Skoči na vsebino

Max Biaggi


kp-kp

Priporočene objave

No, pa so še enga skenslali, ker ni hotel biti marioneta veljakov globalistične motoindustrije. Večkratni svetovni prvak, ki je bil v vrhu GP-ja je ostal brez službe, vendar z dvignjeno glavo. Cajti, ko so bile dirke zaradi tekmovalcev samih so minili. Škoda.

Vsemogočna Honda, pa je s svojo nadutostjo v zadnjih par letih izgubila vrhunske dirkače (Rossi, Biaggi, Gibernau, .. ). Prav ji bodi.

Žal mi je Melandrija, ki ne ve kaj ga še čaka. Gibernau se jo je rešu zadnji cajt.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsemogočna Honda, pa je s svojo nadutostjo v zadnjih par letih izgubila vrhunske dirkače (Rossi, Biaggi, Gibernau, .. ). Prav ji bodi.

Žal mi je Melandrija, ki ne ve kaj ga še čaka. Gibernau se jo je rešu zadnji cajt.

jao jao :grrr :slap:

100 ljudi 100 čudi :grrr

Sej prov da je šou ven, ma že preveč dnara pa se mu j**e za vse skupaj :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jao jao :grrr :slap:

100 ljudi 100 čudi :grrr

Sej prov da je šou ven, ma že preveč dnara pa se mu j**e za vse skupaj :whistle:

Ja sej to je res,se je zadn let pokazal da se mu je dal vozt sam kjer je hotu

Sam usen,legenda pa je,nismo ga kej prevec maral sam zdej k ga ni ga pa ze mau pogresam njega in njegove smesne izjave :)

Pa Honda ma pa res mau cudno politiko glede dirkacev,ampak truda pa dnarja pa ful vlozjo v zmage in se mi zdi da si ze zasluzjo svetovno prvenstvo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola!

Ja, Mad Max je legenda... eden tistih voznikov, ki je po osvojitvi naslova svetovnega prvaka moral poslušati da je to samo zato ker ima najboljši motor, pa je zamenjal firmo in v naslednjem letu spet postal prvak (iz Aprilie na Hondo) in tako osmešil dolge kljune - tako kot pred njim Ago (iz MV Aguste na Yamaho) in za njim seveda Vale :)

Res škoda da ga ni več zraven - je pa zato IMHO čisto sam kriv, s svojim obnašanjem! Če bi se pol toliko skoncentriral na vrtenje gasa kot se je na vrtenje jezika oz stalno pritoževanje, bi se zagotovo moral otepati ponudb, ne pa da se VSA moštva v MotoGPju (in WSBKju) otepajo njega!!!

Res škoda, je odličen voznik, včasih sem bil njegov zvest navijač :cry:

Ne verjamem da ga bomo po temle še kdaj videli v MotoGPju, morda je še (tudi bolj teoretična) šansa da mu bo tole dalo malo misliti in si bo za drugo leto zrihtal vsaj SBK mašino (svoje, privat moštvo?), a bo težka tudi za sponzorje... najbrž pretežka - IMHO je zapravil vse resne šanse in je pred njim le še penzija (al pa mogoče MB Motoshop :-)

Ali še in kolk butast se bodo pri Hondi obnašali si pa lahko sami izberejo, majo dost denarja :devil: čeprav bo počasi (IMHO, seveda) celo njim jasno, da denar ni vse

Popravljeno . Popravil suzuki
  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ajde povabmo ga na motohappening na grobnik,pa da ga naš Camlek nabriše,pa da vidmo s kom se bo pol usaju :OK: :devil: :kva2: !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se ne strinjam čist z vami, da je politka Honde tako zanič. Ne vem zakaj bi zapravljal denar za kao zvezdnike ala Biaggi, Gibernau, če za bistveno manjši denar pokažejo mladci bistveno več (npr. Hayden, Melandri....). je pa res da je Rossi sam en in ga je bilo dolgoročno nemogoče zadržat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res škoda, je odličen voznik, včasih sem bil njegov zvest navijač :cry:

Jaz tudi, :worship: čeprav vem, da se mu je v zadnjem času, nekaj "skrhalo" v glavi.

Tako je pač v življenju in to je treba vzeti v zakup...

Včasih bi ga pa tudi brcnil v koleno, če nebi bil vseskoz' za mražo!

Za "dohatrja" pa ne navijam, ker je tako dober, da moje podpore sploh ne potrebuje.

Bravo Biaggi! :OK: Bil si borec!!! :grim Moje spoštovanje! :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ajde povabmo ga na motohappening na grobnik,pa da ga naš Camlek nabriše,pa da vidmo s kom se bo pol usaju :OK: :devil: :kva2: !

lepaaa :OK: :OK:

Dejstvo je da je Massimiliano dober voznik ki pa se je pomoje predvsem mal preveč zalubu sam vase,pozabu pa da pa je še skoz treba zavoljo šefov "gobec držat" drgač prehitr spoznaš da nobeden ni nezamenljiv, kar je precej kruto spoznal tut sam.

Še skoz pa je in bo legenda svojega časa. :yea2: :yea2: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ajde povabmo ga na motohappening na grobnik,pa da ga naš Camlek nabriše,pa da vidmo s kom se bo pol usaju :OK: :devil: :kva2: !

:D

Kapo dol v vseh pogledih pred Camlekom :worship: - a Max bi bil verjetno hitrejši z 250ko... .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oni stric na levi strani na zadnji sliki (na katerega kaže Max), je pa tisti, ki je lani davil Melandrija, a ne? :lol:

Ja, le kdo bo zdaj skrbel za cirkus v MotoGP? :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oni stric na levi strani na zadnji sliki (na katerega kaže Max), je pa tisti, ki je lani davil Melandrija, a ne? :lol:

Ja, le kdo bo zdaj skrbel za cirkus v MotoGP? :unsure:

Ja, saj sem ti že prej rekel, :grim da bi ga med drugim, tudi brcnil v koleno...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem če ne bomo vidl prve primerjave med Bertom in Max-om v Valenciji na 3. dirki za svetovno prvenstvo.

Zaenkrat že tako kaže..... B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem če ne bomo vidl prve primerjave med Bertom in Max-om v Valenciji na 3. dirki za svetovno prvenstvo.

Zaenkrat že tako kaže..... B)

Ej Salsa kdo pa je to Max Biaggi ??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem če ne bomo vidl prve primerjave med Bertom in Max-om v Valenciji na 3. dirki za svetovno prvenstvo.

Zaenkrat že tako kaže..... B)

Baje je Max že sam reku da letos ne bo vozu....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se pa pogovarja z Yamaho Motor France za dirko v Valenciji...sedež je frej, ker Gimbert vozi 24 urno vztrajnostno dirko. :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se pa pogovarja z Yamaho Motor France za dirko v Valenciji...sedež je frej, ker Gimbert vozi 24 urno vztrajnostno dirko. :yes:

:OK: pa še zmaga naj da se vodilni pr Hondi mal žrejo :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zadnja dva posta :grrr

Max še ni za staro šaro :grim ima preveč izkušenj pa km pod ritjo :grim

jaz bi mu privoščil zmago tako kot še marsikateri drugi forumaš :OK:

(gobec pa nas vse včasih močno tepe brez izjem) :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Biaggi vrjetn res še ni za staro šaro, za predčasno upokojitev si je pa čist sam kriv, kot si sam reku; gobec nas vse močno tepe, in Biaggija je ornk useku :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!