Skoči na vsebino

Moto boom 2006


_đuro_

Priporočene objave

se vidimo next year :wub: :wub: :yea1: !

Jaz ne vem niti kako bom do jutri zdržal ko jo bom ponovno videl :004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če je že blo govora se opravičujem

ampak tile dve ms hostesi, sta registrirani na forumi :hmm: tak samo informativno me zanijmle :P

post-1362-1144860369_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še dobro da takih ''strojev'' ne srečujemo na cesti, sploh v takšni opremi ko so na tej sliki pa na kakem sportaku (no sej na kaj druga tud zlo pašejo ampak jaz pač za sebe gledam), bi blo pomoje kr nevarna zadeva, ko ti ''poblenda'' taka turbo barby :P :P :P :naughty: :naughty: :naughty:

Ps: Kako pa je tadrugi ime???? Sej mogoče kje piše pa nisem zasledil :P

Popravljeno . Popravil Zx_R
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bil danes na sejmu, je bilo kr nekaj zanimivega za pogledat.

Predvsem se je pa dalo oci spociti na lepih hostesah :OK:

Skoda edino, da je MS nalepk zmanjkalo, pa glih za na nov motor jo rabim :cry: . .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Šarika :whistle:

Ventil kera je pa pol Žaneta??? :naughty: :naughty:

Milomater!!!! :OK: :OK:

Grrrrrrrrrrr :wub: :wub:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ti je pa roka fejst "letela" :grim :kva2: :naughty: :slap:

Je ja ko sm sliku tisto na na fazer-ki(rjavolasko) k je tok luštna,me prou zanima kako ji je ime pa kok je stara. :)

Še enkrat dejte plz slikat(stant TSC Laba) pa kej povedat o njej :D :D :D :D :D :D :wub: :wub:

Popravljeno . Popravil Mopedist
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

IPB Slika

IPB Slika

IPB Slika

IPB Slika

IPB Slika

to mam vse od labe...drugače posnetih okoli 600 slik 3/4 od tega hostese :D

ps. slike so pomanjšane da gredo lepo na forum, če hočete viditi celo zbrišite tisto -med končnico

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hostese so bile za slinit se :wub:

Bilo pa je danes tudi zanimivo, ko je en gospod prižgal tistga rumenga ducatija in pol navijal gas, kaj je to bobnelo in se kadilo ke po tisti dvorani :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:OK: Boštjan kje si jih najdu :P

matr jaz pa jih nism vidu v živo :cry:

zgleda da sta bile ravno na kosilu :slap:

:)

Včasih jim moramo dati tudi kakšno pavzo...so res pridne in bodo z nami tudi na Grobniku 27ega.

Bomo pa za tiste, ki so se jim "roke tresle" objavili tudi nekaj naših fotografij v dobri ločljivosti. Morda jih predamo kar g. Noisu za objavo v galeriji, kdo ve...

Sicer pa hvala vsem za obisk, prijetna kramljanja in vzpodbudne besede.

Boštjan

Moto center Laba

IPB Slika

IPB Slika

(večje slike: brez "small" v imenu)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:)

Včasih jim moramo dati tudi kakšno pavzo...so res pridne in bodo z nami tudi na Grobniku 27ega.

Bomo pa za tiste, ki so se jim "roke tresle" objavili tudi nekaj naših fotografij v dobri ločljivosti. Morda jih predamo kar g. Noisu za objavo v galeriji, kdo ve...

Sicer pa hvala vsem za obisk, prijetna kramljanja in vzpodbudne besede.

Boštjan

Moto center Laba

IPB Slika

IPB Slika

(večje slike: brez "small" v imenu)

vsa čast Boštjan :worship: :worship: :worship: :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes sem v celju zgledal takole :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes sem v celju zgledal takole :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek:

Valjda, dobri motorji, ne?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moj komentar glede hostes pri motoristih je ta, da tam delajo tiste, ki pri avtomobilih niso dobile službe, ker....

Neprimerno boljše so "avtomobilistične".

Glede moto booma pa: občudujem vsakega, ki se v Slo ukvarja (živi od) z motorizmom. Čestitke za pogum. Se pa vidi kdo ima denar saj izstopata BMW in Aprilia. vsa čast torej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moj komentar glede hostes pri motoristih je ta, da tam delajo tiste, ki pri avtomobilih niso dobile službe, ker.... Neprimerno boljše so "avtomobilistične".

Zanimivo... ravno tiste, ki na motosvetovem razstavnem prostoru niso dobile službe, so delale na avtomobilističnih potem...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanimivo... ravno tiste, ki na motosvetovem razstavnem prostoru niso dobile službe, so delale na avtomobilističnih potem...

Noise .. to si ful dobro povedal ... poznam eno ko je hotela delat na moto štantu .. pa zdaj na koncu revije tala okoli :D

KTM štant z Igorjem Dolancem ima ta boljšo pozicijo ... nad vse je gledal z vrha B)

Noise .. btw: kaj zdaj ti furaš?

Lp Sven

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moj komentar glede hostes pri motoristih je ta, da tam delajo tiste, ki pri avtomobilih niso dobile službe, ker....

Neprimerno boljše so "avtomobilistične".

Meni so ble in ene in druge super, čeprav so pa oboje nula proti hostesam na kakem kmetijskem sejmu.

Gledat hosteso, kak se zvija v minici in modrcu po kombajnu al pa vinkoviču, to je tisto ta pravo, skoraj orgazmično.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

veste kaj, vse une hostese na avtih so zadelane kot da je minus 10 notri! okej že res da je scena mau bolj fensi ampak vseeno... in tričetrt jih je prav čudnih, držijo se kot ene limone....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

barbera, najboljš, da še tisti dve cunjici dol vržeš

številčnost objektivov in sline zajamčena ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ves kaj, rada bi tebe vida kako napol nag okol skaces medtem kot ti folk ne da miru! slina pa itak teče v potokih že cel teden!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!