Skoči na vsebino

Novi Marof 2006


jose

Priporočene objave

No ja sory. Sam po izgledu si pa večni ilegalc :fredy:

ejga, če bom jutr meu kšn nemir v avtu, bota šla peš do marofa! :naughty: :naughty: alpa bota pred avtm laufala :grim :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mal gledam razmere in ... čez obrežje ne upam, še posebej z carnet papirji ne. je le sobota in gužva proti morju pa to :angry2:

enivej, se vidimo tam nek ob 11h :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No ja sory. Sam po izgledu si pa večni ilegalc :fredy:

:o :kva1: O ti k.... tim dau jest ilegalca pa Fredy Millerja pazi se jutr :P (hec hec :) ) :afro2: Drugač pa jest bom vrjetn snemov pa slikov tako, da tisti k boste dol se lahk nasledn dan javte pa bom pogledu če boste kje na posnetku .)

Bonzy: Ah nebo nemira v avtu,sam k pridemo nazaj ga boš mogu posesat,sej veš Roky bo sendviče jedu uzad :whistle: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ravno prisel domov z Marofa. Bil je enkraten dan in pista polna motosvetovcev :OK: Dan je kljub zelo dobri udelezbi minil brez omembe vrednega padca in brez poskodb. :yea1: Spoznal pa sem veliko motosvetovcev -zares dobra družba :grupni: Moj osebni rekord sem popravil za 2,5s na 1.17.1, Misty pa je razred zase, mislim da okoli 1.14.6 :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se vidi, da vozi pravi motor :whistle: :P

Je pa res, da Mistyjeva R6 nima skoraj nic skupnega s serijsko. :grim

Popravljeno . Popravil Dani
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje neki fotk pa videotov je nastal sam sm zgubu USB kabl za povezavo z kompom,tako, da moje fotke bodo v tork v tejle temi.

Misty midva pa kot sva zmenjena da dobiš filmčke (razrezane) in slike na mail.Lahko pa rečem da motor pelješ občudovanja vredno :kva2: Lepo, da smo se spoznal :)

Gregs in nekdo z črno R6 2006 (sm pozabu nick :) ) pa tud peljeta noro :worship:

Danes bil z bOnZyem in Gapijem prvič na Marofu pa čeprav le v vlogi pomagača užiganja R6ke (porivanje.press) in fotografa so vtisi zelooo dobri in naslednjič upejmo, da se že pridružim dirkačem na stezi :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes je bil fenomenalen dan na Marofu!!! :OK: :OK: :OK:

Sami domači, nobenega hrvata ni bilo.... prav čudno.... :hmm:

So pa padali sami rekordi... :yea2:

Nov najboljši slovenski rekord na cestaku je po novem: 1:14,46 - nosilec pa Misty.... :worship:

Kopica osebnih rekordov:

Dani: 1:17,1

Danci: 1:18,0

Pissmonkey: 1:18,3 8za prvič super čas :worship: )

...pa še moja malenkost: 1:18,6

Red, zdaj si spet ti na vrsti.... sem pa ugotovil, kje bodo še padale desetinke... ;) (novalinijapress) :whistle:

Gregs in nekdo z črno R6 2006 (sm pozabu nick :) ) pa tud peljeta noro

hvala, hvala... ta drugi je Pissmonkey... ;)

Drugače pa sta danes bolje od mene vozila Dani in Danci... poleg Pissya in Mistya... ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hvala, hvala... ta drugi je Pissmonkey... ;)

Drugače pa sta danes bolje od mene vozila Dani in Danci... poleg Pissya in Mistya... ;)

Jaaa Pissmonkey,sm se zdej spomnu sej smo pol še debatiral,ko je motor na prikolco pospravlov.Drugače pa Gregs,ko pridem na Marof prvič z svojim motorjem ti bom sigurno kaj zatežil :whistle: za kakšen napotek,ker sm vidu da si dajal napotke o linijah pto pa še stezo dobr poznaš :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma vidm da vm dol ful dogaja :OK: Naslednič se vm bom probov pridružt,če se bom lahko, sam upam da se loh po pisti tut mal počasnej pelš :) k motorja še nism čist navajen :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zaenkrat samo to - skuteraši :eek: SVAKA VAM ČAST! Nisem si mislu, da lahko tiste prdulje tak grejo!!! :worship:

