Skoči na vsebino

Policijski tečaj varne vožnje


Leteči

Priporočene objave

Oj !

Mene pa zanima ali gre kdo v soboto na tečaj ki ga prireja policija v Ljubljani?

A je začetek ob devetih kot je bilo predvideno že aprila in ali je potrebna kaka predhodn prijava.

Ker na telefon ki je objavljen ne dobim nikogar.

Pa še nekaj.A bom jaz lahko sploh fural ker imam A 350 motor pa 500 kubov,sam upam da ne bodo preverjal pa kaksnih položnic pisal ker bolj je najbolje doma ostat.

LP

LETEČI

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj to ni TEČAJ VARNE VOŽNJE... To je Nasveti za varnost, ne pričakuj, da se bo 20 inštruktorjev trlo okrog vsakega po pet ur... ...

Se ne javi nihče? Čudno. Sicer pa je vse tako kot je že bilo zapisano - ura itd. ostane enako, le datum se je spremenil...

N0iSe DaTa

-=> Motosvet.com <=-

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je ze kdo mogoce bil na tej zadevi - vse to se je po raznih krajih Slovenije namrec ze dogajalo v preteklem mesecu...

Izkusnje - kako je bilo? Kaj poceli? Kaj novega izvedeli? Naucili?

Skratka - ali se splaca iti?

Hvala in lep pozdrav

Speedo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem bil v Mariboru. Sicer nisem vozil ker se nisem imel motorja, ja pa vozilo kaksnih 10 motoristov.

Cisto iskreno, za videti ni nic. Po 30minutni zamudi so koncno 3je policisti z BMWju naredili vsak po tri osmice in tri kroge. Prikazali so okretnost njihovih BMWjev, ki je res ne mores primerjati s choperji ali cestaki.

Nato pa so povabili motoriste ki so ponovili zadevo. Eni lepse drugi manj. Na koncu je sledilo zaviranje in izogibanje oviri pri hitrosti kaksnih 40km/h.

Skratka vse je bilo koncano v 20 minutah. Definitvno sem pricakoval vec, skodi pa na ce se to proba ali vsaj ogleda

lp Loyo

P.S. razocaran sem bil nad demonstracijo pravilnega zaviranja.

Zadnja premza do konca (mogoce se tak zavira na teh tezkih BMWjih) na drugih pa definitvno ne

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se pravi ne bom nič zamudila?

Loyo, jaz tudi z zadnjo bremzam. Pa ne vozim tega velikega BMW-ja. Je tut Legan na šoli varne vožnje reku, da je treba z obema zavirat (zakaj bi imel samo 70% učinka, če jih imaš lahko 100?)

jsssssstttttttt tuuuuuuuuuuuuuuuut

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mislim da so na guzzi forumu pohvalili zadevo.

Ne vem pa kje pa kako...

Sicer pa nimam reg. zadeve.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote: (zakaj bi imel samo 70% učinka, če jih imaš lahko 100?)

ja, seveda moras na obe zavirat, o tem ni dvoma. Samo tam o prvi zavori ni nihce nic omenjal kot da je motorji nimajo. To se mi je zdelo malo smesno.

Sicer pa smo o zaviranju itak ze razpravljali kako je najboljse.

lp Loyo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni dvoma - seveda pridemo pogledat, kaj nam imajo za povedat in pokazat (nato bomo kritizirali & hvalili

Se vidimo.

Perla

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Oj !

Mene pa zanima ali gre kdo v soboto na tečaj ki ga prireja policija v Ljubljani?

A je začetek ob devetih kot je bilo predvideno že aprila in ali je potrebna kaka predhodn prijava.

Ker na telefon ki je objavljen ne dobim nikogar.

Pa še nekaj.A bom jaz lahko sploh fural ker imam A 350 motor pa 500 kubov,sam upam da ne bodo preverjal pa kaksnih položnic pisal ker bolj je najbolje doma ostat.

LP

LETEČI

Kakor je na vabilu, ki smo ga v klub dobili pisalo, je obvezen izpit za motor, ki ga imas. Uganite zakaj mene ne bo :))

Einherjer

-------------

www.firestartersmc.com

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja za voznjo pa res rabis veljavno voznisko dovoljenje.

Dobro bi bilo tudi preverjati psihofizicne sposobnosti motoristov

V Mariboru na sreco nekaterih teh testov niso izvajali

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Me zanima če je to samo za Ljubljančane al lahko pridemo tudi ne-Ljubljančani!!!!

Thundercat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Me zanima če je to samo za Ljubljančane al lahko pridemo tudi ne-Ljubljančani!!!!

Thundercat

Ne, ne smete, vas bojo žabe požrle!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Me zanima če je to samo za Ljubljančane al lahko pridemo tudi ne-Ljubljančani!!!!

Thundercat

ma kaki-že na ljubljanski meji vas bomo pričakal z vilami in lopatami...fojbe morajo biti polne....

S.F.S.N.

p.s:valjda!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 10 mesecev pozneje...

Izpopolnjevanje voznikov motornih koles

:arrow: na območju PU Postojna :idea:

:P v soboto dne 19.04.2003 med 11.00 in 15.00 pred Primorko

A gre kdo :?: vsaj primorci bi se lahko kej izkazali :lol:

obstajajo prijavnice do 14.04.2003 izjemoma na kraju samem

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lani smo se na Rudniku vsi na licu mesta prijavili :lol: , je pa priporočljivo da si točen. 8) Oziroma bolje rečeno med prvimi :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Izpopolnjevanje voznikov motornih koles  

:arrow: na območju PU Postojna :idea:  

:P v soboto dne 19.04.2003 med 11.00 in 15.00 pred Primorko

A gre kdo  :?:  vsaj primorci bi se lahko kej izkazali :lol:

obstajajo prijavnice do 14.04.2003 izjemoma na kraju samem

Ce vreme bo, pridemo 8)

Kje se dobi prijavnice :?:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

TomažG, kje si tole izvedel? Do nas še ni prišlo, zato folk, ustavite konje preden ni uradno...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

TomažG, kje si tole izvedel? Do nas še ni prišlo, zato folk, ustavite konje preden ni uradno...

dobil uradno vabilo preko MK Feistritz :lol: lahko faksiram vabilo in prijavnico :roll:

if some one is intrested :?:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Postojna je mal delč zame. Morm počakat de bo ke bliži se to dogajal. Sam kaj pa v bistvu sploh počneš tm? Kaj te učijo in mrbit naučijo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Postojna je mal delč zame. Morm počakat de bo ke bliži se to dogajal. Sam kaj pa v bistvu sploh počneš tm? Kaj te učijo in mrbit naučijo?

Blizje :arrow: Naslednji vikend v Kranju :idea: :arrow:

Tam ti samo pokazejo kako in dajo varni poligon (ni nasproti vozecih vozil), naucis se pa sam :wink: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!