Skoči na vsebino

Drzanje sopotnika


cyc

Priporočene objave

larifari...jest sem se na fazerju med zaviranjem lahko mirno drzala za rezervoar če voznik ni bil dvometras

Ja kaj ma pa veze dvometraš,ti se ziher ,čez njega držiš :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Preden se stepete, kam se kdo drži, kaj lahko objame in kam se naslanja, naj povem, da se večinoma vozim sam in navadno z obema rokama držim balanco! B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

larifari...jest sem se na fazerju med zaviranjem lahko mirno drzala za rezervoar če voznik ni bil dvometras in ni mel 140 kil :angry:

poleg tega se bi nabavarcu tezje opirala na rezervoar ker je polozaj v oznika toliko bolj pokoncen in sopotnik naceloma ne doseze tako dalec.

to da je yamahin rezervoar spredaj ozek nima nobene veze...veze ma kok mas ti okol trebuha :naughty:

sej sej...marikatera ve kok mam jaz okol trebuha...sam žal ti tega ne boš nkol vedla :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja kaj ma pa veze dvometraš,ti se ziher ,čez njega držiš

ne vem :doze: ...ker pri zaviranju ..kot je ze nekdo pogruntal ...sopotnik pritiska na voznika....da ne govorimo o trkanju s čeladami in podobno....se pravi se najlaze fiksiras (kot sopotnik) ce se trdno drzis za motocikel...

sej sej...marikatera ve kok mam jaz okol trebuha...sam žal ti tega ne boš nkol vedla

slomio mi srce :cry: ...umirem :cry: ...groza... :cry:

a mis da mi je res zal??? :hmm:

Popravljeno . Popravil tejka
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej sej...marikatera ve kok mam jaz okol trebuha

LOL!!!, kako se je med vrsticami pohvalil, pa še izbirčen je zraven.

@tejka: ti si vendar (in vedno boš) SAMO tejka (al kako ti je enkrat zabrusil) ;(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej sej...marikatera ve kok mam jaz okol trebuha...sam žal ti tega ne boš nkol vedla

slomio mi srce :cry: ...umirem :cry: ...groza... :cry:

a mis da mi je res zal??? :hmm:

Tebi verjetno ni, njemu pa... :rolleyes:

Sicer se pa celo okrog mene in mojega korpulentnega trebuha dekleta lahko držijo za Fazerjev tank. :)

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Damn, že druga tema v kateri je Tejka against whole (moto)World :huh:

Pa tudi meni se ne zdi preveč dobro, da je sopotnik odvisen samo od sreče a bo pri zaviranju z roko dovolj dobro zadel rezervoar.

Saj, če se vozi sam, ni panike. Pa še motor ima boljšo razporeditev teže.

Ampak... ne vem. Tako ali tako se ne maram vozit zadaj :P .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne vem :doze: ...ker pri zaviranju ..kot je ze nekdo pogruntal ...sopotnik pritiska na voznika....da ne govorimo o trkanju s čeladami in podobno....se pravi se najlaze fiksiras (kot sopotnik) ce se trdno drzis za motocikel...

slomio mi srce :cry: ...umirem :cry: ...groza... :cry:

a mis da mi je res zal??? :hmm:

sam v info.tejka ne samo meni ze marsikateremu drugemu si dvignila pritisk s svojim pametnjičenjem..žal res nimam nobene ampak res nobene želje da te kjdajkoli sploh srečam v živo kwa da bi te šele pozdravljal na cesti :kva2: :fight2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tejka takoj nehi baronu pamet solit

pa a ne vidiš, da te ne mara ? :D

okol vožnje na zadnjem sedežu na fazerki: FZS1000 ma lepo stranske ročke za držat, FZS600 pa sam uno zadaj. Mal bolj okrogli sopotniki/sopotnice (kot sem jaz) jo težje dosežejo, ker je premal placa ... ergo, ročke ob straneh so super. Suhljate punce pa lahko tudi tiste zadaj dobro dosegajo.

