Skoči na vsebino

KWS


D_u_H_e_C

Priporočene objave

ammm ve kdo kaj o tem motorju?? ker prvič vidim to firmo. motor pa je nekam zanimivo narejen...

post-7340-1141316186_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

en nemec to dela po ameriški licenci enega tipa, ki ima preveč keša in vedno razvija nov motor z vsemi mogočimi tehničnimi posebnostmi in dirka z njim na 1000 milj daytone in podobno.

med drugim je posebnost tega na sliki da ima eno čudno vptje sprednjih vilic kje z obračanjem knofa nastavljaš kot vilic.

redko, eksotično, drago in pogojno uporabno <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kake pa so kaj zmogljivosti ?:) ker glede na to kak zgleda pa kaj bi naj mel vse... pol ma vrjetno kr močno mašino??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kake pa so kaj zmogljivosti ?:) ker glede na to kak zgleda pa kaj bi naj mel vse... pol ma vrjetno kr močno mašino??

nimam pojma sem samo na hitro preskeniral motor, verjetno je noter kak 600 ali 1000 ccm japonc, tisti američan pa mislim da tudi agregate sam dela, se ne spomnim je že dolgo nazaj kar sem to videl.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nimam pojma sem samo na hitro preskeniral motor, verjetno je noter kak 600 ali 1000 ccm japonc, tisti američan pa mislim da tudi agregate sam dela, se ne spomnim je že dolgo nazaj kar sem to videl.

Tudi jaz sem ga na brzino poskeniral, ampak sem uspel opazit, da ni imel mašine noter....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jaz sem ga na brzino poskeniral, ampak sem uspel opazit, da ni imel mašine noter....

čudno :hmm: pedalov pa nisem opazil :grrr

jaz sem to čudo videl že pred leti - je bla ena mašina noter :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj ma to sploh za prenos na zadno kolo?? ker so neki čudni zobniki pa ketne ni nikjer za videt...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!