Skoči na vsebino

PATCH PARTY - FIRESTARTERS MC SLOVENIA


ixs

Priporočene objave

Smo sicer informatini dopis poslali na Hidrometeoroloski zavod, z narocilom lepega vremena, sam ne vem ce bo zadostovalo.

Napačen naslov... :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je poštimano... :D

Jasno bo s temperaturo 17°C in relativno vlažnostjo 76%. Pihal bo jugozahodnik s hitrostjo do 0.9m/s.

Samo en majčken problem je...

...možna je kaka popoldanska ploha, ker sosed, ki ma zgoraj nekoliko večje bonitete, ravno na to soboto seje solato in je preveč len, da bi zalival.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Več info, zemljevid in podobno pa bodo pripeli naš web master, tajnik in kuhar.

Čakam :-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se par dni pa na juris...

:010 :OK: JUHEJ!!!! :OK: :010

Popravljeno . Popravil Pimpi limpi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sorry Sym. nisem vedel, da ne poznas interneta pa kako se pogleda na uradno stran kluba pa gor vidi vse, kar rabis.

Tudi taki žvimo :-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi v primeru dežja bo zunaj nekaj strehe, v bajti pa itaq ne pušča(še)!:)

Poskušali se bomo dogovoriti s Hotelom, ki je 300 m stran od Clubhousea, da bi bil znatni popust za "nočni počitek" oz. spanje po cca. 24:00 uri...vendar več o tem v soboto na kraju "zločina" na info pultu oz. pri vsakem članu.......

ave sezona 2006

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za vse tiszte, ki ne veste kje je clubhouse Krško naj povem da je zemljevid na voljo par objav nazaj v glavnem po avtocesti - IZVOZ Krško in nato naravmnost, naravnost,mimo stadiona za speedway in nato pri semaforju desno(center ali na Brežice) in nato naravnost do krožnega prometa. V krožnem na LEVO in po 300 m na levo dol je parking, na desno gor(BO TABLA) pa je clubhouse.

Dogovorili smo se z hotelom ki je v bližini(lahko greste peč - ene 500 m) da je nočitev 2500 SIT/glavo za spanje iz sobote na nedeljo. Tolk se da je pa število sob omejeno ker imajo hotelski remont. Če kdo želi rezervirat sobo mi naj pošlje SMS na 041 759 196 s svojimi podatki...ime in priimek in koliko oseb. Potem pa v hotelu potrdite do 20:00 ure v soboto, da boste sobo vzel!

Futra jutr na žurki ne bo, ker se nam ne da s tem zajebavat. Tko da najejte se doma ali med potjo:)Bo pa tolk več pijače da si boste lahko mirno napolnili trebušček z opojnimi alkoholnimi pijačami.

FUK FUK

Se vidmo

od 10 ležišč so 3 že rezervirana! Načeloma še 7 kom - obstaja pa možnost, da če pravčas dobim informacije da se dogovorimo še za dodatne sobe....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Spoštovani kolegi Firestarters MC Slovenia :) ,

ni kaj - vsaka čast! - spremljam/o vašo pot in z velikim občudovanjem lahko rečem, da sem vesela, da smo lahko z vami praznovali to veliko prelomnico :worship: B) ... hvala za izjemen večer in le tako - srečno in uspešno - še naprej!!! :yes: :yes: :yea1: :OK: B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Spoštovani kolegi Firestarters MC Slovenia :) ,

ni kaj - vsaka čast! - spremljam/o vašo pot in z velikim občudovanjem lahko rečem, da sem vesela, da smo lahko z vami praznovali to veliko prelomnico :worship: B) ... hvala za izjemen večer in le tako - srečno in uspešno - še naprej!!! :yes: :yes: :yea1: :OK: B)

Hvala Perla... Nadvse lepo, da ste se oglasili, ne glede na moje stanje, sem se z zadovoljstvom ene 10x za minuto vsedel, preden je kdo prisel.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kateri žur? :hmm: :D

Ja sej!!!! Si se ga spet prklopu k zmešan!!!! :slap: :lol1: Potem ti je pa spet dogajal!!! :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A si se ti spet izgubil? :grrr

Čist fajn žur je bil. :D

Na katerem pa si ti bla ?

A je bla tud matineja ?

.) :D

No ker sva najprej v Brezicah :blink: iskala žur sem malo zamudil.

:whistle:

Ampak, dobrodoslica :grim :

stopim na hodnik in tam stoji naga bejba in se s folkom pogovarja.

Takrat sem bil ziher: našel :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja sej!!!! Si se ga spet prklopu k zmešan!!!! :slap: :lol1: Potem ti je pa spet dogajal!!! :yea1:

:o Šokiran sem.

da sem se priklopu, mi je rekla. :doze: :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pri Firestarters-ih ne more biti slabo ! :OK:

naredil lep uvod z vožnjo do KK in nazaj !

ps

1:1 :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!