tisti, ki se prevažajo s fzs600 zadaj, se radi primejo za rezervoar, saj zgolj ročaj zadaj pogosto ponuja premalo opore. Pri maksimaklem pospeševanju in nepozornosti pa lahko sopotnik, če ni nekoliko fiksiran tudi spredaj, morda izgubi ravnotežje in se prekucne z motorja.

v praksi pa - fzs1000 za sopotnike zakon :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

slomio mi srce :cry: ...umirem :cry: ...groza... :cry:

a mis da mi je res zal??? :hmm:

Tebi verjetno ni, njemu pa... :rolleyes:

Sicer se pa celo okrog mene in mojega korpulentnega trebuha dekleta lahko držijo za Fazerjev tank. :)

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

čudn da ste tko pametn..bl pa k japončki ..zakwa pa ne našraufate poj ročajev na kestel k je pa tko idealen za držanje :lol1:

k bi v primeru nesreče/naleta raztgal vozniku jajca/jajčnike, eto zakaj ...

niso sam japončki pametni, tut lenarčani nekaj znamo :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...na yamahc je v sprednjem delu dokaj ozek........ :kva2:

Na fzs600 je kestel v sprednjem delu ozek? Mislim, da to sploh ne drzi.

lp :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gorila poste mal viši preberi,tip je dal svoj pritljažnik in nima ročk,zato ta kreg :BUA:

Tejka ,ti pa, če bi se mal manj v teme vtikavala ,bi blo pa tut uredu,sam maš podporo od višjih,zato pa člebetaš vse povprek :BUA:

Popravljeno . Popravil curi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še ena pripomba na držanje za kestl.

A je že kdo pomislu oz. opazu pa de od rokavic vse na kestlnu pozna - poj maš pa skos flekast rezervar. Res ni bolšga.

Še bolš pa je, če vozš punco k ma prstan pa je brez rokavic. Poj pa :wacko: :wacko: :cry: :cry:

Zato se pa vozm sam. Bl udobn je pa še bl gre. :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še ena pripomba na držanje za kestl.

A je že kdo pomislu oz. opazu pa de od rokavic vse na kestlnu pozna - poj maš pa skos flekast rezervar. Res ni bolšga.

Ojej, zaradi teh flekov se potem motor ful slabse vozi, pa se za ene 20 manj leti. :hmm:

Folk, pa kaj tolk komplicirate????!!!!!!!!!!!!!! :blink: <_<

lp

Popravljeno . Popravil eliminator
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

čudn da ste tko pametn..bl pa k japončki ..zakwa pa ne našraufate poj ročajev na kestel k je pa tko idealen za držanje :lol1:

Moje sopotnice se bodo z rokami okoli mene (oz. mojega trebuha) naslonile na tank. Ali pa ne bodo moje sopotnice. Isto velja za sopotnike, čeprav teh ne prevažam prav rad. :lol1:

Če pa se tvoje sopotnice držijo za kaj drugega, je pa to čisto tvoja stvar - in v primeru, da boš kakšno pri pospeševanju izgubil, tudi tvoj problem.

lp, D.

PS: Videl sem (menda na IMOT-u), da nekdo izdeluje ročke, ki se dajo enostavno in hitro namestiti na tank in prav tako tudi sneti (za solo vožnje). Torej le ni tako neumna ideja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tejka ,ti pa, če bi se mal manj v teme vtikavala ,bi blo pa tut uredu,sam maš podporo od višjih,zato pa člebetaš vse povprek

a ma nemoj?

a pa ne da si ti tisti, ki ni vedu da lahko dekletaq pobirajo motocikle in sem ti jest mogla pokazat???? :hmm:

a bi ti lahko mogoce se pokazala kako se lahko sovoznik pelje na motociklu brez da bi se drzal za voznika????

poleg tega........vsak posameznik sam ugotovi kak nacin drzanja njemu najbolj ustreza...vprasanje je le, ce to ustreza tudi vozniku....

