Skoči na vsebino

Dan odprih vrat v Avtovalu pri Grosupljem


.T.

Priporočene objave

Tadej a bi se spet rad s skuterjem vozu?

jsssssstttttttt tuuuuuuuuuuuuuuuut

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

A gre kdo jutri na dan odprtih vrat na Avtoval, da bi skupaj vozili BMW motocikle?

Tadej

Pridem tako kot lansko leto okoli 11. se vidimo. Če mi ne bodo zaupali zverinice na dveh kolesih(izpit čez 4 mesece) bom pa kakšno na 4 kolesih probal pelat oz eventuelno tega na jermen čeprav...

Sonce naj sveti vsak dan

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In kje naj bi to bilo in kaj naj bi se dalo peljat ?

KRAJ, URA ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Pridem navsezgodaj, ker moram potlej letet naprej.

Burn to be wild

Lucky, a gremo skupi? K jst ne vem čist točn, kje to je.

jsssssstttttttt tuuuuuuuuuuuuuuuut

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

K jst ne vem čist točn, kje to je.

Do Grosuplja boš že našla, potem pa se držiš kažipotov za Dobrepolje. Avtoval je cca 10 km iz Grosuplja, ob cesti za Dobrepolje, na desni strani, sredi naselja Račna (ne vem, ali je Mala ali Velika R.)

Ampak a je sigurno v Račni, ker se mi zdi, da je enkrat mel Avtoval predstavitev pri Motelu Grosuplje?

lp,

john doe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Macica, s Perom sva zmenjena ob 8h pred Trnosvskim zvonom v ... Trnovem, kajpak. Kot sem že rekel, meni se bo mudilo, zato tako zgodnja ura, da pridem prvi na vrsto.

Avtoval je v Veliki Račni, bomo že našli. Tudi na oglasu v motoristu piše, da je testiranje v Račni, torej...

Burn to be wild

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

----------------------------------------------------------------------robicop

11/05/2002 : 16:40:18

Bili v zabaceni Racni, peljali BMW-je in jedli meso na zaru!!

Yst konkretno vozil cestno krizarko K 1200 LT, zvizgajoca elektronika, okretnost kot moja R6, pa malce netocen menjalnik...Dozivetje odlicno!

Nazaj grede sva s Perotom zamenjala stroja, pa sem malce peljal še plavajoco cez grbine Transalpko... Za poskusit še teren, ce bo Pero dovolil....... za na Grobnik pa moja!!!

----------------------------------------------------------------------

Ice

11/05/2002 ob 16:45:06

a imas tako neokretno R6? sem sam tudi ze vozil K1200LT in je bandit 12 glede okretnosti picikl proti LT.

----------------------------------------------------------------------

robicop

11/05/2002 ob 16:54:12

----------------------------------------------------------------------Ma ne, prispodoba bolj.... Hocm rect, da sm mislu, da je bl glomazen za vozit LT, kokr se je izkazal, nic narobe z okretnostjo moje lubice!

Mel pa tut Bandita, sam 600, strojcek, 1200 pa še nism vozu...zaenkat!

----------------------------------------------------------------------Ice

11/05/2002 ob 18:38:24

aha.......ok......sem ze mislil,da imate v SLO drugacne LTje

N0iSe DaTa

-=> Motosvet.com <=-

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Stestiral BMW GS in me je navdušil (spet) golaž me je pa še bol navdušil!Torej lep obisk Avtovala!Še ena kratka pohvala organizatorjem testnih voženj za dobro organizacijo in pogostitev!Pa še chain lube sem dobu zaston!!!!!!!!

Nazaj sem imel možnost stestirat še R6 in lahko rečem le da je življenje pri 15.000 obratih/min sila zabavno!

Ciao,by Pero

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Reci, Pero, a je šlo do konca tam mim Šmarja-Sap?

Jaz spet vozu R1150 R, pa nisem bil več tolk navdušen kot prvič. Vse je blo mal pretrdo, da ne govorim, da je motor ves čas nekaj cukal. Pa še 1000 km nima! Ah, sej itak je predrag.

Burn to be wild

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Šlo je mal preko 2 hmhm 4 hmh m 0 hmkmhmk km/h!!!!Pa še bi šlo pa sem nehu k je preveč poraba goriva naraskla!!!Mislim da je zadeva zakon in če bodo enkrat cekini dal taka zadeva ziher pade - ampak sam za na Grobnik in podobno!!!!!!Cestak rula!!!

Ciao,by Pero

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!