Skoči na vsebino

Max Biaggi


kp-kp

Priporočene objave

No ja, če bo med prvih 10 zlezu bo car!!!

SBK je čist neki drugega kot pa GP, pa še Pirelli je par let z razvojem z gumami za Michelinom in Dunlopom.

Baross je bil včerej le 12..... :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nič ga ne zagovarjam, :grrr toda...

On je kar dosti naredil. Naj še večina drugih toliko... če zmorejo? Res pa je, da ga tepe lasten karakter! A to ni razlog, da bi še jaz pljuval po njemu.

Na prvi dirki, ko je presedlal v kraljevski razred, je zmagal. :eek: To pa je dokaz, da ni bil slab. :hmm: Še zdaleč ne!

Je pa res najbolje, da se pospravi v penzijo. :? Živel bo bolje, kot vsak slovenski penzionist! :grim

Prepričan pa sem, da se bo še tako, ali tako, vrnil na pisto. Kamorkoli že, pa če še kaj naredi, ali pa nič. Dirkanja in motorizma, se ne da kar tako obesiti na klin, :hmm: predvsem če je zasidran v srcu. Pri njem pa je! Zagotovo...

Če ga že bo (obesil na klin), ima še eno možnost;

Da gre med ribiče in za vodo "meditira", ter prešteva tisto, kar so večini drugih penzionostom sladke sanje... :? :hmm: "G'nar"!!! :D

P.S.

Pa še tole; Nikoli nisem ravno navdušeno navijal zanj. :hmm: Če je zmagal, se mi je pa dober zdelo. Ene parkrat, bi ga pa brcnil v rit, :grim :grim takšne oslarije je počel... To je individualen šport, in če nisi egoist, ne moreš biti dober (špica). "Gentlemenstva" tukaj ni, če pa že je, je zavit pod krinko (za javnost).

Poglejte Ross..-nega, "Čevljarja" itd, itd... :hmm: Sami sebičneži! V dirkanju se "sociala" ne obnese! :grrr Morda se? Ampak, zato ne moreš biti prvi!!!

To je samo moje mnenje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

u zvezi s telim Biaggijem sm slisu de so ga tut u SBK odj****(ce mam prave podatke) kr mu pa cist prvoscm. tm se neki nos pa nevem kaj. lejte rossija pride zmaga gre :worship: to ti je voznik ne pa biaggi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No ja, če bo med prvih 10 zlezu bo car!!!

SBK je čist neki drugega kot pa GP, pa še Pirelli je par let z razvojem z gumami za Michelinom in Dunlopom.

Baross je bil včerej le 12..... :?

Baross je bil 6. in 7., to da je pirelli z razvojem gum nekaj let za michelinom pa tud ne vem če je res saj so časi krogov iz leta v leto boljši.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekdo govoru sem o kvalifikacijah, kjer je bil Baros 12.

To kolk pa Pirelli zaostja pa pr nas bo težko kdo potrdu, sigurno to dober ve Igor Jerman recimo.

3 ali 4 leta nazaj so dirkači delali cca. enake čase na SBK motorjih na Dunlopu kot jih pa lani na Pirelliju.

So pa od lani do letos zelo napredovali, to pa drži. Sicer pa cena pove svoje,a ne?? Par dobrih in svežih!!! Dunlopovih gum stane cca. 350 Eur, Pirelli pa se da že dobit za dobrih 200 Eur.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede Maxa je bla po mojih info situacija takšna, da je prišel k Hondi z ne vem kakšnimi milijoni evrov v kufru prosit za sedež, pa so mu kar direkt povedli, da je preveč neposlušen in zavarovan sam vase in da nikoli ne vidi napak pri sebi le pri drugih in da oni s takim človekom ne mislijo več delat. Pa je šel naprej do Suzukija, pa so mi na bolj obziren način povedli da že imajo dva pod pogodbo.Pa je šel Max do Kawasakija pa so mi rekli, da ne morejo zanj nič naredit, ker bi naj zanje vozil še vedno Hoffman, ta pa zato, ker bi imela Dorna preveliko zgubo, če ne bi imeli pod svojim okriljem enega nemškega dirkača. Zaradi dirke v Sachsenringu predvajajo dirko na RTL-u, obisk je velik zarad nemške podprore Alexu in Dorna ima od tega velik dobiček. Lani je baje dorna na enak način posredovala pri Xausu. Kolk od tega je res, bomo pa tk kmal vidli.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede Maxa je bla po mojih info situacija takšna, da je prišel k Hondi z ne vem kakšnimi milijoni evrov v kufru prosit za sedež, pa so mu kar direkt povedli, da je preveč neposlušen in zavarovan sam vase in da nikoli ne vidi napak pri sebi le pri drugih in da oni s takim človekom ne mislijo več delat. Pa je šel naprej do Suzukija, pa so mi na bolj obziren način povedli da že imajo dva pod pogodbo.Pa je šel Max do Kawasakija pa so mi rekli, da ne morejo zanj nič naredit, ker bi naj zanje vozil še vedno Hoffman