če imas dobrega sopotnika ne ves da na motociklu nisi sam........

za malce sportnejso voznjo je po mojih oz. nasih izkusnjah (vsi ki so me kdaj peljali ali pa sem jaz njih) najugodneje ce se sopotnik z eno roko opira na rezervoar in tako razbremeni voznika med zaviranjem, z drugo, stegnjeno roko pa se drzi za zadnjo ročko...ce moped nima zarnje ročke pride prav tudi nosilec za kovcek (ce ni kovcka...) in s tem deloma razbremenil roko na tanku med zaviranjem in med pospeševanjem pazil da ga ne odpihne nazaj .....vsekakor naj bi se sopotnik drzal v osi motocikla....to je nasa izkusnja okoli drzanja ....

vase dekline se lahko drzijo kjerkoli..kakorkoli se bo vam zdelo sprejemljivo in dokler se bo njim dalo.....

zakwa pa ne našraufate poj ročajev na kestel k je pa tko idealen za držanje

ne za drzanje ampak za oporo......ne poznas razlike?

sam v info.tejka ne samo meni ze marsikateremu drugemu si dvignila pritisk s svojim pametnjičenjem..žal res nimam nobene ampak res nobene želje da te kjdajkoli sploh srečam v živo kwa da bi te šele pozdravljal na cesti

in zdej si mi zopet zlomil srce..kar pod posteljo se bom zavlekla :cry:

:rolleyes: :rolleyes: motoristi so vcasih vsaj bli deci...zdej pa same babe :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vidiš ,tak post bi takoj napisala ,pa bi blo uredu,ne pa mal lajat ,pol ko pa te rasfukajo pa pametno napišeš :fight2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je že kdo pomislu oz. opazu pa de od rokavic vse na kestlnu pozna - poj maš pa skos flekast rezervar. Res ni bolšga.

Še bolš pa je, če vozš punco k ma prstan pa je brez rokavic.

Uf, pa gume se umažejo, ko se voziš :)

prstan brez rokavic zna pa bit kr zanimiv za kestl porisat ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PS: Videl sem (menda na IMOT-u), da nekdo izdeluje ročke, ki se dajo enostavno in hitro namestiti na tank in prav tako tudi sneti (za solo vožnje). Torej le ni tako neumna ideja.

To je to kr si ti mislu - pa še iz IMOT-a je. :OK:

post-4-1082056055.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a bi ti lahko mogoce se pokazala kako se lahko sovoznik pelje na motociklu brez da bi se drzal za voznika????

Jaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!

Pa ne samo njemu, še komu drugemu tudi :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

(sicer ne na fzs ampak... <_< <_< )

LP, El B.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kot veste se na fazerki skoraj vedno voziva dva in moja ni še nikoli za rezevarjem kot oporo posegla...ker ponavadi ima eno roko pri pospeševanju na ročici z drugo se pa mene oprijema :naughty: ....zdej da bi pa tako agresivno vozu da bi se bal da bi jo skipal dol oz. da bi jo moral gor privezat pa ne ker ni smisu z dvem gor tako se vozit...govorim za naju seveda....

vsak po svoje....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kot veste se na fazerki skoraj vedno voziva dva in moja ni še nikoli za rezevarjem kot oporo posegla...ker ponavadi ima eno roko pri pospeševanju na ročici z drugo se pa mene oprijema :naughty: ....zdej da bi pa tako agresivno vozu da bi se bal da bi jo skipal dol oz. da bi jo moral gor privezat pa ne ker ni smisu z dvem gor tako se vozit...govorim za naju seveda....

vsak po svoje....

baron dej kej pametnega napiš ne sam brat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kot veste se na fazerki skoraj vedno voziva dva in moja ni še nikoli za rezevarjem kot oporo posegla...ker ponavadi ima eno roko pri pospeševanju na ročici z drugo se pa mene oprijema :naughty: ....zdej da bi pa tako agresivno vozu da bi se bal da bi jo skipal dol oz. da bi jo moral gor privezat pa ne ker ni smisu z dvem gor tako se vozit...govorim za naju seveda....

vsak po svoje....

vidiš točno to sem tudi jaz napisal da kestel ni za to pa je nastala skor cela štala gor če bereš nazaj!sicer pa če bereš zadnji post ki ga je komentiral Curi boš točno vedel na kaj mislim.......ja kestel je za bencin ročke pa se ve zakaj so na motociklu :yea2: pa dost :fight2: okrog kestlna naj se vozi vsak in drži kakor mu je ljubše in varnejše :topic:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!