Skoči na vsebino

Novi Marof 2006


jose

Priporočene objave

nekako me mika da bi pred nedeljskim motohappeningom zavil še mal na marof pogledat, tko, za ogrevanje :D

a bo to prvi dan ko je pista odprta po dopustu? ker pol zna bit gužva (+ lepo vreme)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nekako me mika da bi pred nedeljskim motohappeningom zavil še mal na marof pogledat, tko, za ogrevanje :D

Misliš pred zelenim dnevom na GR, če govoriš o tej nedelji? Prideš?

a bo to prvi dan ko je pista odprta po dopustu? ker pol zna bit gužva (+ lepo vreme)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Misliš pred zelenim dnevom na GR, če govoriš o tej nedelji? Prideš?

kva tep ni jasn :P :P

U nedeljo (20.8) bom na grobniku, đuro časti :D

in ker se bom u nedeljo bolj kot ne turistično vozu po grobniku me mika da bi šel v soboto (19.8) še malo na marof pogledat, letos še nisem bil

zeleni dan na grobniku je pa ... danes

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kva tep ni jasn :P :P

U nedeljo (20.8) bom na grobniku, đuro časti :D

in ker se bom u nedeljo bolj kot ne turistično vozu po grobniku me mika da bi šel v soboto (19.8) še malo na marof pogledat, letos še nisem bil

zeleni dan na grobniku je pa ... danes

Eh, shit jest sem pa mislu da je v nedeljo - sploh ne vem od kje men to. Spet sem zajebu. I need more coffee. :slap:

Kdo ma dol rezerviran v nedeljo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nekako me mika da bi pred nedeljskim motohappeningom zavil še mal na marof pogledat, tko, za ogrevanje :D

a bo to prvi dan ko je pista odprta po dopustu? ker pol zna bit gužva (+ lepo vreme)

18-20.8 je motohappening

zdej smo pa že čist offtopic

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V soboto na marofu spet :blush: moja malenkost, pa Tomaž Koršič, Luka Koren, Boris Poštič (vsi dirkači z skuterji), pa še ena dirkačica bo probala z skuterji .) Neki nas pa bo no :) Če nas bodo sploh čez mejo spustl, ker jih je par vmes ilegalcev :) -->beri: potekli datumi pasošev :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdo vse gre v soboto dol?

Iz LJ Gregs, Brihta in Erik, pa Pissmonkey tudi najbrž pride... :yea2:

Jutri kličem Krešota... bom rekel, če lahko kaj prej odpre... :whistle:

nekako me mika da bi pred nedeljskim motohappeningom zavil še mal na marof pogledat, tko, za ogrevanje

a bo to prvi dan ko je pista odprta po dopustu? ker pol zna bit gužva (+ lepo vreme)

Ma kakšna gužva... ;)

Mi bomo razturali... če nas bo veliko, pa kar zakupimo pisto samo za nas... :D

MimogredE: danes je bilo na Grobniku prečudovito... malo ljudi... dobri časi... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Iz LJ Gregs, Brihta in Erik, pa Pissmonkey tudi najbrž pride... :yea2:

Jutri kličem Krešota... bom rekel, če lahko kaj prej odpre... :whistle:

Ma kakšna gužva... ;)

Mi bomo razturali... če nas bo veliko, pa kar zakupimo pisto samo za nas... :D

ok, javi tule če bo kaj prej odprl, sicer dvomim da bom zaradi tega kaj prej vstal zjutraj pa vseeno :D

tole z zakupom pa ni slaba ideja, hehe

MimogredE: danes je bilo na Grobniku prečudovito... malo ljudi... dobri časi... :whistle:

me ne gane :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Iz LJ Gregs, Brihta in Erik, pa Pissmonkey tudi najbrž pride... :yea2:

Jutri kličem Krešota... bom rekel, če lahko kaj prej odpre... :whistle:

Ma kakšna gužva... ;)

Mi bomo razturali... če nas bo veliko, pa kar zakupimo pisto samo za nas... :D

MimogredE: danes je bilo na Grobniku prečudovito... malo ljudi... dobri časi... :whistle:

Ajde, Gregs, kar zrihtaj zakup ...

Če še ne bo mopeda pridem žar kurit :)

Izgleda da bo tak preveč gužve na pisti za nas stare buldožerje ...

Popravljeno . Popravil gody01
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Že od sredine julija čakam na ta Marof :P , sedaj bom pa zgleda dočakal, pa makar vozil za vami "starimi buldožerji" kot "mladi buldožer pripravnik" :D .

