Skoči na vsebino

Novi Marof 2006


jose

Priporočene objave

in ponoči so neke bejbe hotle v sobo, pa sva bila na srečo zaklenjena :slap:

Kako to misliš sta bla na SREČO zaklenjena? Si hotu rečt, da sta se po-nesreči zaklenila! :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....emmmm, Gregs ti pa samo neke izgovore iščeš

Saj veš... vedno so drugi krivi... :whistle: :lol1: :lol1: :lol1: ;)

Ma ne, samo je pa res, da ko voziš bombnik, kot ga imajo Rude, Bojč in Suzuki, potem vidiš, da je nekaj tudi v motorju, ne samo v vozniku... ;) Je pa res, da imam vsaj sekundo še v sebi... ;)

Dani: Ja štopal sem se z Apriliinim laptimerjem. A ti misliš da enkrat stisnem na koncu ciljne ravnine, drugič pa na začetku? No pol je zadnji čas da se malo vdariva na Marofu

Tako nekako... ;)

Ma ne, saj jaz te samo zezam... ;) Saj veš, da se moramo stalno malo bockati, da je bolj zanimivo... :OK: Drugače pa jasno, da voziš hitro kot blisk, saj sem te videl... Naslednjič se ti prišlepam, da naredim svoj najboljši čas... ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...

boš drugič moral kakšno palico s sabo vzet, da se boš lažje otepal divjih oboževalk :lol1:

...

mojster jose, ne verjamem da sm bil jst vzrok... sem se samo šlepal na Mistyja :lol1:

Kako to misliš sta bla na SREČO zaklenjena? Si hotu rečt, da sta se po-nesreči zaklenila!

saj zato pa je na koncu stavka tist smajli k se tolče po glavi...

pa še nekaj slikc

aja, kdaj gremo spet :D

post-163-1157442411_thumb.jpg

post-163-1157442425_thumb.jpg

post-163-1157442435_thumb.jpg

post-163-1157442500_thumb.jpg

post-163-1157442521_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

je ta petek prosto za vožnjo?

Če želiš iti med tednom, se moraš zmeniti po telefonu. Načeloma pa mora biti vsaj 5 motorjev, da sploh odpre. Pokliči na +385 91 3733 698 (Krešimir), pa ti bo vse jasno... ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdo med vikendom...? Gregs?

Za soboto bi bil kar za, vendar ne bom vedel pred petkom popoldne... tako da... če misliš iti, povej... ;)

Nedelja pa ni mogoča, ker imamo delavnico varne vožnje in bo potrebno delati...

MImogredE: zdaj sem klical Krešota. V soboto se menjamo s kartingi 20-20 (20 minut eni, 20 drugi). V nedeljo nemogoče za motorje, ker ima ekskluziven zakup piste. Toliko v vednost.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekaj info.... :D

Jaz grem v soboto na Marof. Trenutno je še eno prosto mesto na prikolici (2 sta zasedeni). Če se kdo želi priključiti, naj mi piše PM. Kdaj Krešo odpira, še ne vem, najbrž bo pa ob 10:00, ker bodo tudi kartingi. Še sporočim, ko ga pokličem danes popoldne. Vreme bo lepo, okoli 20 stopinj, s SV vetrom.

Kdo gre? :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa nekaj vprašanj za Mistya:

1. katero gumo si imel gor? še vedno SC 0?

2. koliko si imel napumpane gume?

Še več pa v živo na marofu... (linijapress).... ;)

guma je bila ista ko zanč ko smo bli skupaj, BT 002

gume zadnja cca 2 sprednja 2.1 bara

;) se bomo zmenil za en 2-dnevni event, tokrat brez rave partyja pr joškotu :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

guma je bila ista ko zanč ko smo bli skupaj, BT 002

gume zadnja cca 2 sprednja 2.1 bara

;) se bomo zmenil za en 2-dnevni event, tokrat brez rave partyja pr joškotu :D

:worship: svaka čast za sobotno kruzanje po Marofu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Obvestilo:

Krešo odpira jutri ob 11:00, zapira ob 16:30. Človek ima rojstni dan, tako da bo malo prej zaprl, da gre na zabavo.. :D

Marko in jaz se primajeva čimbližje 11-ti uri, da začnemo čimprej žgat... :yea2:

Se vidjamo!!! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V nedeljo imajo varno vožnjo z avtomobili, če me spomin ne vara in je steza pač zakupljena za cel dan.

Mimogrede: odhod iz LJ je planiran za 7:45. Upam, da tokrat RES prideva krepko pred 11:00 na Marof... :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!