Skoči na vsebino

lezalne podloge


mack

Priporočene objave

18.000 ni malo ker ne rabiš ravno najboljše delane za himalajo. prej poglej še tu, trgovina je v LJ in MB pa še 10% popust na gotovino dobiš.

http://www.iglusport.si/iglusport/katalog/...od/lez_pod.html

Lep pozdrav vsem pri mojem prvem javljanju na forumu. Se pa strinjam z napisanim, sam sem namreč lani kupil samonapihljivo podlogo v Igluju in sicer Trek mat, pred sezono je bila znižana 30%. Pri tej je edini problem, ker se ne zloži na pol, kar je še boljše, samo so dražje. Meni je vseeno, ker jo imam nameščeno na zadnjem kovčku. Je pa fajn ker ti jo recimo tri tedne ni treba vsak dan znova napihovat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jest sem kupila pred dvema letoma turbo maksimus za dve osebi v sparu za 4.000 + nožno tlačilko za 900 sit. ga ni boljšega. pa tut lepo gre v top case in ne zavzame veliko prostora, saj se da zrak čisto izsesati iz nje. :OK: :OK: spi se pa na njej kot v postelji. zelo priporočam , sploh tistim , ki imajo težave s hrbtenico. :OK: :OK:

dr.looney :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

imam tudi sam therm-a-rest. nekje okoli 3 cm debelo v napihnjenem stanju.

sem jo tudi ze dvakrat flikal (yep, tudi te zadeve niso neocutljive na ostro kamenje) in tudi z dvemi zaplatami drzi. edino kar me moti, da sem vzel preozko. :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje a obstaja kaka slikca ali link do tele Louisove blazine z vgrajeno nožno ''nafukalko''. Sem sicer gledal na njihovi strani ampak jih imajo malo morje.

Če ne drugega bi bil dobrodošel vsaj proizvajalec in model.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

era,pa kupi rajše 2,5 je čist fajn za spat verjemi in še manj placa ti vzame kot debelejša se full pozna pri pakiranju robe :grim lahko pa jo prideš sprobat,če ne verjameš :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene pa samo cudi tole vase hvaljenje term-a-rest blazin v smislu termo izolacije - drugih pripomb nimam in je zadeva super....a ko se cez noc zrak ohladi....mene zebe v hrbet :? (a v primeru da vec dni kampirate na istem placu cez dan blazino izpraznete ali jo imate stalno napihnjeno...jaz sem jo imel stalno napihnjeno in res me je zeblo :( )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene pa samo cudi tole vase hvaljenje term-a-rest blazin v smislu termo izolacije - drugih pripomb nimam in je zadeva super....a ko se cez noc zrak ohladi....mene zebe v hrbet :? (a v primeru da vec dni kampirate na istem placu cez dan blazino izpraznete ali jo imate stalno napihnjeno...jaz sem jo imel stalno napihnjeno in res me je zeblo :( )

Malo heca: A ti ni nobeden povedal, da moraš spati v spalni vreči (dobri), da te ponoči ne bo zeblo ?

p.s. Pri večdnevnem kampiranju na istem mestu stalno napihnjena. Tudi doma, ko jo skladiščim.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OK mene pa zanima glede turbomaximusa ali je več variant? mi imamo za z AVTOM šotorit tako za dve osebi in mi niti slučajno ne pade na pamet da bi jo na motor vlačil. zložena je (za moto standarde) ogromna, zraven pa še tista velika pumpa. da ne govorimo da je napihnjene na moreš kar tako spravit v manjši šotor zato ti ostane samo pumpanje v šotoru. seveda rabiš elektriko (na nogo pumpat se mi zdi ubijalsko če že el. pumpa rabi tolko cajta), ki navadno ni čisto blizu kar pomeni da tudi če si v kulturnem kampu je fajn met še podalšek, če nimaš prijaznih sosedov pomeni to še plačevanje priključka za elektriko itd..... :wacko: :slap: skratka izvedljivo z goldwingom ali spremljevalnim vozilom :nono:

no spi se pa za moje pojme isto kot na dobrem termarestu :blush:

Popravljeno . Popravil PERVY
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no spi se pa za moje pojme isto kot na dobrem termarestu :blush:

jaz sem probal oboje, pa vem, da mi termarest bolj odgovarja :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene pa samo cudi tole vase hvaljenje term-a-rest blazin v smislu termo izolacije - drugih pripomb nimam in je zadeva super....a ko se cez noc zrak ohladi....mene zebe v hrbet :? (a v primeru da vec dni kampirate na istem placu cez dan blazino izpraznete ali jo imate stalno napihnjeno...jaz sem jo imel stalno napihnjeno in res me je zeblo :( )

