Skoči na vsebino

Novi Marof 2006


jose

Priporočene objave

sam tale rumeni tisk je pa jeba. se že počutm k britni spirs :lol1:

prasci :P

Če pa tko fajn polagaš Yamahco :winkiss: Jest bi se tud rd tko nauču polagat...motor... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

u tale ovinek ni šlo na max nagib. Maksimalen je bil v zadnjih dveh desnih ovinkih pred ciljno ravnino. Tam sem za foro probal dejansko komolc malo dol porinit vendar nisem porajsal, kolk je falilo pa ne vem.

Roky, tnx za slike, ostalo pa na mail, če je pa več robe se pa priporočam za kak CD ali pa kak drug način :beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

u tale ovinek ni šlo na max nagib. Maksimalen je bil v zadnjih dveh desnih ovinkih pred ciljno ravnino. Tam sem za foro probal dejansko komolc malo dol porinit vendar nisem porajsal, kolk je falilo pa ne vem.

Roky, tnx za slike, ostalo pa na mail, če je pa več robe se pa priporočam za kak CD ali pa kak drug način :beer2:

Sem ti poslal na PM,kar je od mojga šmorna ratalo :whistle: Naslednič prnesem digitalca pa prazne CDje pa mal več cajta si bom uzel, da bo več slik ratal pa takoj k bo konc potalam CDje pa je to-to :photo:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

u tale ovinek ni šlo na max nagib. Maksimalen je bil v zadnjih dveh desnih ovinkih pred ciljno ravnino. Tam sem za foro probal dejansko komolc malo dol porinit vendar nisem porajsal, kolk je falilo pa ne vem.

Misty, ne rabiš bit skromen; tvoje vožnje so bile nekaj, kar na Marofu še nisem (nismo) videl(i). :OK: :OK:

Če ta vikend ni bil uspešen zate.....v soboto "cestaški" rekord Marofa......v nedeljo osebni rekord Grobnika..... :worship:

Za rumeni tisk se pa ne sekirat.....vedno spremlja uspešne kot nujno zlo :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še malce rumenga tiska: če bi ne bil tam in bi videl le tole sliko, bi komentiral: Opa Gregs, ti pa obvladaš polaganje na travci.... :naughty: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

EEEEhhhhmmmm, sem prelistal zadnjih nekaj strani....... in kdaj boste spet doli?? V nedeljo ali soboto? Lahko tudi na PM.

LP Bajsi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... malo off topic, pa vendar ...

... še malo pa bo odprta nova proga v neposredni bližini NEK Krško ...

... so že položili asfalta ...

... dolžina cca 1 km ...

... namen, gokart, super moto, moto ...

... širina asfalta 5 m ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kot rečeno: jaz sem bil pleskar te slike... ;) Z zatisnjenim nosom, seveda... :lol1: :lol1: :lol1:

Pa še vedno trdim 100m stran z digitalnim zoomom na full! :D

u tale ovinek ni šlo na max nagib. Maksimalen je bil v zadnjih dveh desnih ovinkih pred ciljno ravnino. Tam sem za foro probal dejansko komolc malo dol porinit vendar nisem porajsal, kolk je falilo pa ne vem.

Roky, tnx za slike, ostalo pa na mail, če je pa več robe se pa priporočam za kak CD ali pa kak drug način :beer2:

Cajt za novo temo; how to get your elbow down?

Še malce rumenga tiska: če bi ne bil tam in bi videl le tole sliko, bi komentiral: Opa Gregs, ti pa obvladaš polaganje na travci.... :naughty: :D

Ja sam moramo u fotoshopu mal tiste sivine pozelenet k se spredaj malce vidi. :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Deal. .)

In prideš kdaj ti pogledat dol?

Letos verjetno ne, ker so vožnje z motorji letos zame zaključene. Morda drugo leto.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Letos verjetno ne, ker so vožnje z motorji letos zame zaključene. Morda drugo leto.

V tem primeru lahko prideš z avtom, vlakom, ..... pogledat :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še malce rumenga tiska: če bi ne bil tam in bi videl le tole sliko, bi komentiral: Opa Gregs, ti pa obvladaš polaganje na travci....

No, saj enkrat je res bila travica... :whistle: ...samo ne v tako nagnjeni poziciji... :D Drugače pa res izgleda, kot da bi se po travi s cestakom vozil... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najbl sm se na Marofu smejov k sm Mistya prašov,če ga ni nč strah k iz zadnjega ovinka pred ciljem tko položi,da se pelje par centimetrov od gum na ravnini pa prav Misty "ah sej zamižiš" :lol1: :OK: Faca 1A :photo:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:D

ti se smeješ, jest sm resno mislu :P

pa nehite čez mene pa moj kombinezon k sva čist kul :angry:

mi boste vse oboževalke odgnali s takimi komentarji, ccc

:lol1:

enivej, kdaj spet gremo, po možnosti 2-dnevna varianta :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

enivej, kdaj spet gremo, po možnosti 2-dnevna varianta :naughty:

Nekaj se govori za nedeljo.

Upajmo da bo vreme zdržalo :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

enivej, kdaj spet gremo, po možnosti 2-dnevna varianta

.....psssst..... baje bo neka varianta 9. in 10. september.... ampak dokler dokončno ne odpovejo dirk v SM, še ne tega okol govort... ;) :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Gregs....za vikend 9.-10.september sploh ni bilo predvidene dirke DPja...predvidene so (bile) za 17. in 24.9.

10.9. pa je maksijeva delavnica, ki pa ne bo odpadla pod nobenim pogojem <KOLEDAR>

Popravljeno . Popravil MaraudeR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Gregs....za vikend 9.-10.september sploh ni bilo predvidene dirke DPja...predvidene so (bile) za 17. in 24.9.

10.9. pa je maksijeva delavnica, ki pa ne bo odpadla pod nobenim pogojem

Saj to vem... menda sem si zapomnil, kdaj imam dirke... ;) Ampak če se spomniš debate v nedeljo po delavnici, potem se spomniš rošad, kdaj bo delavnica, če dirke ne bo.... 3. nedeljo... a to naj ne bi veljalo več? Da prestavimo na običajen termin, potem imamo pa 9. in 10. prosto, da gremo na Marof? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola!

za nedeljo je slaba napoved, moto_freak, jst bi šel jutri - a bi šel kdo z LJ konca gor s kobijem/prikolico in bi imel prostor za mojo lubico?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To nedeljo bi rad šel dol, in ker dol še nisem bil me zanima če bi se dal vozit nekij cajta po progi pa kolk je cena?

Načeloma ti Krešo dovoli 5 krogov, če si prvič ali pa tudi tako... drugače je pa 100 kun ena ura, 200 kun en dan.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!