Skoči na vsebino

Bike Week Daytona


kopit

Priporočene objave

Kaj mislite o festivalu Bike Week Daytona 2006

mal je daleč :( ,

drugače bi mogoče šel dol :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sigurno bi bilo strašansko zanimivo. :eek: Ampak, da bi samo za to v Ameriko hodil, :hmm: bi blilo pa škoda d'narja.

Bil je pa p'rjatu in je rekel, da je je fejst zanimiva reč!

J'st mu čist' verjamem. :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gre 8 mojih prijateljev. :OK:

Sreckovici. .)

Ko pridejo nazaj vam bomo posredovali iz prve roke kako je bilo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

glih zadnjič sem zasledil nekje eno ponudbo...povratna letalska vozovnica za Miami za 59k sit iz Dunaja se mi zdi da je odhod :hmm: idealno za obisk Daytone :grim :grim bi blo zeloooo zanimivo it pogledat to v živo :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V soboto, 4.3.2006. se nas 7 frendov odpravlja v Daytono. Povratna letalska karta iz münchna do Miamija nas je prišla 82.000,00 SIT :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V soboto, 4.3.2006. se nas 7 frendov odpravlja v Daytono. Povratna letalska karta iz münchna do Miamija nas je prišla 82.000,00 SIT :D

aaaa, sem sli[al, da ste zamudili avion. :(

Tako, da odrinete en dan kasneje s doplacilom 40.000 sit za novo karto. :cry:

Zelim vam vec srece naprej. :OK: :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

kljub temu, da smo zamudili letalo in mogli doplačat 40.000,00 sit mi ni žal, da sem bil tam.

videl sem že dosti zborov po sloveniji in tujini, kaj pa se tam dogaja pa moraš samo doživeti

v kratkem pričakujte fotke, se že dogovarjam z motosvetovci za objavo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kljub temu, da smo zamudili letalo in mogli doplačat 40.000,00 sit mi ni žal, da sem bil tam.

videl sem že dosti zborov po sloveniji in tujini, kaj pa se tam dogaja pa moraš samo doživeti

v kratkem pričakujte fotke, se že dogovarjam z motosvetovci za objavo

Preden pride CD do nas pa lahko mimogrede vsaj kakšno fotko ali dve pripopaš v tole temo... Nekje do konec tedna pa seveda sledi še galerija... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Preden pride CD do nas pa lahko mimogrede vsaj kakšno fotko ali dve pripopaš v tole temo... Nekje do konec tedna pa seveda sledi še galerija... :)

Z VESELJEM

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Mene pa žena :devil: ni pustila, ker je ved'la, da bi pol kar tam ostal. :? :hmm:

Jst pa Jelenu, Brču in Dreamsu fouš k svina!!! :grim :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bil letos , menim, da bi vsak motorist enkrat tole Daytono moral doživet.

Za opisat z besedami je žal mal preveč.....

Skratka nekej posebnega!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 9 mesecev pozneje...

:wub: Razmišlam, razmišlam :hmm:

:grim Me vleče :OK:

:blush: Sam še kobilco plavat naučim, :naughty: pa plavutke kupim :whistle: pa na pot :P

(Martinsstrelpress)

:yea1:

Popravljeno . Popravil zverac
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

o bi šeu ja.sam tole ni za moj žep.....

Saj žep ne bo ničesar videl, glede na to, da je znotraj hlač. To je oči in dušo, ne za žep...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
  • 1 mesec pozneje...

Daytona ni najvecji ameriski zlet motoristov iz preprostega razloga, ker je prezgodaj (v letu).

Severnjaki ne gremo dol, ker je tukaj se premrzlo za na motor (in prenevarno), ja a da bi na prikolici motor dol vleku - ma ne se hecat!

Pravi zlet je vsakega Avgusta v mestecu Sturgis, South Dakota, kamor vsi pridemo (haha ni izgovora!), takrat nastejejo tudi miljon ljudi tam.

Poglejte prispevek v albumu.

LP!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

STURGIS

jaz bom sel cez 2 leti na rout 66 in bi rad povezal z STURGIS, kdo ima izkusne, kje se da prenocit ali je treba v sotor, je res, da se bolj splaca Harley tam kupit kot renta car :yea1: itd.

haval v naprej za odgovore in lep pozdrav

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

STURGIS

jaz bom sel cez 2 leti na rout 66 in bi rad povezal z STURGIS, kdo ima izkusne, kje se da prenocit ali je treba v sotor, je res, da se bolj splaca Harley tam kupit kot renta car :yea1: itd.

haval v naprej za odgovore in lep pozdrav

Do kakih 150 milj pred (in po) Sturgis-om so cene motelov (govora je kao o verigah Motel8 pa Motel6 ipd) se dokaj normalne, blizje kot si - bolj odirajo! To iz prve roke, lani sem nasel normalno prenocisce v mestecu Gillette, ki je ze v drzavi Wyoming in je kakih 100 milj zahodno od Sturgisa! Drugace pa so med samim rally-em cene v Sturgisu tudi po $300/noc za najbolj skromen motel. Prepricaj se na http://expedia.com

Ce se ne mislis vsak dan prevazat sem in tja, je tam sotor res najboljsa izbira.

A da bi Harleya tukaj kupoval? Ne vem, ce se to res izplaca... A ga ne bi bilo boljse najet za kaksna dva tedna?

Route 66 ne gre skozi Sturgis ampak poteka precej juzneje. V bistvu se zacne tu, v Chicagu in konca v Los Angelesu. Poglej si na http://www.historic66.com/

Lep Pozdrav!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No Bikerji! :hmm: :?

Chgo Tom & Daytona & Sturgis čakajo junake! :grim

A se bo kdo ojunačil, al boste sam' na morje šibal!!!?

Popravljeno . Popravil moto rider
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!