Skoči na vsebino

Novi Marof 2006


jose

Priporočene objave

hehe kr pr men je en manjši problemčič za te ovinke je glih 2. prestava ki se lepo pelje ravno pri 60km/h, za kaj višje hitrosti bo treba pa večji zobnik nazaj dat če mislm kak krog tm odpelat :blush:

In top speed je?

So kaj pogosti 125 SS motorčki gor?

Popravljeno . Popravil Zigc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In top speed je?

So kaj pogosti 125 SS motorčki gor?

Najnižja hitrost je v prvem 180 stopinjskem ovinku po štartno-ciljni ravnini, ki je cca. 50 km/h po števcu v nagibu. Ko imaš tam preko 55 km/h, odletiš... :whistle: Ne me spraševat, kako vem... :blush:

Najvišja hitrost je cca. 160 km/h. To hitrost ti odsvetujem, ker je izredno malo ljudi, ki to zmorejo (za to hitrost moraš voziti pod 1:15). :grim Za običajno, a hitro vožnjo, je maksimum cca. 130-140 km/h.

Vsekakor se lahko poigraš tudi s 125 ccm SS motorjem, boš vsaj brez skrbi tišal na polno, pa ti ne bo kamion prišel nasproti.... ;) Prav pogosti pa 125 ccm ravno niso, vendar naj te to ne ovira. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Do naslednega odprtja marofa bom mel jaz ze zrihtano rs250 pa me zanima ce bo sel kdo iz okolice krskega oz iz te strani na marof s prikolico pa bo mel en plac viska,ker motor ne bo registriran,s 250ko bi pa rad so gor,125ke je malo skoda,ma se prelepe plastike :P

A veš, da so kr problemi pri transportu neregistriranga motornega kolesa čez mejo, povprašaj mistya, ti bo lepo razložil, da ne boš na meji razočaran

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najnižja hitrost je v prvem 180 stopinjskem ovinku po štartno-ciljni ravnini, ki je cca. 50 km/h po števcu v nagibu. Ko imaš tam preko 55 km/h, odletiš... :whistle: Ne me spraševat, kako vem... :blush:

Najvišja hitrost je cca. 160 km/h. To hitrost ti odsvetujem, ker je izredno malo ljudi, ki to zmorejo (za to hitrost moraš voziti pod 1:15). :grim Za običajno, a hitro vožnjo, je maksimum cca. 130-140 km/h.

Vsekakor se lahko poigraš tudi s 125 ccm SS motorjem, boš vsaj brez skrbi tišal na polno, pa ti ne bo kamion prišel nasproti.... ;) Prav pogosti pa 125 ccm ravno niso, vendar naj te to ne ovira. :OK:

Mhm uredu, mam v načrtu v tei sezoni obiskat to pisto,sam manjši problemčič je pri prevozu kr mi strici pa tete za 1x nočjo dat izpita za avto, tko d bi prosu koga če bo mev kak frei plac pri transportu, za €€€ se bomo pa že zmenili :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najnižja hitrost je v prvem 180 stopinjskem ovinku po štartno-ciljni ravnini, ki je cca. 50 km/h po števcu v nagibu. Ko imaš tam preko 55 km/h, odletiš... :whistle: Ne me spraševat, kako vem... :blush:

namesto da si na števec gledal bi raje na pisto ... pozer :P

A veš, da so kr problemi pri transportu neregistriranga motornega kolesa čez mejo, povprašaj mistya, ti bo lepo razložil, da ne boš na meji razočaran

če imaš zrihtan ATA carnet ni problema, težil so samo prvič, ko sem imel s sabo še par kompletov gum, ki niso bili vpisani v zvezku. Seveda je obvezen najmanj 10 minuten postanek na vsaki meji ki se lahko zavleče tja do pol ure (dlje me do sedaj še niso zadržval :D). Čestitke carinikov za pokal so bonus :D

Drugače pa če se da, raje registrirat motor, je manj dela.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

namesto da si na števec gledal bi raje na pisto ... pozer

Ahahaha... pozer.... :lol1: :lol1: :lol1:

Mi je pa ene dvakrat uspelo pogledati, ko sta bila normalna kroga... in videl, da je hitrost cca. 45-50... zato sklepam, da je bila pri padcu preko 55.... :whistle: .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ahahaha... pozer.... :lol1: :lol1: :lol1:

Mi je pa ene dvakrat uspelo pogledati, ko sta bila normalna kroga... in videl, da je hitrost cca. 45-50... zato sklepam, da je bila pri padcu preko 55.... :whistle: .)

Aha ql če so tok zaprti ovinki je to za moj motorčk še najbolš take hitrosti :OK:

Kaj vi greste gor z motorji al jih pelete na prikolcah? Če boste kj šli bi se vam prdružu če lahko?

19.8 :)

Tkt bi se vam loh še js prdružu, kr že z 17.8 končam z popravci (upam) :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aha ql če so tok zaprti ovinki je to za moj motorčk še najbolš take hitrosti

Kaj vi greste gor z motorji al jih pelete na prikolcah? Če boste kj šli bi se vam prdružu če lahko?

Tkt bi se vam loh še js prdružu, kr že z 17.8 končam z popravci (upam)

To je ovinek z najnižjo hitrostjo. Drugi so malce hitrejši... ;)

Na Marof jaz od letos dalje hodim samo še s prikolico, vendar je moja že zasedena, ljudje pa v vrsti čakajo na tiste, ki ne bi šli... in upajo na svoj prostorček na njej... :D

..in kdaj bo naslednji Marofhappening

Natanko 19.8., če ne bo scalo.... ;)

Drugače pa tak Marofhappening kot lani enkrat oktobra... za konec sezone... ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gregs, koka-kolo si mi dolžan, ker sem špegu zašvasu. No u bistvu ga je Jerman

:worship: Super, da lahko vsaj gledaš... :grim

A poleg SITnih še kokakolo?! Jebemo, drago, drago... :lol1: .) šala... :OK:

Se že zmeniva 19.8., ko greva spet na Marof... tokrat ti držiš svoj motor... .) :naughty:

Saj greš zraven, ne?! Trenutna napoved za soboto je lepo vreme... :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bi mu cajt pa če bi biu moj vor registriran, bi šu še jest kdaj dol. Sam za ata karnet pa ne mislm dajat premoženja za enkrat dol it.

Mogoče nekoč ko bom velik...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Trenutna napoved za soboto je lepo vreme... :yea2:

napovedane so teperature do 31 °C :wacko: spet bo švic tekel v potokih :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dejte mi povedatm, kako je zdej s tem..So še frej mesta, kok je prijavnina, smo tud bl počasni dobrodošli? itd..Kje sploh je to?

Popravljeno . Popravil Original-One
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dejte mi povedatm, kako je zdej s tem..So še frej mesta, kok je prijavnina, smo tud bl počasni dobrodošli? itd..Kje sploh je to?

Za vožnjo se ni potrebno prijaviti, samo prideš, plačaš (načeloma 200 kun za cel dan oz. 100 kun za eno uro), podpišeš in voziš. Kje je to, si lahko ogledaš tule: http://www.itineris.si/Motociklizem/Vodene...marof_slike.htm

Načeloma se v soboto odpre ob 11, vozi se do 17. Več točnih informacij bo znano v četrtek ali petek zjutraj, ko bom poklical Krešota, če bo mogoče odprl kaj prej oz. če bo kaj podaljšal... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst sm prvi v vrsti :lol1: (joke)

Jst pa kolega ga bova najela, tko da če bo plac lahko še ti lonček prstavš :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!