Skoči na vsebino

Novi Marof 2006


jose

Priporočene objave

@Lindau: malo :blink:

hehe

...

Kaj kaj hec!! :kva2: Tu se ni zaheca,t lejga ej. :grrr

To so debate prefesionalcev, na profesionalni ravni. :lol1:

kaj potem ti delaš u tej debati :P

Popravljeno . Popravil misty
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za dajanje z Gregsem po pisti mam pa že neki časa prpravlen en stroj doma, če bom kdaj s kombijem na marofu ga naložim

...stroj pripravljen za dirke, direktno iz cenjene italijanske firme ... pinarello

...komaj čakam, komaj čakam... :kva2: :kva2: :kva2:

:yea2:

BTW: tudi na mojo prikolico lahko naložiš kdaj... ;)

A vas malo daje? Merite keri ma ...

mene zankreat ne mika, vas pa pridem pogledat.

Seveda nas daje! Jaz sem to takoj povedal... :whistle:

Merimo pa, kateri je več čez zimo naredil... :lol1: :whistle:

Ti samo pridi, pa kombinezon prinesi s sabo.. nikoli ne veš, na katero prasičko se boš v usedel... :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jose, ne vsega tolk resno uzet, mal se hecamo no

itak da se hecamo :yes: :OK:

Fantje ??!?!? :grim

A vas malo daje? :grrr Merite keri ma ... :hmm: :lol1:

:nono: ...samo dolgčas preganjamo :P

...sicer je pa Gregs lani bil najhitrejši s tole zadevo :rolleyes: post-2583-1139326767_thumb.jpg

...pa še mal iskric :yea1: post-2583-1139326807_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

itak da se hecamo :yes: :OK:

:nono: ...samo dolgčas preganjamo :P

...sicer je pa Gregs lani bil najhitrejši s tole zadevo :rolleyes: post-2583-1139326767_thumb.jpg

...pa še mal iskric :yea1: post-2583-1139326807_thumb.jpg

Tale z iskricam je pa moja, kje si jo pa dobil ?? :lol1: :lol1:

Upam, da se bo letos spet kmal iskril :OK: :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...da ne boste vi vsi z akrapoti wingsove pline vohali :whistle: :lol1: :P

:eek: Kje si pa zvohal, da bo naš Huso GT650RR imel Wingsa!? :lol1:

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In pol pa vleti debitant Krava in izboljša čas kroga za pikolovskih 12 sek. :grim

:yea1:

kravjek ne pozabi si zrihtat osebne, ovačik te zopet ne bodo prek meje püstili :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kravjek ne pozabi si zrihtat osebne, ovačik te zopet ne bodo prek meje püstili :grrr

Še zaj je nimam... :grrr :whistle:

Bo pa nared, pravi čas... :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Letos pridem tud jaz :OK: (poliestrisozevgarazipress) ze lansko leto sm hotu, pa sm predcasno mogu sezono zakljucit ( nenamernopress), tako da bo zanimivo...

Sam dejmo se probat tako zmenit, da bomo na isti dan dol...oz. nas bo cimvec...

LP;Rock-46

P.S kere gume priporocate za marof :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

P.S kere gume priporocate za marof :?

:hmm: glede na trenutne razmere.... sava eskimo S3 :devil: :lol1:

...bolj resen odgovor ti bojo pa dirkači dali O:-) ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jaz komaj čakam da se spet vidimo tam, ampak letos se ne bom vračal domov isti dan ampak bom kr tam prespal, da bom lahko drug dan tudi izkoristil :grim :kva2: Upam da se bo nas takih več najdlo da nardimo kakšen mali oz. veliki piknik ;) B)

Ne priporočam pa takšnih gum, ki se najbolj uporabljajo na Grobniku .) ampak bodo raje povedali najhitrejši če se strinjajo z mano ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če je vroče se baje da tud s supercorso vozit, no ja, jest nisem mel nikol te sreče in se mi niti ni na delovno temperaturo segrela gor (red, pa še kdo so vidli gume)

morda pa preveč nežno vozim :D

sicer pa nimam niti časa izmerjenega, tak da ne vem kaj se oglašam, hehe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

P.S kere gume priporocate za marof

Če mene vprašaš, se najbolje obnese guma tipa D208.

Jaz sem poskusil D208 in D208RR, pa je pri D208 guma bolje držala, ker se je prej segrela in ni spuščala, ker hitrosti niso velike. Velja za CBR 600F.

