Skoči na vsebino

Novi Marof 2006


jose

Priporočene objave

hehe, ma ne paničarit no, jest sm se zafrkavu prej

Vem vem .)

Sicer pa jaz nism taki kamikaza kot ti, ki takoj ogreješ gume .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..emm Misty, ti boš mel dol šnelkurs komolčkanja :hmm: :whistle: :P

če bodo 209 GP držale, potem komot :P

Kaj zdaj foro motofreaka uporabljaš? ;)

:whistle:

ne bit preveč pametn :D, dol jih boš 2 dni poslušal od mene :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne bit preveč pametn, dol jih boš 2 dni poslušal od mene

Točno... :wallbash: Moram biti priden... :whistle: :lol1: Ahahahaha... .jeszt pa pridn?! :lol1: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Končno mam vikend fraj :kva2:

Pridem gužvo delat. :grim

Verjetno se bo dalo doli plačat za pisto? Gregs?

Citiram: Prosta vožnja po stezi bo plačljiva, in sicer 15.000 SIT za oba dneva (možnosti izbire dneva ni, zato velja samo komplet obeh dni).

Kolk razumem se ne bo dalo... :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Končno mam vikend fraj

Pridem gužvo delat.

Verjetno se bo dalo doli plačat za pisto? Gregs?

Poglej PM.... ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če je kdo željan/željna skupne motovožnje proti Novemu marofu po slični trasi kot jaz (čimmanj ali nič Darsa), se mi lahko priključi na Trojane station, kjer bom imel ob ca 09.00 kofe+krof time :yes: :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:) Prekrasen sobotni dan na Marofu v sklopu Maksijeve delavnice je za nami, zaznamovalo pa ga je veliko število uživaških voženj na pisti(:worship: nekaterim), ni bilo nobenega padca ("sprehodi" v travo ne štejejo), odlična družba številnih Motosvetovk in Motosvetovcev, roštiljada by Gody01 in še kaj bi se našlo. Nenazadnje je Gregs zorganiziral prekrasno sončno vreme. Foto in video reportaže sledijo, kako je bilo v nedeljo, pa bomo zvedeli od ostalih prisotnih, ker smo trije morali nažalost že danes zapustiti to čudovito sceno. Skratka: :OK: :OK: :OK:

:yea1: :zzz:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Preživel krasen dan na Marofu včeraj. :OK: Izredna udeležba, vreme enkratno, družba itak pa brez padcev! :yea1: Le včasih je zgledalo kot da vozim motokros :lol: Danes v nedeljo se nisem vrnil, ker so bile tu okoli Ptuja cel dopoldan mokre ceste, pa tudi prva guma je že slick. Opazil sem nenormalno obrabo gum proti prejsnjim obiskom Marofa. Hladen asfalt? Slik pa mora bit precej. Polno neutrudnih fotografov je bilo: Alla, Suzuki,.... :)

Danči, ali je uspel kak onboard video?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..pravkar sem prišel iz Marofa, tudi danes je blo super, padcev ni bilo, edino močan veter je nagajal, drugače pa :yea1:

Popravljeno . Popravil jose
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tud men je blo zelo všeč, pohvale organizatorjem, udeležencem za dobro družbo, kuharjem....Velik za naštevat, u glavnem prou zlo fajn je blo :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Preživel krasen dan na Marofu včeraj. :OK: Izredna udeležba, vreme enkratno, družba itak pa brez padcev! :yea1: Le včasih je zgledalo kot da vozim motokros :lol: Danes v nedeljo se nisem vrnil, ker so bile tu okoli Ptuja cel dopoldan mokre ceste, pa tudi prva guma je že slick. Opazil sem nenormalno obrabo gum proti prejsnjim obiskom Marofa. Hladen asfalt? Slik pa mora bit precej. Polno neutrudnih fotografov je bilo: Alla, Suzuki,.... :)

Danči, ali je uspel kak onboard video?

Žal ne. Zadeva se kar ugasne - najdaljši posnetek je trajal 2 minuti - ravno, ko sem se začel premikat, ga je blo konec... :(

Slik pa je nekaj....

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tud men je blo zelo všeč, pohvale organizatorjem, udeležencem za dobro družbo, kuharjem....Velik za naštevat, u glavnem prou zlo fajn je blo :D

So ti tatovi že vrnili kolesa? :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

upam, da bo Alla, ki je danes ves čas, ko smo se ostali podili po pisti, pridno 'škljocala' iz vseh mogočih perspektiv, fotke čimprej dala na ogled :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dobr da si me spomnu na fotke

najlepša hvala PRObike Bojan-u za fotke :OK: :worship:

huuuuuudeeee so :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dobr da si me spomnu na fotke

najlepša hvala PRObike Bojan-u za fotke :OK: :worship:

huuuuuudeeee so :D

Ni problema B) i drugi put :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na zahvale sem pa kr pozabil :slap:

Najprej hvala Blažu in Suzukiju, zaradi katerih sem prvič občutil asfalt na svojih drsnikih. Hvala Bojanu (mislim da) za timer, misty-u za nasvete, kuharjem za čevape, Gidlu za kostanje itd. :)

Res je blo super! Upam, da se to čimprej ponovi. :OK: :grupni:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...bili doli v soboto - sicer kot gledalec - in videti je bilo super!

Če je kdo slučajno našel kakšen šop stanovanjskih ključev, naj me prosim kontaktira.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bil v soboto. Nažalost samo eno uro ampak kakšna ura je to bila :OK: :OK:

Mi je ful žal da ni bilo časa za cel dan.

Vreme super, družba itak, Gregs :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!