Skoči na vsebino

Novi Marof 2006


jose

Priporočene objave

Grem zraven. Pa glede na to, da sem vsakic, ko sem sel na stezo, za sekundo izboljšal krog, te že naslednjič ujamem. Sam bo treba kupt drsnike za na kolena

Vso srečo, če ti bo to naslednjič uspelo... ;) Ampak jaz se ne dam kar tako... :naughty:

Si pa res lepo napredoval... samo za več boš moral kmalu gume menjati, da ne bo kakšnega nepotrebnega čmoka... ;) Pa drsnike čimprej, jasno... da ne boš škornjev preveč znucal... ;)

na žalost mi ni zneslo, ker sem v soboto z nočne šel direkt gorice 'špricat' pol pa nisem bil več sposoben za na motor :( ...glavno da ste se imeli fajn in žgali 'v smrt' cd-ja bom pa vesel

OK, se bom potrduil, da dobiš CD čimprej. ;) Škoda, da te ni bilo, je bilo res fino... :grim

huh, sem vedu da če ne bom šel bo pa super vreme, ccc

se pa vidmo kdaj drugič, sam še vedno malo računam na kakšno 2dnevno varianto

Mistić, pa saj veš, da če gre Gregs, da vedno prinese lepo vreme s sabo... ;)

Drugače pa tudi sam računam na kakšno 2 dnevno varianto, ampak bi jo ubral med tednom, samo je pa problem, ker bi nas bilo premalo... :( Vikend varianta bo pa problematična, glede na to, da ostane samo še en vikend v avgustu, septembra imam pa 3 dirke konec tedna... oktober je pa tako-tako.. nikoli ne veš... ;)

Jah nekako nisem mogel razumeti tistih 3 kucljev na idealni liniji v zadnjem 180 ovinku. in ker sem se bal da bom vsak krog zaradi tega pobiral motor iz trave sem jih raje obvozil in z tem izgubil 3-4 sekunde. No ja ene 3-4 sem pa res čez njih zapeljal Pomoje mi bo naslednji trening že kar stekel

Ma daj, daj, Gapi... kakšni kuclji... ;) Jaz nisem nobenega povozil... :whistle: :naughty: Drugače pa tam ne moreš 3 sekund izgubiti (samo kot nasvet) ;) Jasno pa, da boš naslednjič že konkurenčen, še naslednjič boš pa že v novem univezumu, kjer te ne ujamem več... ;)

..emmm ...na fotkah zgleda steza precej usrana, a so to ostanki gum, al kaj drugega

Gume. Ampak na idealni liniji ni bilo nič "posrano".... ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma daj, daj, Gapi... kakšni kuclji... Jaz nisem nobenega povozil... Drugače pa tam ne moreš 3 sekund izgubiti (samo kot nasvet) Jasno pa, da boš naslednjič že konkurenčen, še naslednjič boš pa že v novem univezumu, kjer te ne ujamem več...

Če voziš tam mimo tako kot jst, vrjem da jih :xx: Drugače me pa prov zanima kdaj te bom ujel :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz že planiram 19.8. za skok na Marof... Je Krešo rekel, da je odprto za nas, edino prej ga bo potrebno poklicati... Torej obvestilo: 19.8. se ponovno odpre... :yea2:

jaz bi rezerviral en plac na prikolici :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz bi rezerviral en plac na prikolici

Trenutno si v čakalni vrsti... ;)

Najprej sta Bladzo in Gregs, potem Brihta. Ti si prvi v čakalni vrsti... če kdo od prvih treh ne gre, bo prostor. :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Trenutno si v čakalni vrsti... ;)

Najprej sta Bladzo in Gregs, potem Brihta. Ti si prvi v čakalni vrsti... če kdo od prvih treh ne gre, bo prostor. :grim

ok zmenjen :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

po sobotah in nedeljah je v glavnem vedno odprto ?

A si hotel vprašati, če je ob sobotah in nedeljah vedno odprto?

