe dol pobrusit....na gumi seveda :P :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pridem v soboto,kdaj štartate iz LJ

Upam, da najkasneje ob 8:30. Lahko pa v petek zvečer napipšem, ko bo bolj jasno, ker do takrat me ni v LJ.

V soboto se mogoce tudi jaz pridruzim,ce najdem kako zrtev da gre zravn,pa da pozna pot....sej bote sprejel eno 125ko medse,pa malo razlozli ce pridem

Poti sta približno dve, ki sta najboljši. Odvisno, s kje si, izbereš prvo ali drugo. Ena gre (štart LJ) preko Slovenske Bistrice do Ptuja in naprej do Varaždina, potem pa Novi Marof, druga pa preko Zagreba do Novega Marofa.

V soboto je prosti trening, kar pomeni, da lahko pride vsak, ki plača in se drži pravil, ki naj bi veljala na pisti. To je vse... ;) Razlago pa tudi dobiš, če koga vprašaš. Samo tiho ne smeš biti... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A bi ful smešen zgledu z Varadero na Marofu? :hmm:

Zakaj že ??

Kot kaže si zamudil prizor iz Grobnika, ko je z GS-om cestake scat vozu. :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmmmm, mika me že dolgo da bi sprobal asfalt na tej pisti, morda pa v soboto :kva2: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A bi ful smešen zgledu z Varadero na Marofu?

Na Marofu GS pelje scat 4/5 vseh prisotnih... ;) Pa KLE 500 pelje scat vsaj 2/3 cestakov.... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A bi ful smešen zgledu z Varadero na Marofu? :hmm:

:whistle: :whistle: Za Gregsa dol vsekat bo!!! :OK: :OK: :D :kva2: :photo: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za Gregsa dol vsekat bo!!!

:devil: :devil: :devil: :devil: To bomo pa še videli... :P :P :P

Ti raje pripravi prikolo v petek in sebe, da me odpelješ domov, ko zaveževa CBRo na prikolo.... ;) Pridem zvečer. Mogoče gre Brihta zraven... pa ko bo to prebral, naj ti sporoči.

BTW: do petka me ni, tako da če mi hoče kdo kaj sporočiti, samo na GSM.... ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Do Marofa se komot pride po zemljevidu, dirkališče je nekoliko južno od Marofa, tudi če boste v slovenščini vprašal domačina kje je pista vam bo že kdo povedal :? , vsaj meni so

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V soboto 29.7.2006 je Marof odprt za motorje, v nedeljo 30.7.2006 so dirke z avti.

Jaz sem klical krešota in pravi, da se vidimo v soboto 29.7.... ;) ----> beri: Gregs gre naslednjo soboto na Marof zagotovo... :grim

Ok, grem lahka zraven?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V soboto verjetnost za dez v mariboru 30%, v zagrebu pa 0% in 34 stopinj :grim :hmm:

Je sploh teoreticno mozno, da bi Kreso odprl pred 11h? Mogoce ze med 9-10h?

lp Loyo

[/quot

Tudi meni bi odgovarjalo cimbolj zgodaj, ce nas bo vec zagnjavilo bo mogoce prisel kaj prej? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!