Skoči na vsebino

Novi Marof 2006


jose

Priporočene objave

Ja možno da bi z ss gumami zvozu. Nikoli ne veš :)

Baje se pa v Krškem dela ena gokart/supermoto steza ala marof. Kaj veste o tem???

Baje je asfalt že položen, v kratkem pa naj bi bila na sporedu že ena karting dirka...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Baje je asfalt že položen, v kratkem pa naj bi bila na sporedu že ena karting dirka...

Jeeeej.

Pa kako to zgleda. A je ala marof, večje, manjše, kok je dolg krog????

Popravljeno . Popravil Brihta
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo mene, čist preveč zmatran in zaspan

Na marofu v soboto je blo noro, odlična družba, nora pista (je treba skoz delat), kamikaze skuteristi (v pozitivnem smislu, vsaka čast fantje), nepozabno

če se bo le dalo pridem še kdaj letos

@Gregs: 1:14:64 je blo pa res ;)

Zaenkrat vredu čas, sem se pa pogovarjal s Tapajnerjem in bo zasigurno še boj za rekord letos :OK:

A mojga veleumnega padca pa ne bo noben komentiral :P

Drugač pa vsaka čas vsem. Včeraj je bla na pisti kopica divjakov. Čeprav Misty bi lahko, glede na število izletov po travi, začel razmišljati o enduro gumah :D

brihta, ni kej komentirat padca. Če veš zakaj si bil na tleh in si se iz tega kaj naučil potem je to to. Morda še nisi vajen tega in kar avtomatsko pričakuješ kako posmehovanje ali kaj drugega (poznam te bolj iz nabijaških tem tukaj na MS), tega med dirkači načeloma ni. Vsak je na tleh, prej ali slej.

Kar se pa tiče mojih izletov na travo, hja, šel sem na polno en ovinek v prvem hitrem krogu, čist pozabu da se zalomi in preide v šikano in sem samo malo odpeljal po travi :D v tem je fora piste

je pa res bilo dosti (preveč) izletov ko je zmanjkalo asfalta na izhodu iz ovinka (kje so robniki na zunanji strani, ccc). Enduro gum ne rabm dokler je suša in je zemlja trda k asfalt :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej jst sem se samo malo hecal. Padec je po moje itaq fora piste. Zato greš tja, da ga tišiš na polno in če padeš ti (ponavadi) ni nič. Drugač pa pridem navijat, ko bo potekal boj za rekord :yes:

Popravljeno . Popravil Brihta
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej jst sem se samo malo hecal. Padec je po moje itaq fora piste. Zato greš tja, da ga tišiš na polno in če padeš ti (ponavadi) ni nič. Drugač pa pridem navijat, ko bo potekal boj za rekord :yes:

:hmm: To je že res na Marofu (relativno majhne brzine), ampak, da ne boš šel s takim razmišljanjem na Grobnik ali na Pannonio ring ali pa na Mizzano itd., ker, ko na teh dirkališčih tiščiš in ubrišeš ti ponavadi ne bo nič ampak bo kr neki... samo friendly advice. ;)

Tako kot je Misty povedal vsak padec je treba analizirat in se od njega naučit. Tisti ki odkorakajo od padca in si rečejo fak to sem pa čist sam zajebu so kite, tisti ki pa najdejo milion izgovorov kaj vse je bilo krivo razen njih samih, da so "ruknl" se bodo pa po vsej verjetnosti kmalu spet razsul. ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:hmm: To je že res na Marofu (relativno majhne brzine), ampak, da ne boš šel s takim razmišljanjem na Grobnik ali na Pannonio ring ali pa na Mizzano itd., ker, ko na teh dirkališčih tiščiš in ubrišeš ti ponavadi ne bo nič ampak bo kr neki... samo friendly advice. ;)

