Skoči na vsebino

HONDA CBX 750 F 1984-87


Dadi

Priporočene objave

Rad bi obnovil tako Hondo,zato prosim za kakršno koli pomoč z nasvetom seveda,izkušnjami,predvsem nekdanjih lastnikov in seveda sedanjih !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Odvisno koliko imaš za obnovit.... sicer pa dobiš v italiji zelo lepe za malo denarja... pa samo prešraufaš kar je treba.

Sicer pa www.bikez.com pa www.umgweb.com

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najlepša hvala STROM ,zelo koristni linki,sicer sem jih šele danes pogledal,so pa zelo zanimivi.Zdaj pa ,če bo še kdo od članov imel še kakšno informacijo,bom zelo hvaležen,ja imam pa še en konkretno vprašanje:kako se odšraufajo plošče na katerih so tačke,rad bi jih spoliral ali pobarval ,pa jih ne morem odstranit ,ker so na nekakšnih gumi vijakih,spredaj so kromirani pokrovčki,ki jih ne morem snet - se bojim ,da jih bom uničil,kdor bi mi lahko pomagal se mu bom seveda oddolžil z UNION,LAŠKO !!!!

LP DGM

P.S.upam ,da ne bo ICE cenzuriral,ker sem z veliko pisal UNION in LAŠKO,njemu pripada runda pri nas Bojlerjih! :beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če je to tista CBX k sem jo pomagu nekej malega pošraufat mam sam en nasvet zate:

NE PIPAJ PA SAM VOZI SE! :OK:

Zadeva je tipi topi, tok luškane še nisem vidu. Raj spedeni boldorko. Dve odmični bo že znal Tomo okol obrnt.

Če pa ni to tista CBX... pol pa poglej kako zgleda. Mam pa še nek en service manual za vse honde. Pošlji mi privatno sporočilo s svojim emailom, pa ti ga pošljem.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!