Skoči na vsebino

Odstranitev nalepke-težava


Fos

Priporočene objave

najboljše sredstvo za odstranjevanje lepila je POLIRNA KREMA.. mantral sem se z fenom, alkoholi, stelexom in nevem s čem še pa

je vedno ostalo nekaj lepila gor.. pol pa vzamem samo malo polirne kreme in v parih zamahih s krpo ni bilo nobene sledi več..

preizkušeno na kovini in plastiki (lakirani)

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

najboljše sredstvo za odstranjevanje lepila je POLIRNA KREMA.. mantral sem se z fenom, alkoholi, stelexom in nevem s čem še pa

je vedno ostalo nekaj lepila gor.. pol pa vzamem samo malo polirne kreme in v parih zamahih s krpo ni bilo nobene sledi več..

preizkušeno na kovini in plastiki (lakirani)

Lp

Tocno tako,polirna pasta za avtolak,odstrani lepilo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep pozdrav sam sem mal študiral da bi na mojo mašinco spredaj na maski dal neko čist preprosto nalepko, ki bi jo dal delat po meri. Zdej me pa zanima a se dajo naredit tut nalepke ki se dajo kasneje (ko bom prodal motor) kako lažje odstraniti, da si ne bom potem lasi pulil ko nebo šlo dol :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

http://www.at-team.s...razmastilo.aspx

jest za tovrstne probleme uporabljam tole KENT -ACRYSOL...super spuca lepilo...

Sigurno 100% drži res spuca lepilo in ne razžre nikršne barve ( že večkrat testirano, kdor ne verjame lahko pride in demonstriram na mojem plehu)

Problem je lahko edino kakšna slabša plastika, da jo Acrysol lahko stopi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!