Če je to vprašanje, potem je odgovor: načeloma da. Vedno pa prej pokliči, da nima kdo zakupljene steze. Zdaj pa je do 19.8. pista zaprta za vse, ker so dopusti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A si hotel vprašati, če je ob sobotah in nedeljah vedno odprto?

Če je to vprašanje, potem je odgovor: načeloma da. Vedno pa prej pokliči, da nima kdo zakupljene steze. Zdaj pa je do 19.8. pista zaprta za vse, ker so dopusti.

uuuu, pa glih zdaj kda sem jaz mislil it :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Iz kje pa si ti. Saj imas skoraj blize do marofa, kot do Lj :?

če bi blo možno bi se dobili v Šempetru in potem tam naložil mojo mrcino :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če bi blo možno bi se dobili v Šempetru in potem tam naložil mojo mrcino

Emmm... načeloma bi šlo... Se bomo zmenili, ko bo aktualno... pa če bo prostor.. ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

KRATKA FOTO-REPORTAŽA (malo z zamudo). :closedeyes:

datum: 29.07.2006.

lokacija: Novi Marof.

temperatura zraka: pasje vroče.

temperatura asfalta: pasje vroče (dlaka novofundlandec).

št. udeležencev: ene par neuničljivih.

št. fotoreporterjev: po vsakem krogu več.

Evo vam:

(če želi imeti kateri od udeležencev kako slikco naj me pm-ira. vsaka 16-ta je uspela) :photo:

post-1461-1154588514_thumb.jpg

post-1461-1154588595_thumb.jpg

post-1461-1154588625_thumb.jpg

post-1461-1154588657_thumb.jpg

post-1461-1154588692_thumb.jpg

post-1461-1154588718_thumb.jpg

post-1461-1154588795_thumb.jpg

post-1461-1154588819_thumb.jpg

post-1461-1154588844_thumb.jpg

post-1461-1154588871_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

KRATKA FOTO-REPORTAŽA (malo z zamudo). :closedeyes:

datum: 29.07.2006.

lokacija: Novi Marof.

temperatura zraka: pasje vroče.

temperatura asfalta: pasje vroče (dlaka novofundlandec).

št. udeležencev: ene par neuničljivih.

št. fotoreporterjev: po vsakem krogu več.

Evo vam:

(če želi imeti kateri od udeležencev kako slikco naj me pm-ira. vsaka 16-ta je uspela) :photo:

Vidim da si me na eni celo ujela :)

A pol pri slikanju nisi poslušala mojega nasveta kako ujeti hiter predmet v tvojem primeru motor?

Zelo dobre nasvete glede slikanja lahko najdeš na TOTIFOTO spletni strani.

Z nekaj znanja se da delat super slike tudi na "navadnih/cenenih" fotoaparatih.

Popravljeno . Popravil DenisR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vidim da si me na eni celo ujela :)

A pol pri slikanju nisi poslušala mojega nasveta kako ujeti hiter predmet v tvojem primeru motor?

Sem te poslušala ampak so me prehitevali :P ..

Pa mam te na več slikcah samo moram malo razdelit material, ker sta z enim, ki se je vozil istočasno ful podobna.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eno vprašanje, kolikšna je povprečna hitrost v teh 180° ovinkih pri cestakih?

okrog 60, 70 km/h :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Do naslednega odprtja marofa bom mel jaz ze zrihtano rs250 pa me zanima ce bo sel kdo iz okolice krskega oz iz te strani na marof s prikolico pa bo mel en plac viska,ker motor ne bo registriran,s 250ko bi pa rad so gor,125ke je malo skoda,ma se prelepe plastike :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eno vprašanje, kolikšna je povprečna hitrost v teh 180° ovinkih pri cestakih?

Za čas 1:20,00 je povprečna hitrost natanko 75,6 km/h (pod tem časom je že zelo dober čas).

Trenutna povprečna hitrost rekorda cestaka je 80,77 km/h.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

okrog 60, 70 km/h :)

Med 40-50 km/h pa res... :) Se na Redovem filmčku prav lepo vidi hitrost.

Če pa še upoštevamo, da v nagibu brzinomer kaže več, pa je v resnici hitrost še nižja.

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!