Skoči na vsebino

Novi Marof 2006


jose

Priporočene objave

Jaz sem skocil dol popoldan za kaki dve urci in je bilo kar fino. Vidi se da ni vec vrocine na pisti in se posebaj ob njej kajti meni je prav pasalo sedet na soncu, ker v senci je bilo prav hladno ko je zapihal veter po mokri majici.

No drugače pa je danes spet padel rekord. Postavil ga je mislim da urednik motori.hr, nekje 1:13.7x.

Fotografov je bilo nekaj, vendar mislim da noben od slovencev.

Tudi pod domov je bila zanimiva, ko se se majstri spravili dvigovat tovornjak iz jarka in zaprli celo cesto. Bilo jih je prav fajn gledat. Tka da ce bi imel čas bi bilo to pravo razvedrilo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem skocil dol popoldan za kaki dve urci in je bilo kar fino. Vidi se da ni vec vrocine na pisti in se posebaj ob njej kajti meni je prav pasalo sedet na soncu, ker v senci je bilo prav hladno ko je zapihal veter po mokri majici.

No drugače pa je danes spet padel rekord. Postavil ga je mislim da urednik motori.hr, nekje 1:13.7x.

Fotografov je bilo nekaj, vendar mislim da noben od slovencev.

Tudi pod domov je bila zanimiva, ko se se majstri spravili dvigovat tovornjak iz jarka in zaprli celo cesto. Bilo jih je prav fajn gledat. Tka da ce bi imel čas bi bilo to pravo razvedrilo.

Pozdrav iz Čakovca :)

Da vas obavjestim novi rekord piste je 1.12.95 in postavil ga je Saša Kranjec, a drugo najbolje vreme je imal moj prijatelj Dančo na K5 z vremenom 1.13.750 :OK:

Pozdrav... in Gregs dobro si "žagal" :yea1:

Popravljeno . Popravil PRObike Bojan
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdrav iz Čakovca :)

Da vas obavjestim novi rekord piste je 1.12.95 in postavil ga je Saša Kranjec, a drugo najbolje vreme je imal moj prijatelj Dančo na K5 z vremenom 1.13.750 :OK:

Pozdrav... in Gregs dobro si "žagal" :yea1:

E moj Saša, e moj Saša... :worship:

Sad če misty da dođe na revanš... :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdrav iz Čakovca :)

Da vas obavjestim novi rekord piste je 1.12.95 in postavil ga je Saša Kranjec, a drugo najbolje vreme je imal moj prijatelj Dančo na K5 z vremenom 1.13.750 :OK:

Pozdrav... in Gregs dobro si "žagal" :yea1:

To z SS motorim :kva2: !!??

Svaka mu čast. :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo, Gregs sporoča.... :grim

Bilo je super! :yea2: (a je lahko sploh kako drugače?!) :whistle:

Vročine ni bilo, tako da ni venomer teklo z nas... dopoldne ni bilo gneče, popoldne pa se je nabralo kar nekaj motorjev, da pač nisi mogel vsaki krog delat na polno... in malo prehitevat ali pa biti prehitevan... ;)

Padlo je nekaj rekordov (tudi moj: 1:17,78 :whistle: ), rekord piste 1:12,95 s cestnim motorjem (predelan do konca, s prestavnimi razmerji za Marof) :worship:, Danielu vse čestitke za 1:13,75 (precej manj predelav) :worship: ... Vidim, da bom moral res motor menjat počasi, ker prasička se že malo pritožuje kdaj, ko jo malo zvije pri kakem ovinku... :whistle: Ampak neeeee.... najprej jo privedemo do limita, potem pa mogoooooče menjava... :grim Naslednji teden pa gremo za 2 dni... :grim

Ena slikica samo za pokušino (ker je to edina), ostalo bo dal Marko.... :D

PS: Bojan, hvala, hvala... zamudio si moj novi rekord... ;)

post-53-1157833384_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo, Gregs sporoča.... :grim

Bilo je super! :yea2: (a je lahko sploh kako drugače?!) :whistle:

Vročine ni bilo, tako da ni venomer teklo z nas... dopoldne ni bilo gneče, popoldne pa se je nabralo kar nekaj motorjev, da pač nisi mogel vsaki krog delat na polno... in malo prehitevat ali pa biti prehitevan... ;)

