Skoči na vsebino

Novi Marof 2006


jose

Priporočene objave

Hola!

Hej, štajerska sekcija, a se kaj vidimo gor tale vikend? če prinesete roštilj, prinesem jst kej za spečt :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tale suzuki me je čist razdražu danes, zdaj pa ne vem ali bi šel uživat na pisto :D ali na morje :D

do sobote sporočim če se vam pridružim, drugače pa uživajte še namesto mene ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tale suzuki me je čist razdražu danes, zdaj pa ne vem ali bi šel uživat na pisto :D ali na morje :D

do sobote sporočim če se vam pridružim, drugače pa uživajte še namesto mene ;)

Na morju bo dž!!! :grim :grim

:hmm: :hmm: :hmm:

Se boš mogu glih na Marof odvlečt!! :grim :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola!

Hej, štajerska sekcija, a se kaj vidimo gor tale vikend? če prinesete roštilj, prinesem jst kej za spečt :naughty:

Bi blo fino ja. Samo s cajtom bo malo težko. V soboto dopoldne še delam, pa še učit bi se moral ta vikend ker so v sredo obveznosti :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A imaš še prosto mesto Gregs? Kdaj pa naj bi to štartali?

Prostor je. Če te zanima, poglej PM.

Zborni čas ob 7:30, odhod 7:50... :D

Mimogrede za vse: Krešo odpre ob 11:00, potem mora iti, tako da kdor želi voziti, bi bilo dobro, da je ob cca. 11 na Marofu. Vozi se do 16:00, mogoče bomo kaj podaljšali, če nam uspe prepričati Krešota. Vmes Krešota ne bo (mora nekam iti), tako da nihče nov ne bo smel voziti. Vsaj običajno je tako... ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....Vmes Krešota ne bo (mora nekam iti), tako da nihče nov ne bo smel voziti. Vsaj običajno je tako...

... ko smo nazadnje bili dol, Krešota tudi še ni bilo tam, tako da sem plačal onemu stricu, ki puca stezo in kosi travo in če bo on tam, ker običajno je, mislim da ne bo panike, tudi če kdo pride kasneje

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Idealno. :OK: Samo... A je fraj? :hmm:

Gregs javlja iz marofa da bodo jutri tudi karti na pisti, naj bi se izmenjavali na 20 minut (motoristi - karti), v nedeljo naj bi bilo odprto samo za motoriste.

Krešo odpira kot ponavadi, 11h - 17h

Se tud lepo število domorodcev pripravlja na Marof.. Tako, da računajte tud s tem.......Mislim, da bo kar gužva :whistle:

nekaj sem bral na motori.hr forumu da se folk odpravlja u soboto na novi marof, vendar Krešo pravi da se ni nobeden posebej najavil (oz. večja skupina), poleg tega imajo SM tekmo ta vikend (ne na marofu), upanje ostaja da prevelike gužve le ne bo.

Popravljeno . Popravil misty
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola!

naša jata bo ene 6 kom + kakšen padalec, tko da če bo še bogata štajerska naveza lahko že danes sporočimo našim ki so že gor in zakupimo pisto samo zase :naughty:

kaj je zdaj z vami, Štajerci, Prekmurci - pridete, bo roštilj, prinesem kaj za spečt al ne???

Popravljeno . Popravil suzuki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bil danes dol, mal fotografa špilal, spoznal par novih motosvetovcev, vreme je blo idealno za vozit, pa še gužve ni bilo (štirje so se preganjali po stezi) :OK: ....fotke sledijo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola!

naša jata bo ene 6 kom + kakšen padalec, tko da če bo še bogata štajerska naveza lahko že danes sporočimo našim ki so že gor in zakupimo pisto samo zase :naughty:

kaj je zdaj z vami, Štajerci, Prekmurci - pridete, bo roštilj, prinesem kaj za spečt al ne???

Jaz se bom *morda* uspel pridružit, ker pa sem službeno dežuren, pa to ni 100%... :cry:

No, plan je taki, da prosim kolega, če lahko namesto mene 'poahta' - in če bo šlo, bi prišel jutri popoldan in ostal do nedelje...

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Idealno. Samo... A je fraj?

Je. :grim

fotke

Jose, super fotke... :worship: :worship: :worship:

[quote name='maXXXimum' date='1 Sep 2006 @ 20:34' post='781341'

Vidim da je Gregs koncno plastike porihtu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fotke :rolleyes:

same zelje mi delate s slikami :wub:

bi se vam kdaj pridruzo sam kaj ko moj motor ze ni vec "varen" za na cesto kaj sele pisto kjer bi ga vozo do max.....so mehaniki prevec pametni pa samo govorijo,zrihtajo pa nic

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!