Skoči na vsebino

Novi Marof 2006


jose

Priporočene objave

Kok pa na tem marofu računajo na uro oz. kako je treba rezervirat ? Ker meni je grobnik 10x bližje pa mal računam kam se bolj splača .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja kaj nej rečem, je že takrat dišal po še

To pa vsekakor.... ;)

Kok pa na tem marofu računajo na uro oz. kako je treba rezervirat ? Ker meni je grobnik 10x bližje pa mal računam kam se bolj splača

Ura 100 kun, dan (med tednom) 200 kun, vikend (dan) 250 kun (načeloma se pa tudi vikend da zmeniti za 200 kun - vsaj če ni kaj posebnega).

Splača se ti na Grobnik, če hočeš tišat. Če hočeš tehniko, Marof, še bolje - Pannonia.

Zdaj se pa sam odloči.... .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jutri (petek) popoldan nas gre nekaj Bistričanov dol. Krešo pravi, da bo mogoče kdo treniral, ampak ni blema..... Če je še kaj interesentov, se vidimo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A dirke so v nedeljo? a v soboto bi se kej dal trenirat, ker je skuter ekipa rekla da bi šla mal žgat?

Utrke Supermoto za otvoreno prvenstvo Hrvatske - raspored :

(organizator je AMK Šibenik, nek vas to ne zbuni)

LINK

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hector ob kolkih ste se zmenili, da bo Krešo odprl :hmm:

Kolikor mi je Hektor povedal je Krešo rekel da lahko vozimo cel dan. Mi štartamo iz Slo. Bistrice ob 12.30, tak, da bomo na marofu okoli pol dveh. Če ti uspe bomo veseli če se boš pridružil.

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..torej, včeraj sem popoldne preživel na pisti, neke strašne gužve ni bilo (poleg treh 'Bistričanov' par supermotašev in skuterašev) je blo prav fajn vozit, vreme ta pravo :) ...bi pa mel eno pripombo na račun steze, ki je bla precej usrana, veliko šodra gor, predvsem pa trave, ker je zgleda nek amater kosil ob stezi in mu je vso travo zmetalo na pisto :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rabim hiter odgovor!

Danes maof odpret???

Najhitreje in najtočneje boš izvedel na +385-91-373-36-98...

lp, D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma do takrat se bo tale napoved še 10x spremenila

Natanko tako... :grim Naslednji vikend bo samo sooooooooooooooooooonceeeeeeeeeee..... :OK: :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pista fraj jutri od 11-16.00 :oK:Preverjeno :rolleyes:

Popravljeno . Popravil johan
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!