Skoči na vsebino

Novi Marof 2006


jose

Priporočene objave

vem da sva se menila ;) samo zanimalo me je če je še kdo kaj slikal.

saj veš, več fotografov, več možnosti da sem na kakšni u pozi k si bom ušeč :P :naughty: O:-)

:lol1:

Prehit za tele novodobne digitalce :D

hehe, bomo naslednjič postavli motor na bok sredi ovinka pol pa en photo session naredli. Sej najbrž se ne bo opazilo razike :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

[attachmentid=79075]

:lol1: tale slika pa seka... a je kdo opazil, kako vsi gledajo mistya? :lol1: Kot profesorja na učni uri v naravi :surrender: :hooray:

post-4556-1156224628_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

[attachmentid=79075]

:lol1: tale slika pa seka... a je kdo opazil, kako vsi gledajo mistya? :lol1: Kot profesorja na učni uri v naravi :surrender: :hooray:

Pa sam sedi na največji klopci :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol1: tale slika pa seka... a je kdo opazil, kako vsi gledajo mistya? :lol1: Kot profesorja na učni uri v naravi :surrender: :hooray:

:winkiss:

lih gregsa smo takrat obiral :D

Pa sam sedi na največji klopci :)

jest nism kej dost zbiral kam sem se usedel, pač kjer je bil plac.

A teb je blo pa nerodno zraven mene sedet, si raje stal :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa sam sedi na največji klopci :)

ko si na vrhu, si vedno najbolj osamljen človek na svetu ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ko si na vrhu, si vedno najbolj osamljen človek na svetu ;)

Kako je*eno vezo pa ma ta globoka z Novim Marofom? :hmm: Tisti, ki so na vrhu (s časi) majo skos gužvo.. Tistih, ki jih lovijo oz. grejo za njimi.

Mimogrede, malo bolj in topic vprašanje: gre kdo v soboto dol? Glede na lepo napoved..

No, LP.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako je*eno vezo pa ma ta globoka z Novim Marofom? :hmm: Tisti, ki so na vrhu (s časi) majo skos gužvo.. Tistih, ki jih lovijo oz. grejo za njimi.

ah, joke je bil, pozabi, ... podoben, kot Terminatorjev zapis "Kings sit alone..." ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ah, joke je bil, pozabi, ... podoben, kot Terminatorjev zapis "Kings sit alone..." ...

Deal. .)

In prideš kdaj ti pogledat dol?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako je*eno vezo pa ma ta globoka z Novim Marofom? :hmm: Tisti, ki so na vrhu (s časi) majo skos gužvo.. Tistih, ki jih lovijo oz. grejo za njimi.

Mimogrede, malo bolj in topic vprašanje: gre kdo v soboto dol? Glede na lepo napoved..

No, LP.

Kako to misliš ma gužvo? Po dveh krogih s 4 sekundami prednosti na krog se voziš sam... ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako to misliš ma gužvo? Po dveh krogih s 4 sekundami prednosti na krog se voziš sam... ;)

Ja samo potem spe hitro koga ujameš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako to misliš ma gužvo? Po dveh krogih s 4 sekundami prednosti na krog se voziš sam... ;)

Tako kot ti je Brihta spodaj razložil. .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja pa kaj še a zdej ste pa skor 20 krogov na enkrat vozil al kaj - nehajte nakladat! :slap:

Je pa res, da bi misty verjetno spet naletu na koga k se je čez 2 minuti na krog pelu. :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja pa kaj še a zdej ste pa skor 20 krogov na enkrat vozil al kaj - nehajte nakladat! :slap:

Je pa res, da bi misty verjetno spet naletu na koga k se je čez 2 minuti na krog pelu. :P

Nas je bilo tudi do 10 na pisti .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nas je bilo tudi do 10 na pisti .)

Kaj a niste dirkal in vsi skupaj štartal? :P

Sej vem ampak misty je itak pregnan maček je zihar užival v prerivanju in gužvi k vas je dol pokal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Seveda sem te,sej sva se zmenila .) Jutr dobim USB kabl za kamero in dobiš pa Gregs in Brihta tud,če sem vaju kaj ujel

Fino! Če si ujel, kar pošlji na grrregs@yahoo.com.

:worship:

Hvala...

lih gregsa smo takrat obiral

....ki je ravno slikal... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa sam sedi na največji klopci :)

kaj pa če mu kombinezon že tako zaudarja po švicu, da so se vsi raje umaknili :whistle: :devil: :P :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj pa če mu kombinezon že tako zaudarja po švicu, da so se vsi raje umaknili

Bravo, Jose, povedal si pravilen odgovor... samo jaz se mu nisem hotel zameriti, pa nisem tega napisal... :whistle: :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bravo, Jose, povedal si pravilen odgovor... samo jaz se mu nisem hotel zameriti, pa nisem tega napisal... :whistle: :lol1: :lol1: :lol1:

Se pravi ti imaš tako občutljiv nos, da te sploh ni na sliki, ker si 100m stran zbežu? :hmm:

Ampak slika je res kul - ono; jeboga - jednog dana ču biti brz ko ti! :whistle:

Popravljeno . Popravil Terminator
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se pravi ti imaš tako občutljiv nos, da te sploh ni na sliki, ker si 100m stran zbežu?

Kot rečeno: jaz sem bil pleskar te slike... ;) Z zatisnjenim nosom, seveda... :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!