Te blazine samo za poletje :OK: v mrzlem se zrak tako ohladi, da zmrzne in tebi hrbet. :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Te blazine samo za poletje :OK: v mrzlem se zrak tako ohladi, da zmrzne in tebi hrbet. :BUA:

te blazine uporabljajo v himalaji (vsaj tako kot jo mam jaz) in super izolirajo mraz od tal, če pa imaš zaen K spalko ali si pretirano občutljiv ti pomaga samo domača kurjava in domača pojstla :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

je ze pirruls povedal: pervy je spet kicast.......... aja, ne....... povedal je kicasto........ aaaammmm...... tudi ne.... eh! strinjati se z njmi je kicasto...... ups, ne. :blush:

evo: kicasto je. ker se moram spet strinjati z njim. imam therm-a-rest prve serije in tudi pri -12°C v sotoru me ni zeblo. seveda v taksnih razmerah ne priporocam uporabo poletne spalne vrece. :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje a obstaja kaka slikca ali link do tele Louisove blazine z vgrajeno nožno ''nafukalko''. Sem sicer gledal na njihovi strani ampak jih imajo malo morje.

Če ne drugega bi bil dobrodošel vsaj proizvajalec in model.

Ena izmed dveh, ki jih ima, izgleda zapakirana takole:

Dolžina 25 cm, obseg 35 cm, teža 750 g.

post-53-1139534613_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

te blazine uporabljajo v himalaji (vsaj tako kot jo mam jaz) in super izolirajo mraz od tal, če pa imaš zaen K spalko ali si pretirano občutljiv ti pomaga samo domača kurjava in domača pojstla :devil:

Pol nisem dobro prečital :hmm: jaz sem mislil, one navadne za na morje, ko jih imajo za na vodo. :) Te so za na mrzla tla prava jeba(preiskusil na lastni koži) :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

"podmetac" za enkratno uporabo:

1x piksna pur-pene

2x polivinil velikosti po zelji (naj bi bila enako velika kosa)

1. razprostres polivinil po tleh (bolj kot je ravno boljse je)

2. pur-peno "raztreses" po polivinilu tako, kot mislis da ti bo ugajalo

3. takoj pokrij z drugo plastjo polivinila

4. pocakaj da se strdi

5. razkomoti se.

reciklaze ni. :grrr

za silo bo. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

probal. kot receno "za silo bo". samo pri tovorjenju na motorju lahko pride do manjsih tazavic. :)

ta "sila", pirrulz, vsebuje tudi fakt, da ni nobene babe ne v blizini in ne v daljavi. :devil: tudi sotora, podmetaca in podobnih "luksuzov" ne. capisc´?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Kupil zložljivo.... v Louisu :P kakšna kvaliteta je, pa čez pol leta-raport. :yea1:

Zakaj pa raport šele čez pol leta ?

Udobnost lahko že danes preizkusiš kar na tleh v spalnici.

Termo izolacijo pa lahko preizkusiš ponoči na domačem dvorišču (poleti bo itak termo ustrezna - dovolj toplo bo ponoči). Pričakujem čimprejšni raport.

lp :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj pa raport šele čez pol leta ?

Udobnost lahko že danes preizkusiš kar na tleh v spalnici.

Termo izolacijo pa lahko preizkusiš ponoči na domačem dvorišču (poleti bo itak termo ustrezna - dovolj toplo bo ponoči). Pričakujem čimprejšni raport.

lp :yea1:

Ti jo posodim pa sam testiraj :kva2:

Kakšno si kupil in koliko penezov te je stala?

35-40eu, sem račun stran vrgel. Je bilo pa tako, da je bilo vse dražje kot je v katalogu, za cca 3 eureke. :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti jo posodim pa sam testiraj :kva2:

35-40eu, sem račun stran vrgel. Je bilo pa tako, da je bilo vse dražje kot je v katalogu, za cca 3 eureke. :devil:

Jaz tud tako kupil lansko leto in jo tud že sprobal. Se spi super. Dražje k v katalogu pa zato, ker so v katalogu nemške cene, v Avstriji je pa par evrov več.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!