Skoči na vsebino

Kako blizu?


strom

Priporočene objave

Fajn bi blo mal reklame narest, da se opozori na motoriste v prometu. :hmm:

Jap. Še malo, pa nas bo spet povsod pouhn. Tudi na levem pasu...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zelo fajn.

Sicer iz več razlogov, a en je še posebej pomemben v mojih očeh

Družba, ki takšen oglas sproducira in predvaj, za razliko od naše, kjer še vedno brezkompromisno velja, da so motoristi huligani in sami krivi za vse svoje poškodbe priznava, da na cesti obstajajo ti kot enakovredni udeleženci, ki se po svoji mentaliteti prav nič ne razlikujejo od avtomobilistov.

Če vesoljna Slovenija živi z motom, da je bistveno spoštovanje predpisov za vsako ceno, se skozi zgornji oglas kaže želja ohraniti življenje brez sojenja kd osi zaradi upoštevanja ali neupoštevanja predpisov zasluži živeti. Slovenija v primeru nesreče, ki je nastala zaradi nespoštovanja CPP uživa v stigmatiziranju voznikov motociklov, kazanju s prstom ter nalaganju krivde motociklistom. Oprana krivde država in njeni organi ne posvečajo pozornosti preventivnim akcijam namenjenim »huliganom«, ker je to očitno zgolj izguba finančnih sredstev in časa. Izjava: » Vse kar lahko naredimo za varnost motoristov je to, da jim prepovemo vožnjo hitrejšo od 80 km/h,« ki je izletela enemu izmed odgovornih, jasno in krasno razkrije odnos do reševanja življenj.

Denimo da delno verjamemo statistki policije je od lanskih 33 umrlih motoristov bilo kar 26 krivih za svojo smrt. Vzrok- neprilagojena hitrost. A kljub očitnemu neodgovornemu obnašanju določenih motociklistov, se na cesti znajdejo (vsaj polovicah jih bo ustrezala profilu) tudi popolnoma umirjeni in civilizirani vozniki motociklov - ti si zaslužijo fer odnos in enakovrednost v prometu. Tako kot si zaslužijo varne obcestne ograje.

seveda pa to naše odgovornosti ne zmanjša prav nič in nam ne dovoljuje vožnje po levem pasu in kolenčkanja čez naselja

Popravljeno . Popravil Nagaya
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Izreden spot, nesreča v delčku sekunde, pok, občutek nemoči. Ampak, tale forum služi le peščici voznikov. Roko na srce, tudi vsi motoristi ga ne obiskujejo.

Takšen spot bi moral na TV. Mogoče bi nam pa lahko "naš" poslanec pomagal :hmm:

LP Cvetoo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Izreden spot, nesreča v delčku sekunde, pok, občutek nemoči. Ampak, tale forum služi le peščici voznikov. Roko na srce, tudi vsi motoristi ga ne obiskujejo.

Takšen spot bi moral na TV. Mogoče bi nam pa lahko "naš" poslanec pomagal :hmm:

LP Cvetoo.

Se strinjam z napisanim.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Družba!

Jaz pa temu pravim PREDVIDEVANJE.

Nikomur ne verjemi, da bo pred STOP znakom (ali glavno cesto) res ustavil!!!

To je čisto nekaj običajnega v prometu! S tem se nekateri soočamo že desetletja in če nebi upoštevali dejstev, kot je tale (VIDEO posnetek) zgoraj, bi bili že zdavnaj spodaj. (Priznam, tudi veliko sreče smo imeli)!!!

Da ne bo kdo rekel, da bo tole lastna hvala... Pred časom, morda pred dvemi leti, sem nekje napisal (celo stran), med drugim tudi TO, kar se sedaj pogovarjamo .

Nikomur ne verjemi, da bo pred STOP znakom (ali glavno cesto) res ustavil!!!

Tričetrt nezgod s smrtnim izidom je bilo na slovenskih cestah, ker "nismo" upoštevali tisto, kar je TAM pisalo .

Pa kaj se sedaj čudite temu video posnetku? To je vendar stara stvar! Celo nam, (motoristom) ko smo v avtu, se lahko zgodi enako.

Zima je in vsi smo panični ob takšnih prizorih! Ko bo prišla pomlad, bomo pa vse skupaj POZABILI.

Ljube duše, cesta ni dirkališče!!!!!! Cesta je preddverje raja! Problem pa je, ker je pekel tako hudičev' blizu. Pravijo, da za vogalom!

Tole Vam bom rekel; (pa nisem edini, ampak eden izmed tistih, ki se že nekaj časa vozimo z motorjem in smo (k sreči) preživeli).

Priznam; "Nagnem, kot v najbolj norih letih, a ne več tam, kot sem nekoč. To pa je meja, med smrtjo in življenjem!!!