Je pa recimo Tapajner s Supercorso in grelniki gum naredil najboljši čas v cestaški kategoriji, tako da se da tudi z SC narediti super kroge. Pa sem prepričan, da Misty z SC prav tako naredi super čase. Seveda pa je pogoj vroč dan za res dobre čase in SC na kolesih... ;) Za večino časa pa mislim, da D208 ali RR dovolj za dobre čase.

Tudi jaz komaj čakam da se spet vidimo tam, ampak letos se ne bom vračal domov isti dan ampak bom kr tam prespal, da bom lahko drug dan tudi izkoristil Upam da se bo nas takih več najdlo da nardimo kakšen mali oz. veliki piknik

Yozo, verjemi, da nas bo kar nekaj takih. V Marofu se da spati in jesti zajtrk za cca. 3.000 SIT po noči, tako da če všteješ samo bencin, da greš domov spat in drugi dan nazaj, se ti povrne takoj. Da ne govorimo o tem, da si ob 10 že na pisti, ko ni nikogar, in si spočit drugi dan... ;) Skratka: vikend paketi bodo kar nekajkrat prišli v poštev... ;)

Gregs.. rezerviram en plac na prikolici

Zate je že rezerviran.. ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pridem pogledat kdaj,čeprov priznam da mi ne diši prov preveč ta ministeza :D ...bolj zarad družbe bi šel,kot zaradi vožnje :OK: ,ker te kratki in počasnejši ovinki mi nikakor niso všeč :blush: ... Grobnik bo bl v poštev prišel zame letos :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A misliš, da je na pisti sneg? Če je, bi bilo zanimov it s kakim 4WD malo 'splužit'... :naughty:

D.

ti maš 4wdje, jaz mam plug, pa gremo :OK:

...sicer je pa Gregs lani bil najhitrejši s tole zadevo :rolleyes: post-2583-1139326767_thumb.jpg

A ni bil s tem še malo hitrejši :blink:

post-127-1130142836_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ni bil s tem še malo hitrejši

Elbarto, Gregs je bil še vedno najhitrejši s svojo srebrno lepotičko... :naughty:

Z SM sem bil samo najhitrejši tisti dotični dan... ;)

Z R6 pa nimam pojma, kako je šlo, ker nisem meril... je Jose samo malo zezal... ;)

post-53-1139473615_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ok sori, pa še enkrat sori za ta pozen video vsem ampak s časom se bil okoli božiča res u totalnom dupetu...

Končno je video master in full eno-urni nezmontirani futič na CD-ju. Format je windows media 768kb. Divx me je nekaj zaje$#"! in ni šlo u sync.

Distributer je Misty in se prosim za kopije obrnite na njega. (price of premiere viewing - thanks misty.)

Ima, da se na Grobniku vsi u vrsto postavte s čevapi in pivom sicer bi blo pa to itak pametno, da vas ne bom vse po vrsti dol stresu... :lol1:

PS. Jose poslal sem ti PM ti pa njada. Naslov?

Popravljeno . Popravil Terminator
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ok sori, pa še enkrat sori za ta pozen video vsem ampak s časom se bil okoli božiča res u totalnom dupetu...

Končno je video master in full eno-urni nezmontirani futič na CD-ju. Format je windows media 768kb. Divx me je nekaj zaje$#"! in ni šlo u sync.

Distributer je Misty in se prosim za kopije obrnite na njega. (price of premiere viewing - thanks misty.)

Ima, da se na Grobniku vsi u vrsto postavte s čevapi in pivom sicer bi blo pa to itak pametno, da vas ne bom vse po vrsti dol stresu... :lol1:

PS. Jose poslal sem ti PM ti pa njada. Naslov?

sem gledal video ... :kva2:

se je splačalo čakat, škoda le ker me je tolk malo gor :P

hvala tebi za use skup :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem gledal video ... :kva2:

se je splačalo čakat, škoda le ker me je tolk malo gor :P

hvala tebi za use skup :OK:

:hmm: Kako bi zdaj še do mene prišlo? E-Mule? Torrent? ...

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aha, še to se moramo zment

Terminator, se lahko da nekam na net? (seveda zaščiteno z geslom ki ga bomo vedeli samo prisotni na eventu :P :naughty: :lol1: )

danci, lahko tudi prek snail-mail :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aha, še to se moramo zment

Terminator, se lahko da nekam na net? (seveda zaščiteno z geslom ki ga bomo vedeli samo prisotni na eventu :P :naughty: :lol1: )

danci, lahko tudi prek snail-mail :)

Saj če bi blo vreme lepo, bolj toplo in gume že nove, bi bil kar SV-mail... :naughty: Ker pa nič od tega (še) ni, bi te prosil za snail-mail... :whistle:

lp, D.

PS: Naslov in ostale podrobnosti dobiš na PM:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!