Max ni prišel k Hondi, ampak je bil pri Hondi in to celo pri HRC-ju od katerga je dobu nogo. Medtem si je uredil pogodbo s Ponsom, katero pa je blokirala Honda ,češ da ne bo dostavljala motorjev teamu za katerga bo vozu Max. Kawasaki pa je bil prpravljen zagotovit motor, problem pa je ratu pr Bridgestonu ker niso mogl zagotovit gum

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Max ni prišel k Hondi, ampak je bil pri Hondi in to celo pri HRC-ju od katerga je dobu nogo. Medtem si je uredil pogodbo s Ponsom, katero pa je blokirala Honda ,češ da ne bo dostavljala motorjev teamu za katerga bo vozu Max. Kawasaki pa je bil prpravljen zagotovit motor, problem pa je ratu pr Bridgestonu ker niso mogl zagotovit gum

Sej mogoče bi morala omenit še ekipo-pomanjkljiva izjava. Bridgestone bo pa opramljal samo 6 voznikov, ki so že bili določeni in zarad tega je Max izpadel iz igre če smo čist natančni:)Tako kot Makoto ker je hotel nazaj k Bridgestonu, pa so mu zaprli vrata pred nosom

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mora bit pa zadovoljen zdaj, glede rezultatov testiranj v GP. :P Njegove izjave pridobivajo na teži!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mora bit pa zadovoljen zdaj, glede rezultatov testiranj v GP. :P Njegove izjave pridobivajo na teži!

Jah, Honda enostavno ni več tisto, kar je bila ;) :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem velik Maxov fan od časa ko je še vozu Aprilio 250. Ubistvu sploh ne vem zakaj? Nikoli ni izstopal s kakimi atraktivnimi vožnjami, vozil je kot kak japonc.(po tirnicah). Cenim pa to da ni nikol "šmirglal" Rossija in mu, kot večina drugih, lezu v rit.

Ampak roko na srce, njegove vožnje zadnja leta konstantno padajo tako da lani niti enkrat ni uspel presenetit. Pogrešal sem tudi nekoč slavne zadnje minute kvalifikacij ("It's Max time Toby"). Čeprav mislim da je še vedno top5 voznik v GP, ne vem... Max v drugi polovici deseterice ni pravi Max.

Jest osebno bi mu za konec kariere privošču Ducatija, mogoče bi tam dosegu kako presenečenje...

Ahh, zlati časi

post-6562-1141676106_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

S1 bo tapravo prvenstvo za Max-a se prav da bo mev opravka z našim asom BAJSOM. :OK:

Pa ga bo spet kadil

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Trenutno ga v GP dobro kadi Honda, saj nima nobenega v ekipi, ki bi jim z nasveti pomagal nastaviti karjolo. .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Trenutno ga v GP dobro kadi Honda, saj nima nobenega v ekipi, ki bi jim z nasveti pomagal nastaviti karjolo. .)

Jp to je edin problem Honde,Hayden nezna nc skup spravt,dobr voznik sam nemore bit no.1

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Alora trenutno kaže, da je imel Biaggi prav!!! :OK:

PS: Kako uživam v trenutkih, kadar celi korporaciji manjka en "kreten". :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Alora trenutno kaže, da je imel Biaggi prav!!! :OK:

PS: Kako uživam v trenutkih, kadar celi korporaciji manjka en "kreten". :lol1:

bravo Max :OK:

vsaj tu se pokaže njkegovo delo ter čast :grim

poševnooki pa naj hondice peljejo štelat k svetemu petru O:-)

edin on jim mrbit lahko še pomaga :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsako primerjanje s katerimkoli slovenskim voznikom v katerikoli kategoriji je za Maxa žaljivo! :yawn:

ZA Maxa že, kaj bo pa na progi, se bo pokala čez čas.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no, a bo Melandri razfukal Rossija?

Aja, Biaggi nima pri tem nič več ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!