Skoči na vsebino

Motozbor v Umagu


klimbra

Priporočene objave

Kot je verjetno vsemu vesoljnemu "MOTOSVET" občestvu znano,se jutri pa vse do konca vikenda odvija motozbor Umaškega MC STARI ROKERI v kampu Stella Maris.

Tudi tam bo prisoten vsaj en član Motosveta....in sicer moja malenkost.Poletel bom jutri,pa naj bo to z enoslednim vozilom,ali pa plehnato gajbo tipa.....ma ni važn.Vse pač odvisno od vremenskih razmer.

Motosvetova majčka je že oprana in pripravljena na promocijo na tujih tleh.Malo reklame tudi pri sosedih ne škodi!!!!!

Klimbra..in Chupa Cups.....čisto oralno zadovoljstvo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Klimbra, obeta se se vec Motosvetovcev.... ampak dobis SMS ali telefonsko obvestilo o poteku... Dobro, da vemo, da bos tam....

----------------------------------

Kuhanje je kot zenske: malo odvrnes pozornost stran, pa imas ogenj v strehi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

KAJ SE BOŠ V POSEBNO MAJICO ODELA SAMO ZA TO PRILOŽNOST? To pa moram videt...

No, kar počasi...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Klimbra, ju never nov....... a maš kako majčko v rezervi? .....Joj, aja, ti ne veš še........ hm.......

TOLE SE PA ČEDALJE BOLJŠ SLIŠI......

Klimbra..in Chupa Cups.....čisto oralno zadovoljstvo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

klimbra, žal se ga ne bom mogel udeležiti,kakorkoli lepo se imej in spij kakšnega za nas preostale doma.............

lp.,

bmw

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi midva z Lee Dee bova v Umagu, saj se isti čas odvija Ekonomijada hrvaških in slovenskih Ekonomskih fakultet...

Kull, potem pa se vidimo!

VSI MAJČKE GOR!!!!!

Motosvet = zakon!

N0iSe DaTa

-=> Motosvet.com <=-

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

VSI MAJČKE GOR!!!!!

Motosvet = zakon!

N0iSe DaTa

-=> Motosvet.com <=-

RAZEN MOTORISTK !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mimogrede, tukaj lahko preverite napoved za severni jadran...

http://moj.hinet.hr/vrijeme.asp?vricat=pro...ognoza&regija=2

In pa, kot piše v obvestilih na prvi strani ...

10. maj 2002 - Ker je sezona v polnem razmah, smo na levi strani v sodelovanju s hinet.hr med hitre povezave dodali tudi vremensko napoved za Hrvaško. Napoved se pa ja splača pogledati pred odhodom na furo! Čeprav ponavadi ne drži :)

N0iSe DaTa

-=> Motosvet.com <=-

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Klimbra, ju never nov....... a maš kako majčko v rezervi? .....Joj, aja, ti ne veš še........ hm.......

Eheheh... Manuela, klimbri se se sanja ne....

----------------------------------

Kuhanje je kot zenske: malo odvrnes pozornost stran, pa imas ogenj v strehi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Tudi midva z Lee Dee bova v Umagu, saj se isti čas odvija Ekonomijada hrvaških in slovenskih Ekonomskih fakultet...

Ehehehe.... in ti bos tam kot kaj?! Predstavnik pivcev zlahtne kapljice?!

----------------------------------

Kuhanje je kot zenske: malo odvrnes pozornost stran, pa imas ogenj v strehi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Ehehehe.... in ti bos tam kot kaj?! Predstavnik pivcev zlahtne kapljice?!

Mah ne, to je kao za študente - mi ki smo pa pred tremi leti prvič šli dol (še kot študenti) pa zdej še vedno hodimo dol... tradicionalno... Sicer je bilo dosedaj na Krku, zdaj pa je, hvalabogu, na Umagu ... Mislim hvalabogu - zato, ker je tudi ta zbor dol in pride motosvetov folk...

Midva bova sicer v soboto verjetno peketala tudi nazaj - torej zgodaj zzjutraj dol, ga mal srat, potem pa nazaj domov...

N0iSe DaTa

-=> Motosvet.com <=-

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Klimbra, ju never nov....... a maš kako majčko v rezervi? .....Joj, aja, ti ne veš še........ hm.......

Eheheh... Manuela, klimbri se se sanja ne....

----------------------------------

Kuhanje je kot zenske: malo odvrnes pozornost stran, pa imas ogenj v strehi.

[/quote

Manuela....upam , da mi boš na 4 oči vse razložila.....ker drgač tko blazno blont izpadem.........

Klimbra..in Chupa Cups.....čisto oralno zadovoljstvo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa ne bo, ker grem tradicionalno že tretjič na Rodeo Riderse v Krško, pa še prijateljevo tridesetletnico praznujemo. Aja, pa z bemflni se grem vozit. Uh, kak naporen vikend!

Burn to be wild

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdor koli pride,me bo že našel.....drugače pa pogled proti prikolicam,srebrn TRIUMPH.......pa je vabljen na kavico,Lahko Laško.....no tudi kakšen sokec se bo našel....upam,hahahahaaa

Klimbra..in Chupa Cups.....čisto oralno zadovoljstvo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Klimbra iz Umaga javlja 2 pomembni stvari:

1. Vreme v Umagu je brez oblačka, čeprav ga je po poti rahlo pralo

2. Vstopnine na motozbor v Umagu NI!

Torej, navali narode!

Lojzi ma vas rad

Popravil/a - lojzi dne 10/05/2002 ob 17:43:59

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo, bil na zboru... za pet minut.. ker vec bi bilo zapravljanje casa... nic posebnega... pa jaz tako ali tako ne maram zborov.... pa noc je bila, vse pijano.... pa naziganje motorjev... vsi generalke delat.... mah, nic nisem zamudil....

