Skoči na vsebino

Novi Marof 2006


jose

Priporočene objave

Zdravo

Pravkar sem govoril s Kresom. Pista bo 100% odprta ob 10h, prej zal ne gre zaradi drugih obveznosti. Zagotovil sem, da nas pride vsaj 5 komadov ob 10h. Torej tisti, ki ste za akcijo se vidimo!

lp Loyo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo

Pravkar sem govoril s Kresom. Pista bo 100% odprta ob 10h, prej zal ne gre zaradi drugih obveznosti. Zagotovil sem, da nas pride vsaj 5 komadov ob 10h. Torej tisti, ki ste za akcijo se vidimo!

lp Loyo

:yea1:

Z Danijem sta se že zmenila?

Boš se ti šlepal na prikolici al se lahko jaz :blush:

No upam da še drugi pridete že ob desetih :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vidim da bo kr gužva v soboto :) .....zelo rad bi se pridružil ampak grem na morje

P.S. a lahko kdo vpraša če bo pista drug teden kaj odprta :)

uživajte še ze mene ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:yea1:

Z Danijem sta se že zmenila?

Not yet, sem telefon nekam zalozil :angry2:

Boš se ti šlepal na prikolici al se lahko jaz :blush:

Kar ti se daj. Jaz bi se kvecjemu dol, nazaj pa grem prej. Moram kelnarcam malo pod kiklo gledat ... ups pod roke ...

BTW: Ko pa se vracate, valda vsi na MK-Kurent zbor v Zamence. Za dirkace pod 1.25 bom probal zrihtat kaksen pir :kva2:

lp Loyo

P.S. Ocitno si ga bom jaz sam kupil B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

P.S. a lahko kdo vpraša če bo pista drug teden kaj odprta :)

Ma Erik, ti ne znaš brati... ;) Sem ti že napisal, da je do 19.8. pista zaprta... to je zdanji delovni vikend.

BTW: na prikolici je še en plac... je nekdo še odpovedal... :( vendar Brihta in jaz prideva zagotovo s prikolico. Upam, da ob 10:00ž, ker vidim, da bo prej Krešo odprl.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kako bo pa kej vreme? nekam žalostno kaže :(

Nič žalostno ne kaže. Napoved je 31°C.

Če že bo kaka kaplja bo to kaka 5-20 minutna ploha. Steza pa se posuši zelo hitro, posebej še pri takih temperaturah.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Denis, natanko tako.... :grim Jutri žgemo na polno... :yea2: Napoved je lepa, 27 stopinj, kakšna ploha....

Mimogrede: imam CD zate... :whistle: Končno... samo spomni me... ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo nas, srečni in utrujeni doma (Saša, Brihta in jaz).... :OK:

Bilo je bajno, spet prijetna družba, spoznal spet nekaj novih Motosvetovcev...

Rekord (še) ni padel (moj osebni), je bilo pa blizu... pa Dani se priblužuje s svetlobno hitrostjo, tako da je bilo zanimivo se malo dajati... .) Dani, le tako naprej!!! :OK: :OK: :OK: Red, počasi boš moral iti zdaj z nami, da se udarimo... ;)

Gumice Diablo Corsa so super za Marof, tako da sem zelo zadovoljen z njimi... :grim Nikoli niso zdrsele za čase 1:19,xxx... :yea2:

Zdaj pa malo počivat... :zzz:

(za slikice se obrnite na Brihto, Greeninjo, Johana, Markota in še koga).... :whistle:

PS: Jose, ti v kratkem pošljem CD s filmčkom z Redom v glavni vlogi... da mu predaš... Sem ti hotel danes, pa te ni bilo. Drugače ima pa Dani sedaj tudi vse filmčke, če njega kaj prej najdeš... ;)

PS2: Slepec, kje ste bili pa vi?! :eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sta pa okranclala mopede kot novoletne jelke:)

če je bil pa na marofu pustni karneval :P

kot je že gregs dejal, bilo je krasno, zdej čakamo še na kako slikco

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Super je bilo :OK: .

Tokrat je cel dan minil celo brez padcev :yea1:

Časi so bili tudi rekordni včeraj. Kako da ne, če pa je bil na stezi vodilni v hrvaškem prvenstvu supermoto. Njegovi časi so se gibali okrog 1:11:xxx. :wacko:

Na skuterju, mislim da je bil Zupan, če se ne motim, je dosegal čase 1:16.xxx :worship: .

Dani je tudi postavil svojega najboljšega 1:19.xxx :kva2:

Jaz sem ostal na svojih borih 1:23.xxx, sem pa končno začel malce bolj konstantne čase postavljat.

Tudi pred Brihto kapo dol. Mislim da je bil prvič na tej stezi. Vozil je SV-ja na "road" gumah in dosegal konstantne čase z 1:26.xxx.

