Skoči na vsebino

Novi Marof 2006


jose

Priporočene objave

Jutri... :yes:

D.

Kaj je kaksno organizirano tekmovanje al grete sam tak dol?Pa kje je to tocno?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj vem, moji časi na Marofu so bili sekundo slabši kot lani... Da ni to zaradi gum? :lol1:

D.

se niso prave temperature

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj je kaksno organizirano tekmovanje al grete sam tak dol?Pa kje je to tocno?

Marof ni glih znan po organiziranih dirkah supersportakov ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Marof ni glih znan po organiziranih dirkah supersportakov ...

kolikor vem bo en motohappening letos tam ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

rahlo sem falil, sem vedel da ima đuro prste vmes, pa sem mislil da gre za motohappening

se posipam s pepelom

pravilna informacija je: na novem marofu bo potekala dirka za Đuro cup, datuma ne vem bo pa najbrž kmalu (ali pa je že bila), glede na to da je 1. dirka v sklopu speedweekenda že bila, 3. v sklopu 21. motohappeninga pa bo kmalu (26 - 28.5)

Link za info

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ste se zmenili s Krešotom za jutri? Al greste samo tako dol pa če bo prosto al ne?!

Ob kolkih pa planirate prihod?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj vem, moji časi na Marofu so bili sekundo slabši kot lani... Da ni to zaradi gum? :lol1:

A to SV vs. Huso? :worship:

Ta vikend je še prosto (no vsaj v torek je Krešo tako rekel). A gremo ?

Gume pa bom jaz kar pošimfal. Na Panoniji so bile sicer super in tudi požrlo jih ni tako zelo, kot sem pričakoval (mogoče zato, ker so jih na tehničnem spustili za 0.2 bara) ampak na cesti pa se mi zdi, da sem imel z D208 boljši občutek.

Saj je možno, da je kriv oni drobni pesek na cesti, ampak imam občutek, da mi včasih M3 kar malo zdrsne (ne hudo, samo tolko, da človek zgubi dober filing).

Aja, na Marofu sem bil pa s husotom (M3 imam na fazerki), tak da za tam ne morem nič rečt za gume.

Geil! Jaz bi šel, če le padavin ne bo :yea1:

.....in če ste že dogovorjeni, da pride oklepat, še tolk lepše !!!

Glede gum, Gody01, sem mislil,d a sta Husota obula v M3....je pa zanimivo, ker prvi par smo nataknili na GSX-R 750 - K4 in očitno kombinacija špila 1A :worship: - nobenega zdrsa do zdaj, guma drži kot nora, okretnost, vodljivost in sploh vse je 1A, kolega je preprosto navdušen.

Smo pa probali na Grobniku v dežju z 2.4 spredaj in 2.5 zadaj in tako pustili tudi na cesti.

@DenisR:

Iz Ljutomera krenemo med 10 in 13, odvisno od vremena (in če bojo vsem šle čelade na glavo po današnjih feštah mogoče okrog 12.00)

LP!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..že zmenjeno s Krešotom :hmm:

:yes: Odpira ob 11h...

A ste se zmenili s Krešotom za jutri? Al greste samo tako dol pa če bo prosto al ne?!

Ob kolkih pa planirate prihod?

Iz MB bomo krenili ob cca. 9h.

lp, D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes spet bilo pestro dol....precej 'dirkačev' :) ....je pa spet dež zmotil razpoloženje in to dvakrat, no ampak eni se niso dali zmesti in so vozili tudi po mokrem....in to na koleno :o :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vmes je pol bila huda ploha in steza je pozneje takole zgledala....nič kaj obetavno [attachmentid=69544]

...ampak, kot sem že napisal, enih to ni motilo in so se pogumno podali na mokro stezo :rolleyes: [attachmentid=69545][attachmentid=69546]

post-2583-1147015815_thumb.jpg

post-2583-1147015885_thumb.jpg

post-2583-1147015905_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Objavljeno (popravljeno)

..Red s svojo počasno vožnjo ovira in zadržuje Godya v njegovem hitrem krogu :photo:

post-2583-1147018107_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil jose
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..Red s svojo počasno vožnjo ovira in zadržuje Godya v njegovem hitrem krogu :photo:

Matr, ko sem videl kawasakija pred mano, sem mislil da je Gregs direktno iz Tunizije na Marof preltu :lol1:

(http://www.motosvet.com/tabla/index.php?showtopic=1509&st=1080# Objavljeno: #1084) :devil: :devil: :devil:

Sorry Gregs, se nisem mogel vzdržati; pa še Red mi je plačal, da se ne bi preveč hvalil tu po forumu :P :lol: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ostale fotke so tukaj.