Padlo je nekaj rekordov (tudi moj: 1:17,78 :whistle: ), rekord piste 1:12,95 s cestnim motorjem (predelan do konca, s prestavnimi razmerji za Marof) :worship:, Danielu vse čestitke za 1:13,75 (precej manj predelav) :worship: ... Vidim, da bom moral res motor menjat počasi, ker prasička se že malo pritožuje kdaj, ko jo malo zvije pri kakem ovinku... :whistle: Ampak neeeee.... najprej jo privedemo do limita, potem pa mogoooooče menjava... :grim Naslednji teden pa gremo za 2 dni... :grim

Ena slikica samo za pokušino (ker je to edina), ostalo bo dal Marko.... :D

PS: Bojan, hvala, hvala... zamudio si moj novi rekord... ;)

Kak predelan za Marof? Kolk sem razumela je Saša bil drugič na pisti na Marofu... :? a pol ni bil njegov motor?

V glavnem... fant napoveduje da gre lah do 1.10 na izi... tak da boste vedeli pri postavljanju rekordov :grim .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še zmeri je najboljša predelava ''racing desno zapestje'' pa rečte kar hočte, noben moped se ne pele sam pa naj ma še ne vem kake predelave na seb....sicer pa zgleda da eni tega nikol ne bodo razumel!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdrav iz Čakovca :)

Da vas obavjestim novi rekord piste je 1.12.95 in postavil ga je Saša Kranjec, a drugo najbolje vreme je imal moj prijatelj Dančo na K5 z vremenom 1.13.750 :OK:

Pozdrav... in Gregs dobro si "žagal" :yea1:

Čestitke Saši in Danču :worship: :OK:

bomo vidl kaj se da pri meni narest z "boljšimi" gumami, naslednjič na marofu bom vozil na dunlopu, upam da me ne bo spet preveč razmetavalo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo, Gregs sporoča.... :grim

Ena slikica samo za pokušino (ker je to edina), ostalo bo dal Marko.... :D

Gregs, še enkrat hvala za vožnjo.

Slike pridejo upam da jutri. Danes pač ni bilo časa (lepo vreme :OK: ).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kak predelan za Marof? Kolk sem razumela je Saša bil drugič na pisti na Marofu... :? a pol ni bil njegov motor? V glavnem... fant napoveduje da gre lah do 1.10 na izi... tak da boste vedeli pri postavljanju rekordov

Saša je imel team še 2 zraven in sam je povedal, da ima motor nastavljen za Marof (posebej prestavna razmerja). Kolikokrat je pa bil na Marofu, pa ne vem. Vem pa, da lahko svoj čas še izboljša. Ali dejansko lahko pride do 1:10, pa bo pokazal čas in njegov merilec časov... ;)

Evo novog "službenog" rekorda Marofa

Še enkrat :worship:

Še zmeri je najboljša predelava ''racing desno zapestje'' pa rečte kar hočte, noben moped se ne pele sam pa naj ma še ne vem kake predelave na seb....sicer pa zgleda da eni tega nikol ne bodo razumel!!

Salsa, sicer ne vem, na kaj si meril, ampak dejstvo je, da je največ odvisno od voznika. Vsekakor pa boš ti tudi vedel, da ko daš dobremu vozniku boljši motor, da bo vozil še bolje. Se motim?

Jaz sem recimo zamenjal prednji zobnik s 16 na 15, pa mi zdaj v dveh ovinkih (kjer me je to najbolj motilo) motor bolje povleče iz nižjih obratov in posledično se vozim hitreje. Za cca. 1 s... ;)

bomo vidl kaj se da pri meni narest z "boljšimi" gumami, naslednjič na marofu bom vozil na dunlopu, upam da me ne bo spet preveč razmetavalo

Misty, čakamo, da prideš ponovno v boj na stotinke... ;) Lahko že ta vikend... :whistle: .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

So kaki plani za ta vikend?

Plan je bil ekskluzivni zakup za dva dni, ampak se je zaradi slabega vremena prestavil na 7. in 8. oktober. Sobota bo scalo cel dan, v nedeljo je malo upanja, tako da če bo vsaj približno normalno, grem jaz žgat... :D Nedelja je drugače prosta za motoriste.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni še bolj ustreza nedelja, ker v soboto delam.

Upajmo na vreme. Treba novo čelado testirat (samo glede hrupa, da nebo pomote :naughty: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..je kolega bil danes dol in steza je bla zaprta....so pa enega domačina nezavestnega z rešilcem odpeljali v bolnico.....se je na šverc in brez opreme vozil...pol pa je padel in mu je še čelado pri padcu snelo z glave :krneki: upajmo, da ni kaj hujšega :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!