Številčna udeležba je bila solidna (ravno prav), kljub temu da sem pričakoval še več motoristov, glede na to, da vas je ogromno tukaj na forumo dejalo da pridete.

No koga ni bilo bo imel možnost obiskat Marof šele čez tri-štiri tedne, kajti sedaj bo proga zaprta mislim da tri tedne :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No jst sm biu tut včeri prvič na marofu. Stezica je zakon, ves čas samo prelagaš motor iz enega v drug ovinek. Za prvič sem naredil okoli 16-20 krogov na tej pisti, ker mi je ob obpletanju balance pri pospeševanju malo zvilo palec že v 2 krogu na stezi, in me je pol ves čas bolel. Najbolši čas sem naredil tam okoli 1.21.8xx (ko sem sledil Koršiču na skuterju, ki je naredil čas 1.16.3 :OK: ) tako da je za mene tale cajt za prvič na stezi in privajanju nanjo čisto dober, sploh glede na to da mi je uspel samo en zares hiter krog, saj tudi nastavitve motorja niso bile čisto prave. Pridem pa zagotovo še večkrat :OK:

Sicer je pa bil tut en padec, in sicer Lukata, k je kr fajn užgal v enem ovinku, kjer greš z skuterjem skoraj na polno. Ni blo nič hudega, razen polomljenega izpuha :OK:

Lepo pa da sem spoznal motosvetovce, še posebej gregsa :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sta pa okranclala mopede kot novoletne jelke

Seveda... na Marofu je vedno karneval.. ;)

Drugače je pa prav fino, ko vozniki od zadaj takoj vidijo, da je spredaj nekaj večjega, ker vrvice migotajo... ;)

Tokrat je cel dan minil celo brez padcev

Na žalost ne... :( Ampak Luka jo je odnesel brez poškodb, skuter pa malo manj... ampak mislim, da bo hitro popravil... ;) Tomažu čestitke za super čas... :OK:

Lepo pa da sem spoznal motosvetovce, še posebej gregsa

Enako, enako... :worship: Sem pa videl, da ti je steza res delala nekaj preglavic... .) Bo pa drugič bolje... potem pa užgemo enkrat tekmovanje za šalo... :grim Vsi našpičeni cestaki v lov na stotinke... :D

Jaz že planiram 19.8. za skok na Marof... Je Krešo rekel, da je odprto za nas, edino prej ga bo potrebno poklicati... Torej obvestilo: 19.8. se ponovno odpre... :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Telih 141 km po pisti me je tako utrudilo, da sem danes cel dan prespal :wacko:

Jaz že planiram 19.8. za skok na Marof... Je Krešo rekel, da je odprto za nas, edino prej ga bo potrebno poklicati... Torej obvestilo: 19.8. se ponovno odpre... :yea2:

Grem zraven. Pa glede na to, da sem vsakic, ko sem sel na stezo, za sekundo izboljšal krog, te že naslednjič ujamem .)

Sam bo treba kupt drsnike za na kolena :yes:

post-6413-1154280613_thumb.jpg

post-6413-1154280641_thumb.jpg

post-6413-1154280691_thumb.jpg

post-6413-1154280755_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil Brihta
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PS: Jose, ti v kratkem pošljem CD s filmčkom z Redom v glavni vlogi... da mu predaš... Sem ti hotel danes, pa te ni bilo.

na žalost mi ni zneslo, ker sem v soboto z nočne šel direkt gorice 'špricat' pol pa nisem bil več sposoben za na motor :( ...glavno da ste se imeli fajn in žgali 'v smrt' :OK: :kva2:

cd-ja bom pa vesel :)

..aja, pa upam da bojo tud kake fotke tu gor objavljene oz. mal več njih :rolleyes:

Popravljeno . Popravil jose
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

huh, sem vedu da če ne bom šel bo pa super vreme, ccc

kar je, je; lepo vas je vidt k uživate :OK:

se pa vidmo kdaj drugič, sam še vedno malo računam na kakšno 2dnevno varianto

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Enako, enako... Sem pa videl, da ti je steza res delala nekaj preglavic... Bo pa drugič bolje... potem pa užgemo enkrat tekmovanje za šalo... Vsi našpičeni cestaki v lov na stotinke...

Jah nekako nisem mogel razumeti tistih 3 kucljev na idealni liniji v zadnjem 180 ovinku. in ker sem se bal da bom vsak krog zaradi tega pobiral motor iz trave sem jih raje obvozil in z tem izgubil 3-4 sekunde. No ja ene 3-4 sem pa res čez njih zapeljal :P Pomoje mi bo naslednji trening že kar stekel :OK:

Tekmovanje pa ni problema. sem takoj za :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!