Skoči na vsebino

SARDINIJA (september)


bladzo

Priporočene objave

Bi šel enkrat septembra za 14 dni na Sardinijo.

Baje so na Sardiniji ful hude ceste, vreme septembra vedno sončno, temperatura cca 30°C, pa še ceneje je po glavni sezoni.

Ali je kdo že bil (koko je kej blo)?

lp

puuuuuuuuuniiiiiiiiiim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bojda ni tako fejst kot Korzika, a vseeno vredna vožnje. Jaz tudi nameravam tja dol, a skupaj s Korziko... za kakšna dva, tri tedne vsega skupaj...

N0iSe DaTa

-=> Motosvet.com <=-

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sardinijo sem obdelal leta 1999 - z avtom. Lepa ko sam satan! Grem takoj se enkrat tja na dopust. Plaze, da se ti strga. Mi smo sicer obdelali jug, vzhod in sever, edino zahoda nismo... Cas ni bil nas zaveznik... Prelazi so prakticno prazni (vsaj konec julija so bili), lepa pokrajina, nobene guzve ni bilo pretirano, ljudje prijazni... Ma, se ti splaca! Ce je pa lepsa kot Korzika, ti povem pa po obisku Korzike...

----------------------------------

Kuhanje je kot zenske: malo odvrnes pozornost stran, pa imas ogenj v strehi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

September mi ustreza, 14 dni tudi Sardinija tudi, samo ne vem če bo dovolj kinte, ker moram prej moped kupit.

Sardinija je bomba sm bil leta 2000 z avtom in premalo videl, ampak tisto kar pa sem videl me vleče da grem še enkrat.

Moji lepši 1/2 se bolj dopade kot Korzika, ker je manj prepadov ob cestah. Jaz pa sem navdušen nad obema otočkoma.

Če bi se slučajno zgodila kaka nesreča in bi dnara blo, grem sigurno letos.

Se bomo še kaj čuli.

Tvrdo pa živi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Bojda ni tako fejst kot Korzika, a vseeno vredna vožnje. Jaz tudi nameravam tja dol, a skupaj s Korziko... za kakšna dva, tri tedne vsega skupaj...

N0iSe DaTa

-=> Motosvet.com <=-

Zakaj pa bojda ni tako fejst???????

Jst sm pa slišu, da je ful hudo, bojda najhujš med temi otoki.

puuuuuuuuuniiiiiiiiiim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bladzo tale s Sardinijo se mi zdi pa dobra ideja. Samo kakšna podrobnost še manjka, recimo kdaj bolj točno in po kakšni poti bi šli.

MotoManiac

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Bladzo tale s Sardinijo se mi zdi pa dobra ideja. Samo kakšna podrobnost še manjka, recimo kdaj bolj točno in po kakšni poti bi šli.

MotoManiac

Kdaj? Recimo zadnja dva tedna v septembru ( normalnejša temp., nižje cene).

Pot? Jah, jst sm mislu, da bi šu dol do Sardinije po najkrajši poti, pol pa bi otok prefuru po dolgem in počez. Sicer pa stvar dogovora!

lp

puuuuuuuuuniiiiiiiiiim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 8 mesecev pozneje...

LP.

A ima kdo namen iti na Sardinijo v letu 2003?

Jaz in moja boljsa 1/2 bova skoraj po vsej verjetnosti sla.

Casovno zame ni problem dobim dopust kdaj hocem (no skoraj). :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sardenija? Corsica? čudovito - biblijske pokrajine (ZA Samce:Osebno še nisem videl lepših deklet na svetu kot na Ajacio, al kaj je ze!?)

Hmmm! dobra ideja, fajn otoki! Hmmm, pa september hmmm!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem Korziko in Sardinijo "obdelal" v enem delu pred leti septembra. Priporočam. Trajekt Mobby Peck- all in one( beri ena karta za vse potrebne fure).Štart LIVORNO- BASTIJA. Držal sem se obalne ceste, pa tudi v hribovje sem pogledal. Priporočam v septembru. Obalne ceste na Korziki (Napoleonka) ozka in polna kamenja, ki gleda iz asfalta. Bolj je podobna povečanem "šmirgl papirju". Panorama o.k. Vozniki avtomobilov zaradi prepadnih previsov in skalnatih sten vozijo vsi bolj na črto v zavojih. Za francoze je to moto raj?!!! Korzika je relativno draga.

Sardinija je road 66.Kampi o.k. Raj. Turistiv ni. Cene o.k.

live slow, ride fast!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sardenija? Corsica? čudovito - biblijske pokrajine (ZA Samce:Osebno še nisem videl lepših deklet na svetu kot na Ajacio, al kaj je ze!?)

Z bladzom ti pa lahko zagotoviva, da je na Korziki pomanjkanje dobrega materiala... :wink: :twisted: :D Sva skoraj vsak vecer podeljevala ocene, pa vec kot do 8 skozi prste privleceno nisva prisla (od 10 kot najvisje ocene)... :twisted: :twisted: :twisted: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Z bladzom ti pa lahko zagotoviva, da je na Korziki pomanjkanje dobrega materiala... :wink: :twisted: :D Sva skoraj vsak vecer podeljevala ocene, pa vec kot do 8 skozi prste privleceno nisva prisla (od 10 kot najvisje ocene)... :twisted: :twisted: :twisted: :D

Pozabil si povedati, da je tisto 8 vsak večer dobila Polona, ko smo se razočarani vrnili v camp :D :D :D :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest imam to v planu za prvomajske praznike...

Lani konec maja sem se na Korziki celo kopala (morje je ful čisto, obale prekrasne). Vreme je bilo čudovito. Korzika je v resnici raj za motoriste (moje mnenje pač). Z mojim sva bila doli z elektrotehniškim društvom z avtobusom ( zagotovo pa mora bit še dosti lepše če greš v lastni izvedbi z motorjem; slednje je konkretno bolj praktično tudi zaradi ozkih cest). Šoferjem avtabusa pa vsaka čast za vožnjo po teh cestah.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bladzo, če mi slučajno ne bo zneslo z Marokom, se čist zna zgodit, da bi se ti pridružila (no, če je ta post veljal tudi kot vabilo)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozabil si povedati, da je tisto 8 vsak večer dobila Polona, ko smo se razočarani vrnili v camp

Ehehehehehehehe.... ja, ni dalec od resnice.... :D :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol: Gregs! meni so bile vse všeč - Calvi, Ajacio ...okusi, mogoče sem naletel, ne vem!? :wink: Za Bolgarke tudi velja kao, da so bradate, mozate itn...Daleč od resnice :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol: Gregs! meni so bile vse všeč - Calvi, Ajacio ...okusi, mogoče sem naletel, ne vem!? :wink: Za Bolgarke tudi velja kao, da so bradate, mozate itn...Daleč od resnice :)

...ker se redno brijejo ,skupaj z možmi ,vsako jutro....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne glede kakšne so dol bejbe bo najbrž z večino vsaj tudi boljša polovica zato se le izkašlajte tukaj ker potem bo v praksi tako največ prevladovala tišina vsaj v tej smeri :lol:

COPATE :!: :!: :!:

Ej ej šala, šala !!! :D

Lepo se imejte vsi skupaj :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

LP.

Vidim, da ste nekateri bili na Korziki in na Sardiniji, pa zanima kaksne so kaj cene kampov na Sardiniji? Ker na Korziki niso pretirane cene 11-15 evrov, sem bil lani, potem sem se ustavil se na Gardskem jezeru in so bili kampi enkrat drazji 25-30 Evrov. Ker bom letos po vsej verjetnosti sel se ta otocek predelat. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!