Skoči na vsebino

Moto boom 2006


_đuro_

Priporočene objave

čudno meni pa so bile najboljše pri zupinu .) , motosvetu in neimenovana črnolaska z aduti :whistle: pri korejcu al kitajcu (pod KTM :devil: ) - a ma kdo kako njeno sliko?

PS: alkoholiki motosvetovi, preden sem uspel na MS štant prit v soboto je že pira zmanjkalo :( :angry2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PS: alkoholiki motosvetovi, preden sem uspel na MS štant prit v soboto je že pira zmanjkalo :( :angry2:

Kdor prej pride...................

..............prej pije :whistle: :beer1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...alkoholiki motosvetovi, preden sem uspel na MS štant prit v soboto je že pira zmanjkalo :( :angry2:

Po moje so skrili pir takoj, ko so dobili informacijo, da si pri vhodu. :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tole je pa komplet :topic: , še mal pa bo treba spremenit naslov v motoboom hostese, dejte mal napisat kaj tehničnega se da vidit na sejmu, (novosti, zanimivosti,...) :hmm: , joke

sicer pa ms-žrebci rabimo še telefonske od barbi pa žane :P , pol se bomo pa že dogovoril, za drinko :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

čudno meni pa so bile najboljše pri zupinu .) , motosvetu in neimenovana črnolaska z aduti :whistle: pri korejcu al kitajcu (pod KTM :devil: ) - a ma kdo kako njeno sliko?

PS: alkoholiki motosvetovi, preden sem uspel na MS štant prit v soboto je že pira zmanjkalo :( :angry2:

:kva2:

dobiš pir naslednič ko pridem domov... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sicer pa ms-žrebci rabimo še telefonske od barbi pa žane :P , pol se bomo pa že dogovoril, za drinko :rolleyes:

Ceso kaj ti bi drirkal z njimi???? O ne preveč rizkantno vsaj za nas, jaz bi jo raje mel na poziciji za sabo :OK: :OK:

Uh kolk bi pa bremze trpele :P :P :P

Drugače pa so bile vse hostese :OK: , resda si nekatere mogoče to predstavljajo kot ''tekmovanje'' katera je bolj sexy in lepa ampak naše (Motosvetove) vsekakor niso med takimi!!! :grrr :grrr :grrr

So se mi zdele zlo prijazne in komunikativne in...se ve kaj :wub:

Bi blo pa fino če bi ostale ne tem forumu tudi po sejmu in se tudi vključile v kakšno debato. :yea1: :yea1:

Kaj pravite na ta predlog???

Popravljeno . Popravil Zx_R
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ves kaj, rada bi tebe vida kako napol nag okol skaces medtem kot ti folk ne da miru! slina pa itak teče v potokih že cel teden!

bejbi, sam da dogaja :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No pa imamo promotorja za drugo leto!!!!!!! :slap: :slap:

Barby adijo si! :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :grrr :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No pa imamo promotorja za drugo leto!!!!!!! :slap: :slap:

ko bi ti vedel, kaj govoriš :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A se zapira ?? Ja super je blo, baje da tut motorji, sam jest sem sam punce gledal . Bom čez dve leti bolj motorje :naughty:

Ej Noise, gdaj pa komisija za izbor najboljše fotke objavi rezultate :kva2:

P.S.

Huda slikca

Ktera pa je na moji slikci Barbi al Žana ??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Noise, dej človeku MS-majco,

po kolenih se je plazil .) , salte je delal (nazaj) :wacko: , skozi kanalizacijo je plaval :xx: , samo za to, da bi naredil takšno veličastno sliko :photo: , kot jo je :grim

..na koncu, ga je pa še u križu štihnlo, tak da je že cel tedn čist trd :krneki: , pša sploh ne more na motor :cry:

Če to ni vredno majce :?

bmwslo :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še dobro da takih ''strojev'' ne srečujemo na cesti, sploh v takšni opremi ko so na tej sliki pa na kakem sportaku (no sej na kaj druga tud zlo pašejo ampak jaz pač za sebe gledam), bi blo pomoje kr nevarna zadeva, ko ti ''poblenda'' taka turbo barby :P :P :P :naughty: :naughty: :naughty:

Ps: Kako pa je tadrugi ime???? Sej mogoče kje piše pa nisem zasledil :P

pol bos pa vidu oglas "prodam motoristicne mrezaste fukzokne Dainese Carbon Racing Series, cifra ta pa ta"... :devil:

KTM štant z Igorjem Dolancem ima ta boljšo pozicijo ... nad vse je gledal z vrha B)

Kje bil ata Ike? nisn vidu, pa sn gledu KTMe - dvakrat... :(

sm pa minimotota vozu... ...na koleno... ...brez scitnikov... ...naluknu kavbojke pa olupu levo koleno... ...ampak se je splacal, majke mi! :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se opravicujem zgornjo objavo sem zas.....

upam da bom vsaj zdaj nardil kot je treba..

post-3308-1144951647_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zmagovalec izven konkurence: bmwslo.

Piši mi PM, da ti pošljemo majico po pošti, pa obesek za ključe, faracajg in še VIP kuli. Seveda, motosvet goodies!

Odpiram pa še en natečaj, in sicer za najboljšo fotko, kjer sta obe motosvetovi hostesi skupaj. Ajde, da vas vidimo. Nagrada: enaka kot zgoraj - majica, obesek za ključe, kuli in faracajg! Tja nekje do ponedeljka imate čas :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se opravicujem zgornjo objavo sem zas.....

upam da bom vsaj zdaj nardil kot je treba..

a plakat v ozadju te fotke je pisal kupiš eno.. voziš tri :D

street-legal, ilegal+mmmmmmmm :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zmagovalec izven konkurence: bmwslo.

Piši mi PM, da ti pošljemo majico po pošti, pa obesek za ključe, faracajg in še VIP kuli. Seveda, motosvet goodies!

:worship:

Zahvaljujem se vsem, ki so mi nesebično pomagali pri moji bleščeči karieri amaterskega :photo: , prijateljem in znancem, ki so glasovali zame , posebej pa Zdrawcu za ganljiv prispevek nekaj postov više.

Hkrati se opravičujem vsem, ki jih na tem mestu nisem poimensko omenil pa bi jih moral.

(solze v očeh)

:worship:

:yea1: BMWSLO ma vas rad ! :yea1:
Popravljeno . Popravil bmwslo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A se zapira ?? Ja super je blo, baje da tut motorji, sam jest sem sam punce gledal . Bom čez dve leti bolj motorje :naughty:

Ej Noise, gdaj pa komisija za izbor najboljše fotke objavi rezultate :kva2:

P.S.

Huda slikca

Ktera pa je na moji slikci Barbi al Žana ??

na tvoji slikci je Žana, zdej pa ne bo težko ugotovit katera je Barbi .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še moja z obema. Pa ni za konkurenco, ker se mi je Noise malo umešal.

Samo za lušne punce mal pogledat. :yea1:

[attachmentid=67599]

post-5391-1144997548_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po moje so skrili pir takoj, ko so dobili informacijo, da si pri vhodu. :grim

Napača.......pojavila sva se midva z Volkom......pol se pa ve, da je zmankal :OK: :OK: :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Napača.......pojavila sva se midva z Volkom......pol se pa ve, da je zmankal :OK: :OK: :OK: :OK:

Moram priznat, da ko si ti :worship: pršo so hostese tud pivo v pločevinkah prinesle, prej sem si moral iz onih plastik dolivat da je blo za pozirek.

Nekaj pa mora bit, verjeten jo to notranja lepota, pri teb. :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!