Skoči na vsebino

Moto boom 2006


_đuro_

Priporočene objave

Jesus Pervy pa kje si kupu ta blago telečji pogled :eek: :P

draga vale, tak pogled ti pričara kombinacija petkove noči, posledično pomanjkanje spanja in kako pivo po poti v CE, za konec pa blesk zloščene pločevine in odsev deklotejev v le-njej. ko pa naletiš na dve brhki someščanki se ti od sreče in ponosa more orositi oko. :ninja:

Pirrules: Kje za vraga vidiš ti kako vodo? 15 min že bulim v sliko pa je še vedno ne najdem :eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene samo zanima ali sem jaz cuden ali na moto boomu nisem videl kawasaki stanta?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene samo zanima ali sem jaz cuden ali na moto boomu nisem videl kawasaki stanta?

Ga ni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes bil tam, malo je ponagajalo vreme, drgugače pa hostese 1A, motorji tud, pa Stanovnika sem vidu tam pri BMW štantu. Če bo drugo leto spet, grem ponovno!

LP!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsi ste v soboto in nedeljo vabljeni na MV Agusta, Husqvarna in Cagiva štant, kjer bom tistim, ki me pocukajo za rokav poskušala priskrbet kak dodaten plakat, nalepke, avtogram Husqvarninih dirkačev... ;)

Bomo vidli kaj bo za potalat :OK:

Bil v nedeljo pri Teyi. Punca je 1a :OK:

Čao Teya :004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Malo prazen štant ampak hostesa je bila pa huudddaa. :kva2: :OK:

lp

rudi

ksna slika od "stanta"? .) :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bil na sejmu v nedeljo. Ljudi je bilo ogromno prevzaprav preveč ker smo skoraj hodili drug po drugem tako da si normalno razstavljenih motociklov nisti nisi mogel u miru pogledat. Motocikle so stisnili v premajhno halo in v prihodnje si vsekakor zasluži več razstavnega prostora še najraje pa kar poseben sejemski dogodek. Je pa imel recimo ktm na 20 kvadratnih metrih razstavljenih 15 motociklov. Obiskal motosvetov štant in končno dobil nalepko ki gre verjetno še ta teden če bo lepo vreme na novga skuterja. Pa upam da bom še kdaj koga spoznal pa čeprav sem "le" skuterist. Hvala za nalepko in LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Muhuhahahaha... Barbara in Žana vas pričakujeta na razstavnem prostoru... :devil:

Tisti, ki pa jutri naredi najboljšo fotko z motosvetovimi hostesami in jo prilepi v forum, dobi motosvetov T-shirt !

In kdo je srečnež? Kaj pa, če bi bli kr vsi, ki smo prilimali taprave fotke? :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes sem si ogledal sejem, dobre so motosvetove punce pa vsi motori samo sem pa pogrešal kawasaki :( :OK: :OK: :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko sem klecal in gledal enemu pod oklep, me je ena puncka vprasala:" Ti je vsec?"

:glare:

"NE...

.... vsec so mi z dvema cilindoma."

In sem videl razocaranje v njenih modrih oceh....

:kva2:

Pa s takim veseljem mi je hotela dati.....

:headbang: :headbang: :headbang:

Zgleda bo treba rafinirati taktiko...paziti na jezik...Ne blekniti prvo stvar, ki ti pride na misel.....taksnih deklic pa res ne gre kar tako razocarati ....Naslednja zrtev....v njenih rjavih oceh sem videl zanimanje....potem sem jo ocaral z nekaj stavki.... in mi je dala....

:OK:

Postajam boljsi..... hehe....naslednji sem se prav lepo smehljal... in sem ze od dalec videl, da ji kolena klecajo...

HAHA....

KDO JE CAR..

..mi je hotela dati, se preden sem prisel do nje....Cista fantazija.....

In tako sem izboljseval svoj nastop.....Ce bi ostal se kaksen dan, bi dobil marsikaj....

:D

Hehe.... motoboom....naslenje leto bom prisel pripravljen...

:blush:

Bom treniral na Hondinem simulatorju....

:devil:

Sem kar videl, kako so se eni zmehcala kolena, ko je videla mojo tehniko voznje....

:P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fotograf-MaraudeR

:OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :OK:

[attachmentid=67457]

[attachmentid=67458]

:yea1: :yea1: :yea1: :yea1:

post-5996-1144820768_thumb.jpg

post-5996-1144820777_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :OK:

[attachmentid=67457]

[attachmentid=67458]

:yea1: :yea1: :yea1: :yea1:

..vidm da si Katjo doma pustu,... ti baraba ti :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zakaj se mi zdi, da imamo vsi bolj ali manj iste slike na fotoaparatih?! :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdej sam še kdo reče, da je bil motoboom čisti adrenalin, pa se poserjem od smeha :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Symru

zdej sam še kdo reče, da je bil motoboom čisti adrenalin, pa se poserjem

MotoBoom je čisti Adrenalin! :kva2:

:eek:

Popravljeno . Popravil Zdrawc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa če bi šel v četrtek v Celje a mislite da bo še kaj za vidit :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!