Skoči na vsebino

Z MOTORJEM NA DOPUST


moto rider

Priporočene objave

Večkrat sem zasledil, da motoristi iščejo družbo za na pot. Naj se tukaj stekajo informacije in utrdijo znanstva.

Samo pozor!

Dobro premislite, s kom boste potovali! Interese uskladite že doma. Plan poti določite vnaprej in predvidevajte spremembe, ki naj nebi zagrnile pot. S seboj vzemite ustrezno motoristično opremo! ; Dežna in termo oprema (rokavice!!! ipd.) so ključnega pomena. Sicer se lahko zaradi enega "zmrznjenega ali mokrega" kolega, ustavi cela "karavana".

Držite se cestno prometnih predpisov in prilagajajte se na trenutne okoliščine v prometu (in nasploh).

:OK: SREČNO POT !!! :yea1:

Vam želi

motorist

P.S.

Na cesti bodite strpni, solidarni in prijazni do ljudi, kajti le ti Vam bodo v pomoč, če bo šlo na cesti kaj narobe!

Preverjeno!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

[Večkrat sem zasledil, da motoristi iščejo družbo za na pot. Naj se tukaj stekajo informacije in utrdijo znanstva.

Samo pozor!

Dobro premislite, s kom boste potovali!

Tole še kako drži. Sam imam rad družbo ko kam grem, vendar le če je to družba ki mi ustreza.

Da bi s sabo jemal nekoga ki mu nobena stvar ne bo prav, bo sitnaril za vsak drek in vedno hotel uveljavljati svoj prav................ ne hvala grem raje sam ali z mojo in nama prav nič ne manjka.

Sem preko foruma spoznal ljudi s katerimi bi šel lahko kamorkoli, so prilagodljivi in predvsem niso komplikatorji, smo že šli z njimi kam in upam da se bomo še pogosto skup fijakali. So pa določeni osebki ki sem jih spoznal tukaj ali kako drugače in z njimi ne grem niti za en dan do Portoroža in nazaj.

Vsekakor velja upoštevati tale Fičotov nasvet.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Večkrat sem zasledil, da motoristi iščejo družbo za na pot. Naj se tukaj stekajo informacije in utrdijo znanstva.

Nasvet je sicer na mestu, "povabila" za skupne moto dopuste pa se naj raje zbirajo v tej kategoriji v bolj specifičnih temah, npr. "Sicilija 2006" ali "Azurna obala prvomajski 2006" ali kaj podobnega! Dnevne fure pa imajo tako ali tako svoje kategorije, npr:

Najava dnevnih voženj: http://www.motosvet.com/tabla/index.php?showtopic=572

Najava enduro voženj: http://www.motosvet.com/tabla/index.php?showtopic=6252

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Ja.., z ženo sva prepotovala sama pol Evrope brez problemov, včasih bi pa le prišla prav dobra družba.

Privoščiva si lahko spanje v kateremkoli hotelu, če naju prime pa v spalki pod krivo brezo. Za prvi maj nameravava na Korziko, ali pa tudi drugam, če ima kdo boljši predlog. Vesela bova družbe nezateženih parov. Leta niso pomembna.

Predno se javite, pa le preberite prvi objavi, se z njima popolnoma strinjam. Mogoče se pa le najdemo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tole še kako drži. Sam imam rad družbo ko kam grem, vendar le če je to družba ki mi ustreza.

Da bi s sabo jemal nekoga ki mu nobena stvar ne bo prav, bo sitnaril za vsak drek in vedno hotel uveljavljati svoj prav................ ne hvala grem raje sam ali z mojo in nama prav nič ne manjka.

Sem preko foruma spoznal ljudi s katerimi bi šel lahko kamorkoli, so prilagodljivi in predvsem niso komplikatorji, smo že šli z njimi kam in upam da se bomo še pogosto skup fijakali. So pa določeni osebki ki sem jih spoznal tukaj ali kako drugače in z njimi ne grem niti za en dan do Portoroža in nazaj.

Vsekakor velja upoštevati tale Fičotov nasvet.

Leteči, poln zadetek tale tvoj post.

Pa dobro je pred skupno furo uskladiti način vožnje v koloni. Marsikomu to ni jasno in se obnašajo kot, da so sami na furi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola!

Zgolj v vednost in ravnanje: SoloRiderji nimamo nikoli težav z družbo; na furi smo sami in zvečer imamo družbo (ko to šteje :-) vse ostalo je IMHO čisto nepotrebno kompliciranje in odrekanje užitkom.

Vsem lepe, zabavne in varne prvomajske praznike!

  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Od 10. do 18. junija 2006 načrtujeva s punco izlet na Sardegno. Ali bi se nam kdo pridružil ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Od 10. do 18. junija 2006 načrtujeva s punco izlet na Sardegno. Ali bi se nam kdo pridružil ?

Mi (3 pari) smo doli od 08. do 19.06., pa se lahko kako furo skupaj zapeljemo, al pa vsaj kaj spijemo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mi (3 pari) smo doli od 08. do 19.06., pa se lahko kako furo skupaj zapeljemo, al pa vsaj kaj spijemo.

Se strinjam s predlogom!

A imate vi že splanirane poti kjer se boste peljali?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsem lepe, zabavne in varne prvomajske praznike!

Tudi jaz se pridružujem mnenju, da je lepo potovati v čim manjši skupini z ljudmi, ki se dobro poznajo, zato sem zelo ponosna, da imam moje Kraševce s katerimi si delimo užitke potovanj in dnevnih fur...............

Varno na cesti,............... lepe praznike :yea1: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jaz se pridružujem mnenju, da je lepo potovati v čim manjši skupini z ljudmi, ki se dobro poznajo, zato sem zelo ponosna, da imam moje Kraševce s katerimi si delimo užitke potovanj in dnevnih fur...............

Varno na cesti,............... lepe praznike :yea1: :worship:

Hitro pa previdno čez praznike,da nas ne bo spet manj :slap: :slap: :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...

[attachmentid=77837]

"Železnice" po Evropi :o :hmm: :? :P :P

Zgrajene od leta 1979 - 2006 :rolleyes: :whistle: :whistle: :D :D :D

(Projekt še ni zaključen) :o :o :naughty: :naughty: :hmm:

post-4472-1154637172_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa je un klicajček na severni obali Francije? :?

Od tam je šel pa starata (z ladjo) leta 1907 v Ameriko (Pueblo - Colorado)

A veš, kolk je b'lo to takrat delč... :whistle: :whistle: :whistle: :o

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

[attachmentid=77837]

"Železnice" po Evropi :o :hmm: :? :P :P

Zgrajene od leta 1979 - 2006 :rolleyes: :whistle: :whistle: :D :D :D

(Projekt še ni zaključen) :o :o :naughty: :naughty: :hmm:

:kva2: :eek:

Sama favšija me je ...

:devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

[attachmentid=77837]

"Železnice" po Evropi :o :hmm: :? :P :P

Zgrajene od leta 1979 - 2006 :rolleyes: :whistle: :whistle: :D :D :D

(Projekt še ni zaključen) :o :o :naughty: :naughty: :hmm:

a niso še na enem drugem koncu take železnice delal

PS fičo brno se bliža :whistle: :whistle: .)

Popravljeno . Popravil GULI
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a niso še na enem drugem koncu take železnice delal

PS fičo brno se bliža :whistle: :whistle: .)

Ja! Tam imamo pa samo en "glajz" še za poprav't! :grim :D :D :D

Popravljeno . Popravil fičo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!