Tole, in tisto, kar piše pod to vrstico, se imenuje: ZAKON PREŽIVETJA!

*NIKOMUR NE VERJEMI, DA BO PRED "STOP" ZNAKOM (ali glavno cesto) RES USTAVIL !!! Jaz tega ne verjemem niti traktoristu, ki se približuje glavni cesti iz poljskega dovoza. Dokažem vam!

(Pa da ne bo kdo rekel, da hočem biti spet najbolj pameten).

Ampak tole, kar smo zdajle govorili, je samo ena od življenjsko pomembnih zakonitosti, motorista v prometu! Samo TA, pa pomeni, nekaj motoristov manj, na koncu motoristične sezone!!!

Ajd. Za "zdele dost"!

SAMO V RAZMISLEK !!!

Popravljeno . Popravil fičo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa še en ozaveščevalni spot iste inštitucije. Naslov ima Perfect Day, verjetno tudi zaradi motorja, s katerim se vozi. ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa še en ozaveščevalni spot iste inštitucije. Naslov ima Perfect Day, verjetno tudi zaradi motorja, s katerim se vozi. ;)

SymRu!

Bralec misli.

Sem gledal! Vse skozi sem se bal, ker nisem vedel, če ve tisto, kar sem predvideval jaz!

Pa se je izšlo. To je vsa umetnost!

POUČNO!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa še en ozaveščevalni spot iste inštitucije. Naslov ima Perfect Day, verjetno tudi zaradi motorja, s katerim se vozi. ;)

sub zero B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko se vozim se delam, kot da sem neviden oz. me nihče ne vidi.

Je pomagalo velikokrat :)

Jaz bom pa tole uporabil, ko bom s kakšno dr...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sporočilo uredil(-a) Nagaya dne Danes, 04:24 PM

BRAVO !!!

To bi bilo treba objaviti v dnevnem časopisju in vseh revijah!

:worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tale drugi video je pa zakon! Včasih smo nemočni, vendar velikokrat se mi je na tak način obrestovalo .) Predvidevanje!!!!

Ne samo prvi, ampak tudi drugi video bi moral bit na TV-ju. Moje mišljenje.

Robert

P.S.: En dan sem spoznal par motoristov (fejst fanjtje), vendar pa je od enega od njih padla izjava. Si bo treba omislil falš tablice. Jst pa:"Zakaj?" On pa:"Za primere, če v naselju uletiš 100/h, kaj ne vidiš kakšne so kazni" Sem ostal kar brez besed .)

Ša nekaj. A kdo ve, koliko pride recimo minuta takega reklamnega spota na TV-ju? Vidim, da je našim "bogovom" vseeno za take iniciative, pa me zanima, če bi bilo možno, kakšen tak projekt speljat skozi kakšen Evropski razpis :hmm:

Pozdrav od Roberta

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

po nekajkratnih grdih izkušnjah se ne zanašam več na nikogar razen sebe... vedno ko vidim pred sabo kakšen avto ki vsaj malo nakazuje na opcijo da zepelje predme, bremzam kolikor se le da... ne zanašam se na predosti, semaforje ali na to da voznik gleda proti meni....kaj veš kakšen hudič mu roji po glavi (enkrat me je ženska prav očitno pogledala, mi vseeno odvzela prednost in speljala z avtom predme :slap: .... šlo je tako na knap skozi, da se je z izrazom groze na obrazu kar ulegla na sopotnikov sedež, jaz pa sem tudi švical od straha.... :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Predlog

Da si vsak z foruma sname filmček dol, ga primerno opremi in pošlje vsem znanim po E-mail-u pa bo zadeva hitro zaokrožila :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Predlog

Da si vsak z foruma sname filmček dol, ga primerno opremi in pošlje vsem znanim po E-mail-u pa bo zadeva hitro zaokrožila :hmm:

Z jezika si mi sneu dravni!! Jaz že pošiljam naprej!

Ker tegale na televizijo nemoremo spravit(oziroma zelo težko) tudi predlagam isto kot dravni!! Administratorji! Dajte tole temo za kakšen mesec ali dva med ''sticky''. To bi bilo zelo koristno se mi zdi!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ampak jaz znam naprej poslat samo link :xx: Naj kdo napiše, kako se ta zadeva skopira na trdi disk!!

Hvala!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Predlog

Da si vsak z foruma sname filmček dol, ga primerno opremi in pošlje vsem znanim po E-mail-u pa bo zadeva hitro zaokrožila :hmm:

Jaz mam še boljšo idejo: dajmo kaj takega raje posnet. Enih 6krat se bom zaletel v en avto, nekdo pa se naj javi, da bo snemal...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Predlog

Da si vsak z foruma sname filmček dol, ga primerno opremi in pošlje vsem znanim po E-mail-u pa bo zadeva hitro zaokrožila :hmm:

Jest sem že, kaj pa vi?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!