Skoči na vsebino

Novi Marof 2006


jose

Priporočene objave

Hi,

Izgleda da bo v torek vreme ravno za silo dovolj dobro za Marof.

Dajmo se obtaclat, kdo vse gre, pa da probamo rezervirat stezo.

Zaenkrat vem za 2 sigurna pa za 2 morebitna.

lp

gody

Si štel mene zraven;jaz bi tudi šel malo trenirat ovinke v torek ali ponedeljek popoldan... :grim

lp vuk

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gody a boš rental husoja.....kolk računaš za enourno uporabo :hmm: :D

bom tak reku; huso bo tam, dvomim pa da bo celo uro fraj :)

Ta pa en spisek naredimo, ce bo treba Kresota prepricavat.

1. gody01

2 danci1973

3. vuk76

4. jose

5. franci

6. Dolenc™

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Krešo je napisal: "Sve je ovisno o vremenu. Najbolj je da se cujemo u ponedjeljak."

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz bi šel tudi ampak bolj sreda, četrtek. Prikolica fraj še za enega kandidata.

Hmm, večina nas bo takrat v službi... :(

V torek delam, drgači rade volje.... pridemo mnaokol v ponedeljek, če bote res tam!

Žal vreme jutri ne kaže kaj preveč prijaznega obraza, tako da jutri ne bomo tam.

Ta pa en spisek naredimo, ce bo treba Kresota prepricavat.

1. gody01

2 danci1973

3. vuk76

4. jose

5. franci

6. Dolenc™

7. El Barto s štirimi pajdaši

Skupaj 10... :OK:

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Žal vreme jutri ne kaže kaj preveč prijaznega obraza, tako da jutri ne bomo tam.

Vreme je super. Pri nas (ne daleč od Marofa cca 30km) sije sonce že od 11. ure dalje. Tudi napoved recimo za Varaždin je 18 stopinj malce oblačno. Za jutri pa kaže da bo slabše.

Tak da bi jaz danes šel dol!

Popravljeno . Popravil DenisR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...vremenska napoved je ugodna, motor pripravljen, gremo al ja :grim .....torej Danči, Gody, kdaj jutri Krešo odpira, kako ste se zmenili :hmm: :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...vremenska napoved je ugodna, motor pripravljen, gremo al ja :grim .....torej Danči, Gody, kdaj jutri Krešo odpira, kako ste se zmenili :hmm: :rolleyes:

Iz MB krenemo okrog 8h (dva mopeda na prikolci + en na cesti), tako da bomo tam nekje med 9:30 - 10:00. Je pa Krešo reku, da ga pokličemo ob cca. 8h, da pove, kakšno je vreme.

El Barto se mi zaenkrat ne javi, tako da ne vem, kakšne plane ima njegova kompanija... Poleg nas pa so se najavili še eni ljubljančani.

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danči pol zjutraj, preden krenete javi tu .)

okidoki

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danci1973 sem kolega od Francita in me je Franci prosil če bi ga lahko zjutraj poklical in mu javil kaka je situacija. Ali greste ali ne.

tel od francita je: 041/342-204

Se vam ze v naprej zahvaljuje.

LP SPEED

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danci1973 sem kolega od Francita in me je Franci prosil če bi ga lahko zjutraj poklical in mu javil kaka je situacija. Ali greste ali ne.

tel od francita je: 041/342-204

Se vam ze v naprej zahvaljuje.

LP SPEED

Upam, da ne bom neplanirano zbudil koga tretjega! :lol1:

A SMS bi bil dovolj? :hmm:

D.

Popravljeno . Popravil danci1973
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danci zdej sem doma. Lahko mi sam žvrcneš pa te pokličem nazaj. Al pa če tu na forumu takoj zjutraj napišeš, bo tudi vredu.

Hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danči & Gody sta ravnokar štartala z avtom+prikolico iz Maribora...jaz pa štartam čez kakšnih 20 minut. Se vidimo doli.

lp vuk

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Joooj, pri nas je začel deževat :angry: :angry: :angry:

Bom mal počakal, pa če neha, pridem

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..pravkar prišel z Marofa, bilo je super :D ...vmes sta nam Dolenc in Franci mal dežja pripeljala :doze: samo se je pol razjasnilo in se je steza hitro posušila, tako da smo eni dol vztrajali čist do konca, do 17 :rolleyes: ...fotke bo dal Danči :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz & boljša polovica sva že doma...bilo je super brez pretirane gužve,vreme na začetku oblačno,nato deževno, po našem kosilu pa se je pokazal sonček, ki je posušil progo & vožnja se je nadaljevala. Sam sem se lahko v miru učil presedenja v ovinkih,ampak bo potrebno še dosti vaje :whistle:

Še par slikic v ciljnem ovinku:

post-5882-1146588097_thumb.jpg

post-5882-1146588121_thumb.jpg

post-5882-1146588142_thumb.jpg

post-5882-1146588158_thumb.jpg

post-5882-1146588180_thumb.jpg

post-5882-1146588862_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vidim, ka ste se imeli lepo :OK:

malo je majnkalo pa bi vas prišel pozdravit .) cca. 14.30 uri sem mlajšega brata posadil na zadnji sedež in črta made i marof :) nato je na meji(SLO) sledil podroben preglet papirjev(vozniška&prometna) in malo pred Čakovcem(Žiškovec) rahlo začelo rosit, cesta že bila mokra :( in po posvetu z sovoznikom odločila, da obrneva proti domu :whistle: sicer se je pozneje fajn razpucalo .) Če bi bla bližje N.Marofu bi verjetno vztrajala z vožnjo :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!