Drugač pa - Gody, :worship: za tvojo vožnjo v mokrem - meni je proti koncu že na suhem preveč drselo! :D

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pohvalne fotke,

SPloh tista v mokrem pa po kolenu .....ala ti vera :)

MI lahko poveste kdaj je spet kaksno dogajanje dol in koliko km je to recimo iz LJ. Bi res enkrat napokal na prikolico in prisel dol.

Ta Marof se mi zdi bolj pocasno dirkalisce ali se motim??? Koliko stane da se vozis gor.??

LP;Rock-46

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..Rock-46 doli se skor vedno kaj dogaja :rolleyes: ....ponavadi se pokliče Krešota, se mu pove, da pride tolko in tolko 'dirkačev' in pol pride odklenit, če ni na sporedu kakih kart ali supermoto dirk :)

..za cel dan boš plačal 200 kun, za samo eno uro vožnje po stezi pa 100 kun .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Matr, ko sem videl kawasakija pred mano, sem mislil da je Gregs direktno iz Tunizije na Marof preltu :lol1:

:devil: :devil: :devil:

..... pa še Red mi je plačal, da se ne bi preveč hvalil tu po forumu :P :lol: :lol1:

Vidim, da tudi vse sladkarije, ki so ble na mizi, niso zalegle..... :lol1: :devil: :P

:worship: :worship: Gody, dobro si nas gnal.... je treba jajc na takem drsališču.

Ta Marof se mi zdi bolj pocasno dirkalisce ali se motim???

LP;Rock-46

Počasno, ampak se kar dogaja......in delovno, bi rekla večina :grim .

Popravljeno . Popravil Red
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola!

Bo kdo gor tale vikend? Nas bo ene štiri, pet...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Matr, ko sem videl kawasakija pred mano, sem mislil da je Gregs direktno iz Tunizije na Marof preltu

Sorry Gregs, se nisem mogel vzdržati; pa še Red mi je plačal, da se ne bi preveč hvalil tu po forumu

Gody, vidim, da pridno treniraš... in da gre tudi v dežju brez težav na koleno... :OK:

Potem praviš, da bo potrebno priti čimprej na Marof, da zbijem tvoj rekord? .) Baje je en peljal 1:18,71, pa ne vem, kdo je bil to... :whistle:

Ni panike, če bo sreča, pridemo to soboto, potem pa "prisilni" dopust v ZDA za en mesec, nato pa... pazite se, Gregs napada Marof s pospešenim tempom... :yea2:

Glavno pa je, da ste uživali in privoščim vam!!! :OK: :OK: :OK: Kasneje pa bomo uživali skupaj... ;)

Bo kdo gor tale vikend? Nas bo ene štiri, pet...

Res? Sobota ali nedelja? Če bo sreča, priletimo v soboto na Marof, v nedeljo je pa prva dirka SM in bo potrebno biti v Murski Soboti, tako da... se zna zgoditi Marof dan prej... ;) Najbolj bo pa od Bladzota odvisno, a bo zrihtal trening nekje drugje kot na Marofu... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...

Res? Sobota ali nedelja? Če bo sreča, priletimo v soboto na Marof, v nedeljo je pa prva dirka SM in bo potrebno biti v Murski Soboti, tako da... se zna zgoditi Marof dan prej... ;) Najbolj bo pa od Bladzota odvisno, a bo zrihtal trening nekje drugje kot na Marofu... :whistle:

Hola Gregsov,

hja, če bo sreča mila - predvsem vremensko - bomo dol v soboto IN nedeljo... :) sicer pa vsaj v soboto

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!