Skoči na vsebino

Max Biaggi


kp-kp

Priporočene objave

mogoče bo Biaggi vozil v Monzi kot wild-card

"Currently I'm training with my Supermotard bike, something that you know I really enjoy," Biaggi told his official website. "I can confirm the idea that SBK remains my priority, I know that there is the willing from the organisation to have me on the starting grid and I hope that this happens soon so I can meet again my great supporters in the circuits all over the world."

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poln k... mam že tega jokanja ,pa Biaggi sem pa Biaggi kje,ko je Doohan nehu dirkat se ni pa noben zjoku al ka... :angry2: :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poln k... mam že tega jokanja ,pa Biaggi sem pa Biaggi kje,ko je Doohan nehu dirkat se ni pa noben zjoku al ka... :angry2: :devil:

Doohan se ni fajtal z Rossijem ... Ljudje ljubijo spektakel.

Popravljeno . Popravil SymRu
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poln k... mam že tega jokanja ,pa Biaggi sem pa Biaggi kje,ko je Doohan nehu dirkat se ni pa noben zjoku al ka... :angry2: :devil:

ma njega itak noben nemera

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja

Jest nepoznam nobenga k ga mara

Sej je biu vredu,sam je pa GP tooook zdolgocasu

Sej Rossi tut prevec zmaga sam saj show nardi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja ,doohanove čelade se pa še zmeri prodajajo...ziher zato ker so lepe in dobre?! !wrong!

ker so doohanove in dobre.hm...jst pa ne poznam nbenga k ga nebi maru.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja ,doohanove čelade se pa še zmeri prodajajo...ziher zato ker so lepe in dobre?! !wrong!

ker so doohanove in dobre.hm...jst pa ne poznam nbenga k ga nebi maru.

Če že ni lepa,je pa ARAI RX-7XX :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lepa in varna :OK:

No to je pa tut vse zakaj jo kupjo(lepa in varna,nima doohan nc pr tem)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma kasn poseben sov nardi rossi?

Takrat ko doohan dirkal, ni blo tolk dolgocasnih dirk kot pravis. Sej me bojo popravli, sam mislm da je rossi veckrat osvojil zmago v sezoni kot jih je mick. Blabla, hocem rect, da so se tut takrat borili za zmago do konca...

Aja in ti desmo, si prvi ki je reku da ga ne mara...

In upam da max cimprej pride v sbk!

Sorry za offtopic

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne Doohan je veckrat zmagu.Kaksn sov,zmaga v zadnem krogu,ceprov si skor preprican da bo zmagu mas se vedno tak obcutk da ga lohka kaksn meladnri od uzadi poc,tko da si skos v dvomih,men je usec to

Ja doohan je pa zlo bedn GP naredu pa rec karkol,ce sam pogledas kok konkurencno prvensto je blo takrat 500cc

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

S1 bo tapravo prvenstvo za Max-a se prav da bo mev opravka z našim asom BAJSOM. :OK:

sory nič ne bo z Maxom je spokal domov (joj motor se ne pelje dobr)pa take fore ....vglavnem Bajs mu je potalu 4 sekunde na krog in je Max lepo pred časno odpeketal domov...žal...je za v GP ne pa za na motarde

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!