Skoči na vsebino

Montaža stranskih kovčkov


Rock-46

Priporočene objave

Pozdravljeni,

Zanima me sledece, namrec nism v tourer motorjih in mi ni kaj dosti znano o kovckih...

Imam pa sledece vprasanje

1. Ali so stranski kovcki lahko tudi tisti kovcki ki so za na vrhu motorja, oz. ali lahko pokoristim kar pokoncni kovcek tudi za stranski, ce seveda montiram plato kovcka na bok motorja.

2. Ali lahko sam (vrjetno da-kaj priporocate) naredim nosilce za stranske kufre, in potem na doma narejen nosilce montiram plato za kufer..

3. Kaj mi priporocate kaj..gre se za motor allaa TDM, TENERE; AFRICA TWIN...

LP;Rock-46

Popravljeno . Popravil Rock-46
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem to naredil

Kovčki <- (link) in se obnese :OK: , je pa mogoče vseeno boljše kje original nosilce kupit. Jaz jih za svoj model motorja in kovčke nisem dobil.

Popravljeno . Popravil bmwslo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Odlicno si naredu..

Nekaj takega sem imel sam v mislih in bom tudi izvedel...

Potem ni problema imeti kovcke tudi pri strani...

LP,Rock-46

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Izdelava nosilcev doma, če nisi ravno mojster in imaš vse vrste orodja, se ne splača!

In da kufri pašejo ne glede kam jih namontiraš, navrhu ali ob strani. Le da ob strani ponavadi montiramo ožje zaradi širine motorja.

Nosilce priporočam cevne, saj vsaj nekako izgledajo. Firme: Givi, Five stars in še nekaj. Poglej na Louis.de!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za na TDM-o priporocam wingrack....lepo izgleda tudi ko kovckov ni gorin pa lahko pritrdis vse tri ali pa samo en kovcek .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za na TDM-o priporocam wingrack....lepo izgleda ...

:grrr :SS No, ja stvar okusa. Meni vse kar preveč skrije izgled mopija ni všeč. Zato imam vedno tiste železne in črne cevke. Pa še to je preveč!

Na vsak način, izbire je dovolj, da vse variante ogledaš in se odločiš sam!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

poglej tudi stran od sw-motech.de; sicer ni poceni, je pa mega uporabno (se mi zdi & ce me kdo sponzorira bi jih celo nabavil :devil: ).

kovcke lahko montiras kaksne hoces, samo da bodo od iste firme; zaradi kljucavnic in sistema pripenjanja na ogrodje. sicer tudi to ni nujno, ampak iz katerikoli razlogov, tako delamo. :) o sirini ti je pa ze horjo povedal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Na njihovi strani tule, spodaj klikneš Preisliste in si potegneš dol cenik v PDF formatu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!