Skoči na vsebino

Moto boom 2006


_đuro_

Priporočene objave

Halo fantje in dekleta, oglasam se prvic direkt iz MS štanta, ravno smo začeli z garanjem. :) Upam, da ste se tisti ki ste nas prišli pogledat meli fajn, midve z Žaneto sva že malo utrujeni ampak še kak dan bova zdržali. tisti, ki pa niste prišli imate pa še dva dni časa, tko da navalite! :)

vsem želim lep dan, bodite v cvetju!!! .)

Lp, Barbara

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:naughty:

Lepo pozdrawljena B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Halo fantje in dekleta, oglasam se prvic direkt iz MS štanta, ravno smo začeli z garanjem. :) Upam, da ste se tisti ki ste nas prišli pogledat meli fajn, midve z Žaneto sva že malo utrujeni ampak še kak dan bova zdržali. tisti, ki pa niste prišli imate pa še dva dni časa, tko da navalite! :)

vsem želim lep dan, bodite v cvetju!!! .)

Lp, Barbara

ej daj povej, kak se kaj folk obnaša? So vsi (okej, razen Pervyja, seveda) bli spodobni, pa nič za rit šlatali pa to?

Ker če so bli, pridem malo procent znižat, da ne bo preveč kičasto vse skup izpadlo. :devil: :D :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej daj povej, kak se kaj folk obnaša? So vsi (okej, razen Pervyja, seveda) bli spodobni, pa nič za rit šlatali pa to?

Otipavanja je dovolj... ampak se obiskovalci med sabo... :D

TOPLOSVET... :lol1:

post-9293-1144828902_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Otipavanja je dovolj... ampak se obiskovalci med sabo... :D

TOPLOSVET... :lol1:

:lol1: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

LMAO, mal nesrečno je tole izpadlo. drugač pa niti ni nekih perverzij sam komentarji pa letijo vse naokrog. mularija je najbolj pogumno. dons sem enga kekca skor okrog kepe. sej folk niti ne upa k so skoz naši zraven in budno pazijo na naju (o takih šefih loh sam sanjaš!!!!!)

lp, Barbara

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Otipavanja je dovolj... ampak se obiskovalci med sabo... :D

TOPLOSVET... :lol1:

Če sva se pa grebla kdo jo bo prijel :whistle: :whistle: :whistle:

Ti pa takoj neki toplisvet pa to :grrr :grrr :grrr

[attachmentid=67489]

post-5996-1144832835_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil Godfather
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če sva se pa grebla kdo jo bo prijel :whistle: :whistle: :whistle:

Ti pa takoj neki toplisvet pa to :grrr :grrr :grrr

[attachmentid=67489]

mene bi žena za dosti manj že ubila

:?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene bi žena za dosti manj že ubila

:?

Ma ta punca mi je rešila življenje ker sem se spotaknu ona pa me je prijela O:-) :whistle:

Popravljeno . Popravil Godfather
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

LMAO, mal nesrečno je tole izpadlo. drugač pa niti ni nekih perverzij sam komentarji pa letijo vse naokrog. mularija je najbolj pogumno. dons sem enga kekca skor okrog kepe. sej folk niti ne upa k so skoz naši zraven in budno pazijo na naju (o takih šefih loh sam sanjaš!!!!!)

lp, Barbara

Šefi imajo "hidden agenda"... .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz pa kaj drugo z eno izmed teh dveh punc že 6 let :whistle:

sem že zvedel katero :whistle:

L dons sem enga kekca kekca skor okrog kepe.

lp, Barbara

Bogi kekec, pa tko se je veselil prihoda zdaj je pa okrog kepe dobil -skoraj

...pridem...

noise:

kako si lahko privoščiš :? da ni več nalepk-forumaši norijo :nono: .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem že zvedel katero :whistle:

Včasih je kar zajebano, ko veš, da si tam vsak dan slini 1000 lepotcev :blink: , razni "pomembneži" jih vabijo na večerje (seveda imajo v mislih isključno O:-) pogovore o sejmu in poslu ),...

Jaz pa včasih ne vem a naj :devil: ali :slap: ali :blink: ali :hmm: ali :worship: si mislim o teh ljudeh.

:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

adriano celentano je v enem filmu imel dobro zamisel (igra cloveka, katerega so opice vzgojile, ornella muti je partnerka):

podoben primer, ko znastvenico muti vsi "pomembnezi" vabijo na vse mogoce........ se adriano pristuli zraven, jo objame, pogleda globoooooooooko v oci rivala in se igrajoc z mutijinim oprsjem izjavi:

"moja igraca. hoces svojo......... najdi drugje!"

probaj, mogoce ti rata. :devil: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Spomnim se filma,... bom probal :lol: . Se bom kar v modrc skril in ko bo kdo spet kaj probal se bom prikazal :nono: .

Hecam se. Ne moti me to, saj zato so tam.

Na splošno pa me moti (vedno me je-in vedno me bo motilo pri vseh, tudi če ne gre za mojo bejbo), da razni "pomembneži" (ker verjetno drugače ne znajo :blink: ) nonstop ponujajo bejbam "krneki" (pijače, kosila, poznanstva,... ), čeprav jim ta reče, da ima fanta, na ta način, da ti najdejo stanovanje, službo, bla, bla, bla...

Dobro vemo, da ti danes noben nič več ne da zastonj. In katera punca misli, da jo bo nek pomembnež peljal kar tako na večerjo, ker je dober človek O:-) in ji želi predstaviti projekt sejma,ali česa drugega je nakladanje in je ta punca ali butasta ali naivna ali ne vem kaj.

V kapitalizmu ni nič zastonj: DAŠ-DAM (nažalost).

Sicer pa je off topic in bom kar zaključil z mojim javljanjem, vi pa kar dalje debatirajte predvsem o avtih/motorjih, tako kot ste do zdaj :D :D

LP

Popravljeno . Popravil Marjan1980
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Predlog za Celjski sejem. Organizirajte sejem hostes. Pridem(o) zagotovo. :whistle:

s sejemskim 20% popustom - kar je pa tudi nekaj....... :OK:

:devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včasih je kar zajebano, ko veš, da si tam vsak dan slini 1000 lepotcev :blink: , razni "pomembneži" jih vabijo na večerje (seveda imajo v mislih isključno O:-) pogovore o sejmu in poslu ),...

Popolnoma te razumem. Meni tudi nonstop neke "potrebnice" težijo, pa me vabijo sem pa tja, pa dobivam raznorazne namige pa tak, pol pa ne vem kaj mi je storiti :? .

Ful se počutim izkoriščanega, ker vem da si želijo samo moje telo, jaz pa res nisem taki :( !

Ja ja, težko je življenje nas lepih :grim .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

VI gledate slike, jaz pa gledam LIVE :devil:

Jaz tudi :OK:

samo kako bom spal nocoj pa ne vem :hmm:

jebeš motorje k je blo pa kj druzga blj fletn gledat :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja razen mene :naughty:

Kaj zdaj? A samo ti imaš trdega, ostali pa mlahavega :kva2: :lol1:

P.S. Sploh ne namigujem na Pervy-ev jeans nad razkorakom.

:yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Barbara je pa res full prijazna punca upam da je tako tudi drugače, vse kar sem jo vprašal mi je zveseljem razložila, no pa tud za nalepko ni bil problem, je že nalimana na svojem mestu!!!!

More met človek kr živce da tako prijazno komunicira cel dan z folkom ki pa ga ni ravno malo.

Samo tak naperj punce, se vidimo next year :wub: :wub: :yea1: !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!