Tako kot je Misty povedal vsak padec je treba analizirat in se od njega naučit. Tisti ki odkorakajo od padca in si rečejo fak to sem pa čist sam zajebu so kite, tisti ki pa najdejo milion izgovorov kaj vse je bilo krivo razen njih samih, da so "ruknl" se bodo pa po vsej verjetnosti kmalu spet razsul. ;)

1. Se zavedam tega ja. Ko bom mel mal močnejši moped in malo več izkušenj bo šele grobnik padu.

2. Ta padec sem sam zajebu, se zavedam tega. Pač malo utrujenosti pa desna roka več ni bila tako natančna kot bi morala :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..mimogrede, a fotke bodo kake :hmm: .....sem namreč slišal nekaj, da vam je fotograf manjkal :rolleyes:

..mimogrede, a fotke bodo kake :hmm: .....sem namreč slišal nekaj, da vam je fotograf manjkal :rolleyes:

Smo vozil in slikal....ja hudo dobr je blo. Miriše na još :OK:

post-3626-1156152083.jpg

post-3626-1156152156_thumb.jpg

post-3626-1156152218.jpg

post-3626-1156152241.jpg

post-3626-1156152263.jpg

post-3626-1156152301.jpg

post-3626-1156152363.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A mamo kakšen kontaktni telefon za Krško?

Hm, Boštjan, ta k nam šraufa pozna tega tipa. Staut se piše in baje da bo letos naredu eno tako spoznavno dirko dol. No, lahko bi bla celo za DP, če bi se dalo kej zment...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tamara, ti si pa popravi profil, nimaš več FZR-jke, ampak najboljši motor... :whistle: .)

Ej, pa a mi lahko pošlješ slike na grrregs@yahoo.com še od pissmonkeya, pa godya (rdeča Husa), pa od Danija sliko (Falco)?

Hvala... :004

PS: Misty, a nisi naredil potem celo 1:14,46? :hmm: Šment, sem pa zajebal... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene je kdo ujel v objektiv na pisti?

če lahko na mail -> misty@siol.net

pa ne unih slik ob pisti limat k je skoz teklo od mene, ccc :P

:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene je kdo ujel v objektiv na pisti?

če lahko na mail -> misty@siol.net

pa ne unih slik ob pisti limat k je skoz teklo od mene, ccc :P

:D

Prehit za tele novodobne digitalce :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti pa tud nobenga štosa ne razumeš :BUA:

Dober štos, drugič pa 20 metrov pred njega namerit pa kr škljoc... ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm, Boštjan, ta k nam šraufa pozna tega tipa. Staut se piše in baje da bo letos naredu eno tako spoznavno dirko dol. No, lahko bi bla celo za DP, če bi se dalo kej zment...

A se morda ve približna lokacija?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene je kdo ujel v objektiv na pisti?

če lahko na mail -> misty@siol.net

pa ne unih slik ob pisti limat k je skoz teklo od mene, ccc :P

:D

Seveda sem te,sej sva se zmenila .) Jutr dobim USB kabl za kamero in dobiš pa Gregs in Brihta tud,če sem vaju kaj ujel :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Seveda sem te,sej sva se zmenila .) Jutr dobim USB kabl za kamero in dobiš pa Gregs in Brihta tud,če sem vaju kaj ujel :OK:

A bom lahko pls tud jaz kako slikico si pogledal za lažje podoživljanje te fenomenalne sobote? Če niso za širšo javnost, pa vsaj kak link do njih na PM?

Ne morem si kaj, da ne bi ponovno pohvalil vsega, kar se je dogajalo!!! :OK: :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A bom lahko pls tud jaz kako slikico si pogledal za lažje podoživljanje te fenomenalne sobote? Če niso za širšo javnost, pa vsaj kak link do njih na PM?

Ne morem si kaj, da ne bi ponovno pohvalil vsega, kar se je dogajalo!!! :OK: :OK: :OK:

Bom jutri proti večeru prilimal slikce sm notr.Misty jih pa še na mail dobi,ker sva se dol tako zmenila :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!