----------------------------------

Kuhanje je kot zenske: malo odvrnes pozornost stran, pa imas ogenj v strehi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Klimbra:

Da vsem tistim,ki jih je vreme tako ali drugače našajbalo in niso uspeli obiskati prvega zbora v Umagu,na kratko opišem trodnevno rajanje nekaj sto motoristov.

Jaz sem pognal na morje že v petek ob 12,00 in se kar srečno prebil do Razdrtega.Tam pa naletel na pravi pekel......bliski,strele,potem pa dež,dež,dež.......vse do Črnega kala(viki burger),kjer sem vedril dobro uro.Megla,da ne vidiš nosa pred sabo.....sem samo čakal,kdaj me bo kdo odzadaj naskoču.Ker ni kazalo,da bo kaj kmalu konec spet gasa naprej......KOPER suha cesta,malo oblakov,malo sonca in potem tako vse do Umaga.

Najprej preveriti domačo prikolico,se prijavit v camp.....potem pa direktno na zbor.Tradicionalna dobrodošlica s šnopčkom......peku k hudič,no vsaj mene,ki nisem navajen......trakec okoli roke,pa ogled tistih nekaj motorjev,ki so uspeli privandrati na zbor.V glavnem domačini in italjani na vsakojakih enoslednih vozilih,celo en URAL se je našel med njimi in to s prikolico.......opedenan v nulo po vojaških standardih.

Torej,petek potem fešta do cca4,00 z obilico pijače(pivo 10KN,čevapi 20KN,piščanc polovica 25KN),potem šlafanje do hahahahahah ne prav dolgo,saj so mi 10m pred prikolo veselo prepevali do 7,00.....dokler jim ni zmanjkalo energije in so popadali pač tam,kjer so bili tisti trenutek.

Sobota....čakam na klic skupinice motosvetovcev,ki so se odpravili proti Umagu.ciiiiiiinccciinnnnnnnn.....Lojzi sporoča(vedrimo na Planini....),čez neki časa spet ciiiiiinnnnnnn ciinnnnnnnnn (vedrimo v Postojni.....gremo nazaj).....aj aj aj....v Umagu pa prijetno vreme.

Edini,ki se je uspel prebiti je GREGS(.

Motoristi na zboru se nabirajo......pridejo skupine Nemcev,pa Čehov,pa Koprčani,pa Italjani,pa Mariborčani....papapapa še pa še.Organizatorji so bili po mojem že kar malo v skrbeh,da bo vreme zeznlo in iz vega ne bo nič pametnega.

Pokliče Gregs,dobimo se na krasni haciendi,ki si jo je (hahahahaha)izbral za pernočevanje,pri seveda več kot prijazni gostiteljici

No poleg njiju je bil tam še Nearrean in njegova najlepša polovica.....malo čvekali,potem jaz nazaj na zbor.Pivo v potokih,.....kaj to pomeni......veste vsi,Vulkanizer ob vhodu si je mel roke,bližnji serviserji pa tudi.....ubogi konjički,KAKO JE TO PISKALOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO.....in to dolgo v noč.Koma sem bil že okoli pol noči,gasa med rjuhe.Ob 1,00 TOK TOK TOK.....Mačica in njen bratranec priletela....BRAVOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO.Malo še čvekali.....potem pančkat......

Nedelja,že od 6,00 motoristi odhajali proti domu.Tudi moja gosta sta jo.....ob normalni uri,da ne bo pomote odbrenkala proti domu....jaz malo za njima.Ceste suhe,vse OK......kupil prve češnje letos.....kratko imel lep vikend,pa čeprav sem kao SOLORAJDER moral sam sebi veliko rund častit....pač SAM SEBI NAJBOLJŠI SOLORAJDER

Torej: STARI ROKERI so organizirali moto zbor,ki silom prilik ni bil ne vem kako množičen,muzika.....še kar v redu......če bo še drugo leto??????Mislim da na tem mestu nikoli več.......vsaj če sem snežilke pravilno razumel........so kar zelene okoli hodile....zakaj.

Če pa bo....se pa drugo leto bolj množično tam najdemo!!

N0iSe DaTa

-=> Motosvet.com <=-

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja Klimbra še enkrat hvala za gostoljubje. Naspala sem se božansko. Ne vem kaj me je tako utrudilo (???) ampak zaspala sem kot top in noben hrup me ni mogel zbudit. Smilili so se mi samo motorji in njih gume.

jsssssstttttttt tuuuuuuuuuuuuuuuut

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mačica....ni panike....kadar koli

Klimbra..in Chupa Cups.....čisto oralno zadovoljstvo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Klimbra, smo te hoteli videti, ampak mi tudi malo ni bilo jasno, kje si bil. No, nic hudega, glavno, da ste se z Macico in Tnckom videli, pa da ste se imeli fajn...

----------------------------------

Kuhanje je kot zenske: malo odvrnes pozornost stran, pa imas ogenj v strehi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Klimbra, dej no, neki razloš, tko, na hitro.... tisti tvoj del " ki si jo je (hahahahah) izbral za ...itd" Predvsem me zanima HAHAHAHAH in globoki in vsesplošni pomen te, iz medmedom zložene, besede...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Klimbra, dej no, neki razloš, tko, na hitro.... tisti tvoj del " ki si jo je (hahahahah) izbral za ...itd" Predvsem me zanima HAHAHAHAH in globoki in vsesplošni pomen te, iz medmedom zložene, besede...

U stilu.....kao.....HOĆU I JAAAAAAAAAAAAAAA,malo pesniške svobode,brez kančka zlobnih namenov!

Klimbra..in Chupa Cups.....čisto oralno zadovoljstvo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!