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma vidm da vm dol ful dogaja :OK: Naslednič se vm bom probov pridružt,če se bom lahko, sam upam da se loh po pisti tut mal počasnej pelš :) k motorja še nism čist navajen :blush:

Bova šla skupaj gužvo delat na marof :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma vidm da vm dol ful dogaja :OK: Naslednič se vm bom probov pridružt,če se bom lahko, sam upam da se loh po pisti tut mal počasnej pelš :) k motorja še nism čist navajen :blush:

Sploh ni problema.

Tudi tisti ki delamo kolone smo lahko na stezi.

Pa nasi fantje, posebej tile z motosveta so zelo uvidevni z nami, da se niti najmanj ogrozene ne pocutimo.

Ups, seveda tega ni napisal Danci, ampak gody01 :)

se opravicujem.

....

Popravljeno . Popravil danci1973
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A mojga veleumnega padca pa ne bo noben komentiral :P

Drugač pa vsaka čas vsem. Včeraj je bla na pisti kopica divjakov. Čeprav Misty bi lahko, glede na število izletov po travi, začel razmišljati o enduro gumah :D

Popravljeno . Popravil Brihta
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A mojga veleumnega padca pa ne bo noben komentiral :P

Drugač pa vsaka čas vsem. Včeraj je bla na pisti kopica divjakov. Čeprav Misty bi lahko, glede na število izletov po travi, začel razmišljati o enduro gumah :D

Nisem videl ves tvoj padec,le potem,ko si motor pobiral sem te vidu.Kaj je sploh blo :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nisem videl ves tvoj padec,le potem,ko si motor pobiral sem te vidu.Kaj je sploh blo :hmm:

Neznanje :)

Ja cel ovink sem drsu po tački, pol sem pa mal z roko cuknu. Najprej sem gas spustu, da se je motor še bolj na tačko opru, pol sem pa preveč z gaso cuknu pa sem bil na tleh. Bedarija. Pa še tam je uničen asfalt (naguban je) pa je mogoče, moja napaka še bolj do izraza pršla.

Popravljeno . Popravil Brihta
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Neznanje :)

Ja cel ovink sem drsu po tački, pol sem pa mal z roko cuknu. Najprej sem gas spustu, da se je motor še bolj na tačko opru, pol sem pa preveč z gaso cuknu pa sem bil na tleh. Bedarija. Pa še tam je uničen asfalt (naguban je) pa je mogoče, moja napaka še bolj do izraza pršla.

:topic:

Dej raj nov komplet gum kupi - pa set - ne mi jih mešat! ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Neznanje :)

Ja cel ovink sem drsu po tački, pol sem pa mal z roko cuknu. Najprej sem gas spustu, da se je motor še bolj na tačko opru, pol sem pa preveč z gaso cuknu pa sem bil na tleh. Bedarija. Pa še tam je uničen asfalt (naguban je) pa je mogoče, moja napaka še bolj do izraza pršla.

Noja važno, da si cel.Tisto utež boš pa že zamenjal an :OK:

Drugače ša pohvale tud bOnZyu in Gapiju,oba sta dobr vozila.Še na Ptuju nej bo tko :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naslednjo nedeljo se vam pridružim tudi jaz, če bom uspel nardit prvi servis (1000km) :kva2:

Sicer sem čist nov glede dirkanja, bom pa vesel, če bom prišel vsaj do roba gume :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:topic:

Dej raj nov komplet gum kupi - pa set - ne mi jih mešat! ;)

Ja možno da bi z ss gumami zvozu. Nikoli ne veš :)

Baje se pa v Krškem dela ena gokart/supermoto steza ala marof. Kaj veste o tem???

Popravljeno . Popravil Brihta
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja možno da bi z ss gumami zvozu. Nikoli ne veš :)

Baje se pa v Krškem dela ena gokart/supermoto steza ala marof. Kaj veste o tem???

:D .

By the process of elimination (on that note) I think we met 2day? ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!