Se vidimo doli, me pa zanima, če se bo kdo peljal iz Lj. konca klasično, glede na to, da Gregs nima placa za tolk motorjev, kolikor je dolga vrsta za njegovo prikolico? Zbor za zainteresirane bi bil npr na Trojanah, uro pa dorečemo ko bo Gregs povedal, kdaj se odpre pista. ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se vidimo doli, me pa zanima, če se bo kdo peljal iz Lj. konca klasično, glede na to, da Gregs nima placa za tolk motorjev, kolikor je dolga vrsta za njegovo prikolico?

A ni tole Gregsova prikolica:

[attachmentid=78782]

:whistle:

post-3284-1155893250_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo, podatki in informacije:

Krešo odpira ob 11. Se ni dal prepričati prej... :(

Odprto je do 17.

Brihta in jaz štartava najkasneje ob 8:00 iz LJ. Ustaviva se na Šentrupertski bencinski črpalki Petrol (pri odcepu na avtocesto na stari cesti LJ-MB)ob cca. 8:40, ko pobereva še Erika in njegov motor. Nato pičimo do Marofa direkt. Če se hoče kdo priključiti, potem ni panike. Vožnja po avtocesti je 120 km/h, po normalnih pa toliko, kolikor je varno in po vaseh približno po predpisih +- 15 km/h.... :D

koliko je sploh zakup piste za cel dan, najbrž ne poceni

Če bi se pogovarjal, bi bila cena 800 kun/h. Zdaj pa računaj: za cel dan bi prišlo cca. 160.000 SIT. Če je 23 motorjev, potem se splača. Če ni, potem pač ne.

A ni tole Gregsova prikolica:

[]

Ehehehehe.... :lol1: :lol1: :lol1: Bi bilo fino kdaj imeti tako... :whistle:

Z veseljm sprejmemo tvoj žar, ti samo povej, koliko $$$ damo za meso... :worship: Ampak raje vidim, da prideš z novim motorjem in brez žara kot pa brez motorja in z žarom... lahko pa z obojim... :grim

Se vidimo doli, me pa zanima, če se bo kdo peljal iz Lj. konca klasično, glede na to, da Gregs nima placa za tolk motorjev, kolikor je dolga vrsta za njegovo prikolico? Zbor za zainteresirane bi bil npr na Trojanah, uro pa dorečemo ko bo Gregs povedal, kdaj se odpre pista.

Kot rečeno: pri odcepu za avtocesto Šentrupert, bencinska črpalka ob 8:40, če želiš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ehehehehe.... :lol1: :lol1: :lol1: Bi bilo fino kdaj imeti tako... :whistle:

V pujska vsak dan en euro, pa ce nas bo dovolj not dajalo ...

Z veseljm sprejmemo tvoj žar, ti samo povej, koliko $$$ damo za meso... :worship: Ampak raje vidim, da prideš z novim motorjem in brez žara kot pa brez motorja in z žarom... lahko pa z obojim... :grim

Hmm, ...

Problem je v "starem" husotu, ki je trenutno v LJ.

S kravo se cel dan ni po pisti za dričat, je pa res, da lahko žar pa še kamp opremo z mizico vred nabašem v kufre :)

Hmm, pa saj bomo se verjetno že s čim oglasili ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bemti, jaz pa v službi od sedam do sedam

Jaooooo... Jose, spet boš "zahinavil"... ;)

Zrihtaj si zamenjavo... :whistle: Ma saj vem... če ne gre, ne gre...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:hmm: bizixxx se vratio sa holidej. Ga dons pošlatam, če bi prišla tudi mi2-a.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V soboto na marofu spet :blush: moja malenkost, pa Tomaž Koršič, Luka Koren, Boris Poštič (vsi dirkači z skuterji), pa še ena dirkačica bo probala z skuterji .) Neki nas pa bo no :) Če nas bodo sploh čez mejo spustl, ker jih je par vmes ilegalcev :) -->beri: potekli datumi pasošev :D

Pa mene kot snemalca si pozabu :closedeyes: Drgač pa jest nč nam ilegalc lol sm dons osebno dobu :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa mene kot snemalca si pozabu :closedeyes: Drgač pa jest nč nam ilegalc lol sm dons osebno dobu :D

No ja sory. Sam po izgledu si pa večni ilegalc :fredy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!